9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş
9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş Tarih : 15.10.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Tarık Ongun - Deniz Caner Özaral - Mert Güzenge

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 18970 defa] 9. Hafta Başakşehir 3-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%76.2]
1 puan
2 [%9.5]
0 puan
3 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 21

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 15.10.2021
Saat : 20:00
Stadyum : Fatih Terim Stadyumu
Hakemler : Atilla Karaoğlan - Tarık Ongun - Deniz Caner Özaral - Mert Güzenge
VAR : Tugay Kaan Numanoğlu - Bahattin Duran
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı nevzatdemir

Selamlar. Yurtdışından bir kaç günlüğüne İstanbula geliyorum. Bu vesileyle maçı statta izlemek istiyorum. Türkiye de maç izlemek için aşı zorunluluğu var diye okumuştum. Maça girmek için aşı şart mı, yoksa negatif PCR testi yeterlimidir. Ayrıca bana bilet almamda yardımcı olabilecek bir arkadaş var ise çok sevinirim.

Çevrimiçi Samet Demir

Selamlar. Yurtdışından bir kaç günlüğüne İstanbula geliyorum. Bu vesileyle maçı statta izlemek istiyorum. Türkiye de maç izlemek için aşı zorunluluğu var diye okumuştum. Maça girmek için aşı şart mı, yoksa negatif PCR testi yeterlimidir. Ayrıca bana bilet almamda yardımcı olabilecek bir arkadaş var ise çok sevinirim.
Pcr de yeterli olur.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı nevzatdemir

Pcr de yeterli olur.

Teşekkürler. Maç biletimi passoligden mi alıyorum?

Çevrimdışı nevzatdemir

Teşekkürler. Maç biletimi passoligden mi alıyorum?

Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. Kırk yıllın başı bu fırsatı yakalamışım :D

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. Kırk yıllın başı bu fırsatı yakalamışım :D
evet ama hollanda vatandaşıysan alman sıkıntılı olabilir

Çevrimdışı kahyaoglueren

HES kodunuzun olması gerekiyor diye biliyorum. Bilet alırken HES kodunuzu tanımlayarak alabiliyorsunuz. @nevzatdemir

Çevrimdışı nevzatdemir

evet ama hollanda vatandaşıysan alman sıkıntılı olabilir

Çifte vatandaşlığım var. Passolige bulaşmadan sırf bilet alarak girmem mümkün mü peki?

Çevrimiçi Necmi

Çifte vatandaşlığım var. Passolige bulaşmadan sırf bilet alarak girmem mümkün mü peki?
yok öyle bilet satışı olmuyor sadece passoligden satış var

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Ekim 2021, 15:52:37
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Beşiktaş'ta sakatlığı bulunan 12 ismin önemli bölümü takıma geri döndü. Cuma günkü Başakşehir maçında; Vida, Ghezzal, Pjanic ve Alex gibi yıldızların 11’de olması bekleniyor. (T24)

Çevrimdışı Genç

Milli arayı bir noktaya koyacak olsak hepimiz buraya koyardık; Beşiktaş'a şans yakıştırmadığımızı biliyorum ama bu sefer oldu.

Bu maçın önemi diğerlerine göre farklı. Sergen hoca sezon başından beri sonraki hafta kullanmayacağı talimatlar veriyordu kadrodaki eksiklerden ötürü. Sezonun kalanını yorumlamak için oldukça önemli bir maç olacak.

Çevrimiçi Necmi

Milli arayı bir noktaya koyacak olsak hepimiz buraya koyardık; Beşiktaş'a şans yakıştırmadığımızı biliyorum ama bu sefer oldu.

Bu maçın önemi diğerlerine göre farklı. Sergen hoca sezon başından beri sonraki hafta kullanmayacağı talimatlar veriyordu kadrodaki eksiklerden ötürü. Sezonun kalanını yorumlamak için oldukça önemli bir maç olacak.
gs ile başlasaydık iyi olmazdı takım tekrar birleştiğinde sıkıntılar yaşar maç eksikliği ilk maça ciddi yansır
başak gibi bir takımla oynamak bu durumda en iyi seçenek oluyor

Çevrimdışı Genç

gs ile başlasaydık iyi olmazdı takım tekrar birleştiğinde sıkıntılar yaşar maç eksikliği ilk maça ciddi yansır
başak gibi bir takımla oynamak bu durumda en iyi seçenek oluyor

Tersine, ben Galatasaray maçını yeğlerdim. Fatih Terim bariz şekilde formsuz ve takımı hızla toparlamaya geldiğinde iş Sergen hocam daha iyi çıkaracaktır. Hemen milli maç sonrası bir eşleşme onlar için sürpriz etkisini koruyacağı için daha avantajlı olurduk, fikrimce.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

kim bu 😳

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 15 Ekim 2021, 00:57:23
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Mert-Rosier-Vida-Wellinton-Ridvan-Josef-Atiba-Oguzhan-Ghezzal-Guven-Bats ile çıkacakmışız.

Çevrimiçi Nartallo

Milli takım dönüşleri sıkıntılı olur...

Rakip hocasını değiştirdi, muhakkak motivasyonları artmıştır.

Visca'nın hareketliliğine ve oyun aklına dikkat etmeliyiz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Duarte çöpü oynuyor herhalde, hadi gözümüz aydın.

Çevrimiçi Samet Demir

Maç başlayacak herkes pusuda. Foruma Yazmak için yenilmeyi mi bekliyorsunuz.....

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

Maç başlayacak herkes pusuda. Foruma Yazmak için yenilmeyi mi bekliyorsunuz.....

Defansımız dikkatli olursa yenilme ihtimalimiz oldukça düşük, hocalarının değişmesi biraz onları hareketlendirebilir Emre küçük enişteliği haşortmanlı kadar boş adam değil.

Çevrimiçi Samet Demir

Defansımız dikkatli olursa yenilme ihtimalimiz oldukça düşük, hocalarının değişmesi biraz onları hareketlendirebilir Emre küçük enişteliği haşortmanlı kadar boş adam değil.
Güzel maç olsun da. (Hakem hatası konuşmayan ben bile bu sene zıvanadan çıktım.)

Emre takıma biraz daha enerji katar fakat fazlasını beklemiyorum bende.

Etiketler: