14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor
14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor

Beşiktaş Forum|14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor Tarih : 27.11.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Hüseyin Göçek - İbrahim Bozbey - Candaş Elbil - Sarper Barış Saka VAR :

0 Üye ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor  [Okunma sayısı 19112 defa] 14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor
Anket
Beşiktaş, Giresunspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%60]
1 puan
1 [%6.7]
0 puan
5 [%33.3]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimdışı AigleBordeaux

Şenol'un 2018'deki 1000 ortali quaresma oyunu şu takımı 5ler
+1903
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Maç sonu açıklamasını merakla bekliyorum

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
şanssızdık kazanmayı hak etmediK ama ŞUNU DA SÖYLİYİM hakem arkadaş art niyetliydi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

hafif ıslıklar başladı...
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Sergencim al şu mertini pjanicini welintonunu nsakalani ufaktan uza abicim hadi
sergenin ne suçu var bütün suç necipde

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bir şey oynadığımızdan değil ama şu maçta aşırı bir şanssızlık yaşadığımızı da kabul etmek gerekir. Giresunu yakından takip ettiğim için söylüyorum, iki golü rüyasında zor görecek kadar kısır bi hücum hattı vardır. Zaten pozisyona filan da giremediler çok garip iki gol yemeyi başardık.
Şans kavramı işler kötü giderken hiç yanında olmaz. Geçen sene o şansını fazlası ile kullandı Sergen. Mucize bir şampiyonluktu. Bunu kabul etmek lazım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Bir şey oynadığımızdan değil ama şu maçta aşırı bir şanssızlık yaşadığımızı da kabul etmek gerekir. Giresunu yakından takip ettiğim için söylüyorum, iki golü rüyasında zor görecek kadar kısır bi hücum hattı vardır. Zaten pozisyona filan da giremediler çok garip iki gol yemeyi başardık.

şanssızlık yok abi bu kadar dağınık oynarsan olacak bu

Çevrimiçi tolga1903

Kesinlikle haklısın

Çevrimdışı worns

3 5 hafta kadar önce daha bu seri başlamamışken hocayla vedalaşalım yazıyordum, o gün bence seneyi kurtarmak, kurt ve takıma hızlı hükmedebilecek biriyle mümkündü. Artık değil, bu nedenle hoca değişecekse sezonu kurtaracak profilde birine gitmemek gerekir, daha uzun vadeli düşünmek gerekir. Bu sezon malesef el salladı geçti gitti şu bi kaç haftada. Hoca kadar yönetimin de günahı var. Takımın gidişatı belliydi, haftalar önce aksiyon alınsa bu sezon kurtarılabilirdi.

Çevrimdışı MUSTAFA_

hafif ıslıklar başladı...
Tribünde adam yok ki ağır ıslık olsun. Haftaya bu kadar seyirci de bulamayacağız. Kimse bu ekonomik koşullarda bu oyuna seyirci beklemesin.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Tribünde adam yok ki ağır ıslık olsun. Haftaya bu kadar seyirci de bulamayacağız. Kimse bu ekonomik koşullarda bu oyuna seyirci beklemesin.
su an en iyi tepki butun taraftarin stadi terk etmesi olur zaten

Çevrimiçi sEuL

Avrupa’dan sonra ligdede averaj takimi olduk iyi mi.

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı Culpable

Abi kufur yasak degilmi :) gaza getirme zorla kufur ettireceksin sergene
Necip i oynatan  benmiyim ? Actirma benim agzimi  bu adamin  Teknik bilgisi sifir  teknik direktor olmasina sebeb olan sey Kumardi
ilk antepe gittiginde sebebde bu idi Antepde hem Td yaparim hemde var var oynarim

Çevrimdışı worns

Enkaz ağırlaştıktan sonra, işler toparlanamayacak hale gelene dek hareket etmeyi bilmiyoruz. Kim şaşırıyor ki şu seriye. Hocanın kimyasının bozulduğu, işlerin iyiye gitmeyeceği belliydi

Çevrimdışı MUSTAFA_

3 5 hafta kadar önce daha bu seri başlamamışken hocayla vedalaşalım yazıyordum, o gün bence seneyi kurtarmak, kurt ve takıma hızlı hükmedebilecek biriyle mümkündü. Artık değil, bu nedenle hoca değişecekse sezonu kurtaracak profilde birine gitmemek gerekir, daha uzun vadeli düşünmek gerekir. Bu sezon malesef el salladı geçti gitti şu bi kaç haftada. Hoca kadar yönetimin de günahı var. Takımın gidişatı belliydi, haftalar önce aksiyon alınsa bu sezon kurtarılabilirdi.
Daha 14. haftada lige havlu attık. Yönetimin kötü tercihlerinde inat etmek gibi bir huyu var. Mesela kadın basketboluna bu sene büyük yatırım yapıldı ama 6 mağlubiyet oldu. Konun kısıtlı imkanlarla alakası yok yani. Koçu daha yeni göndermeye karar verdiler. Bu kadar basiretsiz bir yönetim görmedim.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Giresun'un üç gol atması gibi bir mucizeyi de gördük. Bizim maçta olmasa iyiydi.

Çevrimiçi levitate

şimdi maç sonu bireysel hatadan yedik diyecek

sanki çıkış konusunda iyi olan ersini kesip topa kafa vurmayı unutan adamı oynatan bendim

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Fiyat politikasına bakılırsa belli ki zaten seyirci de istemiyorlar.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı 38life

Avrupa'nın en iyi 20 teknik direktörünü getirsen hiçbiri Ersin varken Mert'i oynatmaz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Culpable

Ahahahah Mactan once Giresun a 4 5 tane atar dedigimiz takim Giresundan 3 tane  yedi mac sonu 4 5 olmasa bari :)

Sergen yalcin istifa etme sakin  masallahin var .

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Necipe formayı veren kim?

Çevrimdışı AigleBordeaux

Necipe formayı veren kim?
butun suc bizde abi takimi biz hazirliyoruz biz seciyoruz

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sergen bu maçtan sonra gitmezse takımın tapusunu üstüne yapalım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: