11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 30.10.2021 Saat : 16:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Ramazan Keleş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 16879 defa] 11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Hatay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%46.7]
1 puan
2 [%13.3]
0 puan
6 [%40]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimiçi sEuL

Fonseca nasıl olur filan diyeceğim de kimsenin aklına gelmez şenol hocaya gidilir muhtmelen evet öyle de.bir sorunumuz var.
Edin Tezic’i alip gelsinler.

Çevrimdışı worns

Sezonun başında söyledim bu sakatlıkların nedeni sergenin sözlerinde gizli
Koşu mesafesi dedi takıma yüklenip bütün takımı sakatladı
Takımın en sağlamları bile sakatlanıyor hep adale sakatlığı
Sergenin şl de kendini gösterme hayaline kurban gidiyoruz
Şenollu seneyi yaşıyoruz
Şl maçında josef pjaniç oynarsa pis söverim

Kötü tarafı yaptığı tespit Cl maçları için de geçerli değildi. Sürekli tempo oyunu oynayan, atletik kapasitesi senin çook üstünde ve genç takımlara, derinde savunmayı bilmeden, oyunu daraltmayı beceremeden karşılık veremezsin. Maça girebildiğimiz bir Cl maçı bile olmadı. Şenol zamanında en azından tüm rakiplere ters gelen bir Cl oyunu vardı. Bu sene her şey fazlasıyla amatör. Hevesli ama kendi gerçekliğinin farkında olmayan, transferlerini de ona göre yapmayan garip bir hal. Teixieriayla pjanicle orta saha kurup koşu mesafesine mi odaklanılır

Çevrimiçi Necmi

Bu hafta hem sportinge hemde trabzona yenilecegiz. Bes para etmeyen bir Gs’yi zar zor yendik diye havaya girdik. Butun sezon ne yaptik ki. Kaybedilmeyecek puanlar kaybettik
ts yi yeneriz
Ama anadolu takımlarına verilmez bu kadar puan takım deplasmanda oynamıyor üstüne sergenin saçmalaması gelince olan oluyor
Adam lig ikinci yarı başlıyor dedi bunun açıklaması lig umrumda değil şl umrumda demek

Çevrimdışı Erman1903

Yok artık kardeşim Sergen paşanın Beşiktaş hikayesinde sona geldik. Bu maç itibariyle kimsenin kafasında şüphe kaldığını zannetmiyorum.

Çevrimiçi Necmi

Kötü tarafı yaptığı tespit Cl maçları için de geçerli değildi. Sürekli tempo oyunu oynayan, atletik kapasitesi senin çook üstünde ve genç takımlara, derinde savunmayı bilmeden, oyunu daraltmayı beceremeden karşılık veremezsin. Maça girebildiğimiz bir Cl maçı bile olmadı. Şenol zamanında en azından tüm rakiplere ters gelen bir Cl oyunu vardı. Bu sene her şey fazlasıyla amatör. Hevesli ama kendi gerçekliğinin farkında olmayan, transferlerini de ona göre yapmayan garip bir hal. Teixieriayla pjanicle orta saha kurup koşu mesafesine mi odaklanılır
pjaniç gs maçında sahanın en fazla koşanıydı onun koşma sorunu yok o kadar sakin haraket ediyorki kimse harcadığı eforun farkında değil alex de koşuyor ama yanlış oynatılıyor yinede bu takımı kurtarırsa ikisi kurtaracak

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Topal'ın attığı gol bence ofsayt. Topun görüş alanında olması önemli değil, oyuncu o pozisyonda kalecinin yapacağı hamleyi etkiliyor ve geciktiriyor mu evet etkiliyor ve geciktiriyor.
Bu nedenle bana göre ofsayt. Orada asıl problem herkes ok gibi geriye doğru kaçarken Montero'nun laylaylom çıkış yaparak önde kalması.
Katılımıyorum. Kalecinin görüş açısını kapatmıyor ve müdahalesini de etkilemiyor. Kale arkası çekiminde gayet net gözüküyor olay. İptal tam bir skandaldır.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yok artık kardeşim Sergen paşanın Beşiktaş hikayesinde sona geldik. Bu maç itibariyle kimsenin kafasında şüphe kaldığını zannetmiyorum.

Yazın mevzu bir ay uzadığında bu saatten sonra hayır gelmez ama umarım yanılırız demiştim. Ama malesef yanılmamışız. Fikret Orman-Şenol Güneş'in sidik yarıştırmasından çok şey kaybettik. Umarım aynısını yaşamayız.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Necmi

lig devam ederken hoca değiştirilmez gelene mazeret verirsin ne olursa olsun böyle devam edecek fazla geriye düşmeden avrupa macerasını bitirelim diye dua edelim sonra ne olacak göreceğiz
Geçen sene sergen hoca değil dediğimde herkes beni dövüyordu
Günü yaşıyor herkes takım kazanıyorsa herşey toz pembe hatalar görünmüyor
Sahada iyi yada kötü bir taktiğimiz yok tamamen oyuncuların yetenekleriyle oynuyoruz geçen senede bu böyleydi
Takım son onbeş dakika doldur boşalt oynadı yetmiş dakika orta sahasız oynadı adam yine kurtarıcı olarak töre koydu

Çevrimiçi Necmi

yönetimmi oynuyor sahada giderlerse kim gelecek

Çevrimdışı Unnamed

yönetimmi oynuyor sahada giderlerse kim gelecek

Boş transferleri kim yapıyor ben mi? Kenan Karaman ile Salih Uçan, 3. Lig de bile oynamaz.

Çevrimiçi Samet Demir

Boş transferleri kim yapıyor ben mi? Kenan Karaman ile Salih Uçan, 3. Lig de bile oynamaz.
Kenanı oyuna alan kim. Salihi oynatmayan kim. Hoca istiyor ki yönetim alıyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

lig devam ederken hoca değiştirilmez gelene mazeret verirsin ne olursa olsun böyle devam edecek fazla geriye düşmeden avrupa macerasını bitirelim diye dua edelim sonra ne olacak göreceğiz
Sahada iyi yada kötü bir taktiğimiz yok tamamen oyuncuların yetenekleriyle oynuyoruz geçen senede bu böyleydi
Takım son onbeş dakika doldur boşalt oynadı yetmiş dakika orta sahasız oynadı adam yine kurtarıcı olarak töre koydu

O sezon oyunculardan performansı alan adam Sergendi, bir şekilde bunu yaptı artık inandırmak mı denir orasını bilmem. Zamanında geldi kupalarını aldı Allah da yardım etti çalışmayana yardım etmez, ama yazın işin suyu çıktığında kendisine yol verilmesi gerekiyordu. Bu ligde şampiyon olanların kaç tanesi hoca, hoca diye gelenlere ne oldu? Her şeyin bir zamanı var eğer kulübün profesyonelce yönetilmiyorsa öngörün iyi olacak ne zaman ne gerektiğini bileceksin. Ben daha Avcı geldiğinde Sergen gelsin diyordum o zaman kimse yoktu, yazın da gitsin cacık olmaz dedim taraftarlar sokaklardaydı bunun hocalıkla alakası yok ligin dinamikleri belli, kapasitesinin üstünde verim aldın oyunculardan da hocadan da, hatta oyuncuların da birçoğunu tutmayacaktık.

Ben olsam baştan imzalamam ama ondan bu sezon bir şey olacağı yok o yüzden ne kadar erken gönderilirse bana göre o kadar iyi. Tabii yerine Şenol getirilecekse başka Sergen gitsin hoca gelmese de olur vekaleten biri duruverir takımın başında en azından 15-20M Tl paramızı kurtarırız.
[ Son Düzenleme: 30 Ekim 2021, 19:05:15 Erman1903 ]

Çevrimdışı Erman1903

Kenan'ı almak ve Atiba'yı onca vakit seyretmek kabul edilebilir şeyler değil. Sonradan giren Töre falan çaresizce tuşlara basış ona bir şey demiyorum.

Çevrimiçi Necmi

Kenan'ı almak ve Atiba'yı onca vakit seyretmek kabul edilebilir şeyler değil. Sonradan giren Töre falan çaresizce tuşlara basış ona bir şey demiyorum.
çaresiz kalmak için son ana kadar ben oyalanmadım daha kadro açıklandığında orta saha yok dedik taraftarın gördüğünü göremedin tamam oyun başlayıncadamı göremedin o baskı nasıl oldu
Takımı şl de koşturacak diye antrenmanlarda yüklendi bunun ceremesini çekiyoruz bu kadar sakatlık kısmetle açıklanmaz

Çevrimdışı goktasoktay

Atiba artık yaşlandı. Olmuyor, işini yapamıyor. Atibayı ilk onbir çıkartan (bir defa da değil) hoca, sorgulanır. Lamı cimi yok. En azından bişey dener. Teknik taktikle maalesef uzaktan yakından alakası yok hocanın. Bu geçen sezon da böyleydi. Ben bunu defalarca ifade ettim. Biraz duygusalız taraftar olarak. Şampiyon olunca kredi kazandı ve çoğumuz imzaladığına sevindik.

İyi teknik direktörlük ( herşeye rağmen) elindeki malzemeden maksimum verim alabilmektir. Eldeki oyunculara göre gerekirse oyun şablonunu değiştirirsin olur biter. Biz şenola kızdık durduk bunu beceremiyor diye, beterini bulduk iyi mi. Sergen bu kafayla türkiye sınırlarından dışarı çıkamaz, hayal aleminde yaşıyor…

Çevrimdışı Erman1903

çaresiz kalmak için son ana kadar ben oyalanmadım daha kadro açıklandığında orta saha yok dedik taraftarın gördüğünü göremedin tamam oyun başlayıncadamı göremedin o baskı nasıl oldu
Takımı şl de koşturacak diye antrenmanlarda yüklendi bunun ceremesini çekiyoruz bu kadar sakatlık kısmetle açıklanmaz

Bu maçta söylenecek fazla bir şey yok o yüzden detaya girmiyorum ambole oldu herhalde kendisi de anladı yolun sonunun gözüktüğünün izlemekle yetindi. Tempo kaldırmayacak bir kadroya 120 Km'ye çıkarmak gibi ütopik hedefler şampiyonlar ligi rüyası, kadife kramponlar hayalleri al al al stratejisi bir tarafta 3er 4er alternatif bir taraf tek. Elbette tesadüf değil sakatlanmalar hatta bunun bir sebebi de 'Şans' denilen faktör benim görüşüme göre Sergen bu sezon her şeyi mükemmel bile yapsa o faktör kendisinin yanında olmayacak çünkü davası kulübünün değil kendi geleceği. Kasayı patlattı, 4 işlemden fazlasını bilmeyen bir insana planlama yaptırdık bizde de suç var.

Çevrimdışı worns

devam ederken değiştirip şampiyon olmuşluğumuz var. ligde durum çok umutsuz değil ts dışında herkes yerlerde. ts de gerek camia gerek avcı faktörü derken bir yerde dökülebilir. ben sonuç odaklı bir adamın gelip bu takımı yine şampiyon yapabileceğini düşünüyorum. bizim takım herhangi bir yapı üzerine inşa edilebilmiş değil. hoca değiştireceğiz de hangi yapıyı kaybedeceğiz tartışma konusu. yıldızları verimli kullanma, en optimal takım şeklini bulma konusunda daha deneyimli ve hızlı sonuç alabilecek adamlar da var.

ha boşa konuşuyorum onun da farkındayım. hocanın taraftar nezdinde kredisi fazla bu nedenle yönetim hızlı aksiyon alamaz. seneyi bitirir hoca gibi gözüküyor. umarım cl bitene kadar bundan kötü duruma düşmeyiz.

Etiketler: