14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor
14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor

Beşiktaş Forum|14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor Tarih : 27.11.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Hüseyin Göçek - İbrahim Bozbey - Candaş Elbil - Sarper Barış Saka VAR :

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor  [Okunma sayısı 19115 defa] 14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor
Anket
Beşiktaş, Giresunspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%60]
1 puan
1 [%6.7]
0 puan
5 [%33.3]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimiçi tolga1903

Lütfen bırak allahin varsa bırak şu takımı

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Avrupa'nın en iyi 20 teknik direktörünü getirsen hiçbiri Ersin varken Mert'i oynatmaz.

Mertin maşallahı var, nedense bütün şutlarda ters ayakta yakalanıyor.

Çevrimdışı Erman1903

Takip etmiyordum maçı. Eve geldim, iş bitmiş usta mutlu ben mutlu. Adamcılık sevenler gitsin Gs'yi tutsun.

Zeki Yavru iyi oynuyor herhalde, forumda okudum bugün yedek bek olarak tavsiye etmiştim.

Çevrimdışı worns

Şimdi muhtemelen hocayla yollar ayrılacak ama şu günleri, takımın yuhalanmasını filan yaşamamıza hiç gerek yoktu.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Maç sonu net istifa gelir gelmelidir diye düşünüyorum.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi blackeagle35

Bu farkın olması kötü değil en azından hakem vs bahanesi kalmaz.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Sergen bu maçtan sonra gitmezse takımın tapusunu üstüne yapalım.
zaten oyle degil mi?
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı 38life

Aferin aferin isliklayın futbolcuları. Sergen Yalçını da alkışlayın. Allah'ın belası akıl yoksunlari. Ulan madem futbol takımı destekliyorsunuz azıcık ucundan futbol bilgisi edinin be. Sorunun futbolcularda olduğunu düşünecek kadar nasıl kafayı yediniz. Bali çekip mi geliyorsunuz stada?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Maç sonu net istifa gelir gelmelidir diye düşünüyorum.
gelmez ya bir şey yok gibi davranıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Ben hala hocanın istifa edeceğini hiç sanmıyorum açıkçası. Başka biri olsa bu durumda illa ki ederdi ama Sergenden bahsediyoruz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ben hala hocanın istifa edeceğini hiç sanmıyorum açıkçası. Başka biri olsa bu durumda illa ki ederdi ama Sergenden bahsediyoruz.
+1903

Çevrimdışı MUSTAFA_

zaten oyle degil mi?
"Fatih Terim" ekolünden kim ekmek yemiş kendisi dışında şimdiye kadar...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

nkoudou niye ıslıklıyonuz abi melek gibi adam

Çevrimiçi sEuL

Giresunspor’un 1. Lig tarihindeki en farkli galibiyeti olacak sanirim

Çevrimdışı worns

Takip etmiyordum maçı. Eve geldim, iş bitmiş usta mutlu ben mutlu. Adamcılık sevenler gitsin Gs'yi tutsun.

Zeki Yavru iyi oynuyor herhalde, forumda okudum bugün yedek bek olarak tavsiye etmiştim.

Zeki fena değil, özellikle ortaları iyi. Ama sezon genelinde çok beğenilmiyordu, ilk haftalarda fiziksel olarak çok kötüydü Giresun'un son 7 8 maçlık iyi bi serisi var o da daha iyi gözüküyor. Giresunlu olduğum için yakından izleme şansım oluyor :)

Çevrimdışı levent14

Yahu zaten geridesin hucumcu adamın sakatlaniyor yerine stoper alıyorsun 1-0 imi korumak istedin ne yaptın?

Çevrimdışı Erman1903

Josef - Pjanic iki ağır merkezle 2022'ye girilirken 4-4-2 mi çıktık bu maça, Allah akıl fikir versin ne diyelim. Gerçi şu saatten sonra Sergen nasıl çıksa farketmez ya neyse.

Bu adamı kovacak bir babayiğit yok mu bu kulüpte?

Çevrimdışı AigleBordeaux

nkoudou niye ıslıklıyonuz abi melek gibi adam
taraftarlarin IQ -100 oldugunu gecen mac gorduk zaten gidiyorlar macin en iyi oynayan adamini islikliyorlar

Çevrimiçi İsmail Özyurt

zaten oyle degil mi?
Aynen katılıyorum. Tam vekaleti vermiş yönetim galiba noterden.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

rosier ağlayacak gibiydi ah kardeşim benim...

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ersin helal bu rezaleti izlemiyor

Çevrimdışı MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Bu denklemi çok önce kurmuştu herkes zaten. Sadece inanmak istemiyordu. Şimdi herkes yönetimi de görecek. Görsünler de komple bir temizlik yapalım. Bu zihniyet bize fayda sağlamaz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

taraftarlarin IQ -100 oldugunu gecen mac gorduk zaten gidiyorlar macin en iyi oynayan adamini islikliyorlar
maalesef -100 fazla

rosier nasıl üzüldü

Çevrimdışı AigleBordeaux

"Fatih Terim" ekolünden kim ekmek yemiş kendisi dışında şimdiye kadar...
mac sonu Fatih'in yanina yardimci olarak gitsin zaten  :tabe:

Etiketler: