13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş
13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş Tarih : 20.11.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - Cevdet Kömürcüoğlu - Volkan Ahmet Narinç

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 11666 defa] 13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Alanyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%45]
1 puan
2 [%10]
0 puan
9 [%45]

Toplam Oy Verenler: 20

Çevrimdışı Karabay

aynen oynamadığı gibi sanki rakibimiz gibi
Takım top kapıyor tam hızlı hücuma çıkmaya niyetleniyor ki top kenana gelince adam bekleyip bekleyip geriye oynuyor. Valla tahammül edemiyorum ben gidiyorum dünyadan kopmam lazım.

Çevrimdışı tolga1903

Josef ve pjanic gibi iki kısır oyuncunun önüne bir de atiba koyuyor. Bu adam 2.5 yıldır birazcık zorluk seviyesi yüksek olan maçlarda hep bunu yaptı kah atiba necip dorukhan kâh josef necip atiba kâh topal josef atiba. Bu denediği kısır iğrenç orta saha kurgusu sonucu hangi maçta başarı sağladı hangi maçta skoru aldı da hala devam ediyor bu artık aptallık değil sabotaj abi yaz dönemi olanların intikamı bu başka bir şey olamaz

Çevrimiçi kahyaoglueren

önemli olan birinci yarıya çıkmamalarıydı kenanla oynayacağına on kişi oyna en azından güvenip top atmazlar
Doğru. Oyuncuya da kızamıyorum. Maksimumu bu. Ciddi söylüyorum Kocaelinin forveti Dino bu Kenanı cebinden çıkarır.

Çevrimiçi mellfred

sergen’in çocuğu nsakala’nın kötü bir oyuncu olduğunu beşiktaş’a fren olduğunu defalarca yazdık
1 sene sonrasında ikna edildi
welintonun da kötü bir oyuncu olduğunu söylüyoruz bakalım DEHA! sergen welintondan önce mi kesilir sonra mı ?

Çevrimiçi Samet Demir

Artık standart oldu ersinin soluna vur gol olur
Muslera nın sağı Ersin'in solu

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Bence bırakmışlar kafada. Oyuncu teknik ekip iletişimi kopmus gibi geliyor bana.

Ne gecen seneki hırs istek var. Önceki haftalardaki büyük hakem hatalarına konuşmamalarindan bile belli bence.
Umarim istifa karari alinmistir ama Ts macindan sonra aciklamak istememislerdir. Bu mactan sonra insallah kurtuluruz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Necip ya da Topal'a hazır olun.

Çevrimiçi sEuL

Necip ya da Topal'a hazır olun.
Favorim Tore olurdu ama sakatlanmis maalesef

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bu arada ofsayt pozisyonuna baktım. Efecan başta ofsaytta arka ayağı. Ben onu atlamışım. Efecan hareketlenmese Emrenin ofsaytta olması önemli olmayacaktı bizden geldiği için. Ama şimdi ofsayt.

Çevrimiçi levitate

anca bi tarafları sıkışınca alıyorlar şu oyuncuları

pjanic çıkarmış bide
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

hahahha Pjanic'i cikarmis Kenan'in yerine

Çevrimiçi sEuL

anca bi tarafları sıkışınca alıyorlar şu oyuncuları

pjanic çıkarmış bide
Kenan halen sahada fazla konusmaya gerek yok, elinde iyi kotu ligde ve hazirlik maclarinda bir sekilde gol atan Guven var ama takima zarar vermekten baska ise taramayan Karaman oynuyor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Umut'un attığı pasa bak.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

sanki sahada 11 tane kenan görüyorum, hepsi beceriksiz bugün

Çevrimdışı AigleBordeaux

sanki sahada 11 tane kenan görüyorum, hepsi beceriksiz bugün
oyuncularda motivasyon inanc bitmis

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı tolga1903

Umut meraş (...) İçerde 5 tane adam beklerken topu çekip neden markajdaki adama dönüyorsun kardeşim?

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Necmi

Ersin ile Ridvan oynamadiginda kine saracagini merak ediyorum abi. Su macta Ersin’lik pek birsey yok. Savunma oyuncularinin hali perisan, iki pas yapacak teknik kapasiteleti, kademe anlayisi, futbol iq’lari sifir. Orta sahadaki oyuncularin vucut dilinden zerre umutsamadiklari cok net belli oluyor. Sen hala Ersin diyorsun
savunma kaleden başlar kötü kaleci önüne dünyanın en iyi savunmasını koysan dağılır savunmanın her halinden kaleye güvenmedikleri belli sizin anlamadığınız mesele bu kalecin iyi değilse savunman kötü demektir kim oynarsa oynadın kaldıki geçen sene uzaktan gol yeme konusunda avrupa birincisiydi bu sene dünya rekoruna gidiyor herhalde bu sene ben söylüyorum seneye ben susacağım bunları siz söyleyeceksiniz alıştım artık buna geçen sene sergen hoca değil dediğimde esip gürlüyordunuz önemli olan birşeyleri kaybetmeden yanlışı görebilmek kaybettikten sonra herkes görür zaten
Siz istiyorsunuz savunmadan hiç top geçmesin geçerse gol oluyor hemen savunma suçlu oluyor al işde geç kaldı yine atladı topa yetişemedi top direkten döndü size göre kaleci hatası değil gol olsa hata sıralamasına orta sahadan başlarsınız kaleye kadar gelinceye hesap kesilir bir oyuncuya

Çevrimiçi Özgür Gültekin

savunma kaleden başlar kötü kaleci önüne dünyanın en iyi savunmasını koysan dağılır savunmanın her halinden kaleye güvenmedikleri belli sizin anlamadığınız mesele bu kalecin iyi değilse savunman kötü demektir kim oynarsa oynadın kaldıki geçen sene uzaktan gol yeme konusunda avrupa birincisiydi bu sene dünya rekoruna gidiyor herhalde bu sene ben söylüyorum seneye ben susacağım bunları siz söyleyeceksiniz alıştım artık buna geçen sene sergen hoca değil dediğimde esip gürlüyordunuz önemli olan birşeyleri kaybetmeden yanlışı görebilmek kaybettikten sonra herkes görür zaten
Siz istiyorsunuz savunmadan hiç top geçmesin geçerse gol oluyor hemen savunma suçlu oluyor al işde geç kaldı yine atladı topa yetişemedi top direkten döndü size göre kaleci hatası değil gol olsa hata sıralamasına orta sahadan başlarsınız kaleye kadar gelinceye hesap kesilir bir oyuncuya

Kalecimiz iyi, sorun kaleci değil.

Çevrimiçi levitate

kalecimiz iyi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

dünya yıldızı da olsa fiziği zayıf oyuncu istemiyorum.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

yenik durumdayız belki ligde en kritik maçımız reaksiyon veremiyoruz.

Etiketler: