14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor
14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor

Beşiktaş Forum|14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor Tarih : 27.11.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Hüseyin Göçek - İbrahim Bozbey - Candaş Elbil - Sarper Barış Saka VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor  [Okunma sayısı 19211 defa] 14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor
Anket
Beşiktaş, Giresunspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%60]
1 puan
1 [%6.7]
0 puan
5 [%33.3]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimiçi sEuL

İnşallah küme düşersin Giresun ulan oy için lige çıkartıldın. Başka maçta sesi çıkmayan adamlar şov yapıyor. Hakem arkalarında karaktersizlik diz boyu.
Giresun ne yapti simdi onu anlamadim. Lig tarihindeki en farkli galibiyetini deplasmanda gecen senenin sampiyonuna karsi almis, sevinicekler elbette

Çevrimdışı goktasoktay

Hakemlik bir durum yok. Necipin saçma müdahalesini yaptığı pozisyonda giresunsporlu balde üç oyuncunun arasında tek başına, bindiren eden yok, topa müdahale edemesen bi kaç saniye içinde yine bize geçecek. Açıklanacak bir tarafı yok müdahalenin.

Penaltıdan sonra takım zaten yine durmuştu bir şey oynamıyorduk. Yine maçın başında bi 10 15 dakika tempo, sonuç alamayınca kademe kademe oyundan düşme.
Elinde orjin stoper oyuncusu varken necip neden?

Çevrimdışı AigleBordeaux

iceriye hemen kacti  :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tolga1903

Bu yönetimin vizyonu şenola yeter anca geliyor gelmekte olan arkadaşlar

Çevrimiçi Umutcan Kaya

adamlar niye gol atmasın belki averaj ile ligde kalacaklar
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı 38life

118 yıllık tarihinde yaşamadığı başarısızlığı, rezilliği yaşattı Beşiktaş'a ama hala istifa ettirilmiyor. Vay arkadaş, ne adamcılıkmış be bu. Hiç mi sevmiyorsunuz ulan tuttuğunuz takımı?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ALDENYX

Sergenin bu gece istifasini sunmasi gerek....yazik oldu
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi levitate

Giresun ne yapti simdi onu anlamadim. Lig tarihindeki en farkli galibiyetini deplasmanda gecen senenin sampiyonuna karsi almis, sevinicekler elbette
sevinmediler zaten bizimkilerle el sıkışıp dağıldılar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Hep soyledim, su an icinyerli  teknik direktorler arasinda  tek guvenebilecegim isim bizde de  top oynamis camiayi taniyan, yillarca Italya da Inter gibi bir  takimda da oynamis, Avrupada kupa kaldirmis teknik taktik becerisi yuksek bir t direktor; Okan Buruk...
Yorgo

Çevrimdışı goktasoktay

Buraya net penaltı yazınca ne zevk alıyorsunuz. Ona penaltı defalarca verilmedi omuz bölgesi. Herşeye layıksınız.
Bir de pozisyonda rosier yere düşüşe geçtiği an top koluna geliyor. Yani fizik kurallarına göre yere düşüşe geçtiğinde denge için kolun biraz daha kalkar yukarı doğru. Gayet de doğal pozisyondaydı kolu. Bizden başka kimsenin aleyhine böyle penaltı çalınmaz. Trabzonun ya da fenerin rakibine çalınabilir ancak.
Takımı bu hale getirenlerin de Allah belasını versin!!!

Çevrimdışı Erman1903

Malesef öyle oldu :) bi 10 15 dk ilerdeki ikili önde bastı Giresun yaslandı bi baskı kurduk filan pek bir.şey üretemedik derken Giresun golü attı. Sonra takım falan yok araki bulasın.

Ha bi ara kırmızıdan sonra 15 20 dk kadar pjanic-ghezzal orta sahası oynadı. Baya ikisi, Josef stoperdi. Son yüzyılın en inovatif merkez orta sahasına aday gösterilecekmiş.

Daha 4-1-4-1, 4-2-3-1 oynayacak merkezi kuramadık ikili oynayacağız pes valla, söylenecek pek bir şey yok.

Çevrimiçi Samet Ç

Bir de pozisyonda rosier yere düşüşe geçtiği an top koluna geliyor. Yani fizik kurallarına göre yere düşüşe geçtiğinde denge için kolun biraz daha kalkar yukarı doğru. Gayet de doğal pozisyondaydı kolu. Bizden başka kimsenin aleyhine böyle penaltı çalınmaz. Trabzonun ya da fenerin rakibine çalınabilir ancak.
Penaltı değil o pozisyon kırmızı doğru ama

Çevrimdışı 38life

Şenol Güneş gittiğinde "yabancı hoca şart" dedim, Avcı gittiğinde yine "yabancı şart" dedim. Şimdi yine diyorum. Ama bu vizyonsuz yönetimden zerre umudum yok. Bunların getirebileceği yabancı hoca anca Paraguay 2. liginden olur.

Çevrimiçi Necmi

Hep soyledim, su an icinyerli  teknik direktorler arasinda  tek guvenebilecegim isim bizde de  top oynamis camiayi taniyan, yillarca Italya da Inter gibi bir  takimda da oynamis, Avrupada kupa kaldirmis teknik taktik becerisi yuksek bir t direktor; Okan Buruk...
bunların tek adayı şenoldur okana hele cesaret bile edemezler

Çevrimiçi levitate

abi penaltı olmasa bile yerdik ya takımda çok bir şey yoktu yine
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Şenol Güneş gittiğinde "yabancı hoca şart" dedim, Avcı gittiğinde yine "yabancı şart" dedim. Şimdi yine diyorum. Ama bu vizyonsuz yönetimden zerre umudum yok. Bunların getirebileceği yabancı hoca anca Paraguay 2. liginden olur.
bu takıma sadece biliç fayda sağlar

Çevrimiçi İsmail Özyurt

118 yıllık tarihinde yaşamadığı başarısızlığı, rezilliği yaşattı Beşiktaş'a ama hala istifa ettirilmiyor. Vay arkadaş, ne adamcılıkmış be bu. Hiç mi sevmiyorsunuz ulan tuttuğunuz takımı?
Ben hocadan daha çok "yönetimden" soğudum.  Taraftarın Sergen'i parçalanmasını istiyor ve bekliyor yönetim koltuğundaki kişiler. Beşiktaş zerre umurlarında değil.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kafamdaki kalıba herhangi bir yerli hoca dolduramıyor. Eğer bir şeyler başarmak istiyorsak yabancı hoca şart. Bu sene zaten hiç oldu. En azından sistem oturtur ve kafasına göre kadro kurar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

1-0 yenik durumdasin Ghezzal sakatlandi ise yerine girecek oyuncu wellington mu ?
Tabii ki de wellintonu alması lazım. Çünkü o sergen yalçın. Ondan iyi mi bileceğiz!
Yahu karşındaki takım ligin en kötü takımlarından biri. 3 lüye dön. Stoper falan alma. Orta sahayı 5 le. 10 kişiyle de yenersin giresunu. Maç 3-0 olmuş adam hala stoper alıyor oyuna. Ne bekliyoruz ki? Teknik-taktik yok işte bu adamda. Şampiyon olurken de böyleydi, gazla takımı oynattı. Adaletsizliği ve ruh hali bu sezon oyunculardaki inancı da bitirdi. Herkes kafasına göre sahada takılıyor, tıpkı takımın hocası gibi…

Çevrimiçi Necmi

Penaltı değil o pozisyon kırmızı doğru ama
aslında net penaltı ama bizim lehimize olsa vermezler neleri vermediler
Senin oyuncuların panikle oynuyor savunma oyuncuların rakip ceza sahası çevresinde kart görüyorsa oturup düşüneceksin

Çevrimdışı 38life

bu takıma sadece biliç fayda sağlar

Bence geçmişimiz olmayan yeni biriyle devam etmek daha sağlıklı olur şu ortamda.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben hocadan daha çok "yönetimden" soğudum.  Taraftarın Sergen'i parçalanmasını istiyor ve bekliyor yönetim koltuğundaki kişiler. Beşiktaş zerre umurlarında değil.
Yönetim camiaya yakışan bir yönetim. Layık olduğumuz şekilde yönetiliyoruz. Taraftar istemedi mi gelmesini? İstedi. Bize vizyoner yöneticiler lazım. Bunlar biraz eski kafalı yöneticiler. Kandırılmaya ve aldatılmaya çok açıklar. Bunu kendileri d biliyorlar. Onun için dosta, akrabaya emanet ettiler tüm şubeleri. Şimdi hepsi iş bilmezlikleri yüzünden can çekişiyor. Yoksa bütçe vermedikleri falan da yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Tabii ki de wellintonu alması lazım. Çünkü o sergen yalçın. Ondan iyi mi bileceğiz!
Yahu karşındaki takım ligin en kötü takımlarından biri. 3 lüye dön. Stoper falan alma. Orta sahayı 5 le. 10 kişiyle de yenersin giresunu. Maç 3-0 olmuş adam hala stoper alıyor oyuna. Ne bekliyoruz ki? Teknik-taktik yok işte bu adamda. Şampiyon olurken de böyleydi, gazla takımı oynattı. Adaletsizliği ve ruh hali bu sezon oyunculardaki inancı da bitirdi. Herkes kafasına göre sahada takılıyor, tıpkı takımın hocası gibi…
4-4-2 de takım alarm veriyordu zaten kk dan sonra en kötü 4-4-1 oynardın ama sergen bir taktik üretmediği için aynı formatta kaldı 4-3-2 oynadık orta saha basamayınca forvetler zaten devre dışı kaldı sonuç ortada

Çevrimiçi Necmi

Yönetim camiaya yakışan bir yönetim. Layık olduğumuz şekilde yönetiliyoruz. Taraftar istemedi mi gelmesini? İstedi. Bize vizyoner yöneticiler lazım. Bunlar biraz eski kafalı yöneticiler. Kandırılmaya ve aldatılmaya çok açıklar. Bunu kendileri d biliyorlar. Onun için dosta, akrabaya emanet ettiler tüm şubeleri. Şimdi hepsi iş bilmezlikleri yüzünden can çekişiyor. Yoksa bütçe vermedikleri falan da yok.
bu iş yönetim tartışılacak iş değil çıkıp hocalıkmı yapacaklar daha üç gün önce sergen tezaruhatı yapılıyordu tribünde

Çevrimdışı Zafer55

"Bir zincir en zayıf halkası kadar güçlüdür."
Necip kadar güçlüyüz.. saçma sapan bir kart gördü...
Yıllardır saçma sapan kartlar gördü.. ama hiç bu kadar sezona etki edenini görmemişti.
Az para alıyormuş fedakarlık yapıyormuş.. üste para vermesi lazım Beşiktaşta oynayabilmesi için.
TSL de hiç bir takımda oynatmazlar bunu.

Herkes başka birilerini gömecek..onlara itirazım yok...ama arada yine unutulup kaynamasın. Yıllardır kaynayıp duruyor.

Etiketler: