5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş
5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş Tarih : 18.09.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan -  Ceyhun Sesigüzel - Kerem Ersoy - Cihan Aydın VAR : Halis

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32821 defa] 5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
22 [%71]
1 puan
3 [%9.7]
0 puan
6 [%19.4]

Toplam Oy Verenler: 31

Çevrimdışı Erman1903

Puan alması mucize olacak bir 11 çıkaran ve ilk yarı geriye düşmek adına elinden geleni yapan hocayı ikinci yarı takım kurtardı. Oyuncularımızı tebrik ederim.

Çevrimiçi Samet Demir

Maç biter bitmez forumun futbol dehalarının yenik durumdayken yaptığı çılgın yorumları okumaya koştum. Çıkarmam gereken dersleri çıkardım ve şimdi usulca uzaklaşıyorum. Keşke ben de bu kadar futboldan anlayabilsem.
O futbol ulemaları da renklilerin yorumlarını okumaya girmiştir. :) bile bile girmedim bende foruma.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Çağrı Öz

Bu maç için tek sıkıntım Töre'ye acayip ayar oldum, ki kolay kolay Beşiktaş oyuncusunu yermem.

Yerli, yedek muhabbetine makbul bir oyuncuydu gözümde ama bitti bu akşam.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Çağrı Öz

Rakipler perişan oldu bu akşam perişan.

Şampiyonluk hevesi olanları zımpara gibi yıpratır böyle maçlar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Zafer55

Ne rotasyonlu maçtı be
Sakat olmayan herkes oynadı Ersin hariç 😁

Çevrimiçi mellfred

rıdvana bak be koçum benim kırk yıllık santrafor golü attı çocuk
 takımın gerçekten sihirli ayakları var
cozef yerinden edilmez artık umarım
o kadar as eksiğe rağmen ön alanda 45 dakika tempo 3 gol getirdi
bats’ı bu maç çok beğendim ancak son dakikalarda cozefe çok kötü bi pas verdi
düzgün verebilse 4’ü bulurduk
tebrikler kanserden muzdarip beşiktaş taraftarı

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sergen olayları abartma. Zaten stoper ve sağbeke koyduğun adamlarda yanlış tercihlerdi. Nskalayı sağda solda rıdvanı stoperdede necibi falan oynatman gerekliydi. Neyse yapmadın ama bu kadar sakatlık şans kaosla falan açıklanmaz.
Yendik ama kabul edelim ya oyuncu tercihlerin(satın alınan oyuncularda) bir yanlışlık var yada antremanda. Umarım artık oyuncularımız sakatlanmaz.

Çevrimdışı Erman1903

Bekler Rıdvan - N'Sakala, stoper Montero Necip. Larin - Ghezzal Pjanic'den biri maça başlasa bu kadar sıkıntı yaşamazdık.

Başlayan kadro elle tutulur değildi, bu konuda hoca her türlü eleştirilebilir. Topal 3 ayrı mevkide oynadı sanırım, Töre hariç eleştireceğim oyuncu yok, buradan puansız dönsek de eleştirmezdim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Anayasa maddesi : Josef'in yeri değiştirilemez, değiştirilmesi dahi teklif edilemez.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Adı Ali olan birine geldi bu paylaşım  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

montero bir pozisyonda rakibi indirmedi elemanda golü kaçırdı(mert çıkardı)
montero orada elemanı indirse rezil rüsva olurduk neyseki indirmedi
bir stoper galip durumda ve  dakika 85 değilse asla kırmızı yemeyi göze almamalı
bir stoper adayı için ibretlik maç oldu

Çevrimiçi tolga1903

Bu adamlar takımın hamuru. Bats'ı inşallah alabiliriz. Joker, Batsman, Magician, ChildofBeşiktaş.. Lakaplarıyla yeneriz takımları :)

Gerçekten çok acayip özellikle batshuayi. Chelsea'den gelmişsin yorucu bir dortmund maçı oynamışsın antalyaspor deplasmanında 2 0 yenikken deliler gibi baskı yapıp hata kovalıyorsun şapka çıkarmak lazım. Maçın kırılma anı adamların kaçırdığı 3.cu gol ile birlikte kesinlikle atiba/josef pozisyon değişikliğiydi mümkün oldukça pjanic bile stopere geçsin ama josef'e dokunmasın hoca orta saha çöküyor. Sonuç olarak rıdvan'dan tut ghezzal'e kadar sağ beke geçen nsakala falan hepsine teşekkürler ama batshuayi'ye büyük saygı duydum bugün umarım alırız sezon sonu.

Çevrimdışı Nazım Ar

Çok şükür maçı çevirdik, şampiyonluk böyle maçlarla gelir işte. Hocanın bence aşırı rotasyonu ne kadar hatalıysa zamanında müdahaleleri de o kadar doğruydu, tebrikler.

Kenan, Töre, Salih bunların hepsi ilerideyken gol bulma şansımız çok düşüktü inşallah hepsini bir arada tekrar görmek zorunda kalmayız.

Mert malesef iyi motive olamamış iki golü de yemeyebilirdi.

Ghezzal, Batsman, Pjanic, Larin, Josef bu adamlar sahadayken durdurabilecek savunma yok. Daha Alex, Rosier, Vida dönecek.

Atiba bence 2 sene de stoper oynar çok da iyi oynar.

İyi biten her şey iyidir.

Çevrimdışı goktasoktay

Okadar sakat varken Ghezzal, Pjanic ve Larin’i yedek tutmak nedir.

Neyse ki bireysel kalitemiz maci getirdi, ama Kenan, Tore, Salih..bunlar Besiktas seviyesinde degiller ve Atiba’nin emekliligi geldi.
O Atiba, maçın sonlarında kaç tane pas arası yaptı da gol yemedik. Evet artık eski Atiba değil ama şu maçta da Atibaya laf söyleyen çarpılır…

Çevrimdışı goktasoktay

umarim sergen hoca nasil bir yanlis yaptini ve ne yapmamasi gerektini ögrenmistir
Bence soğuk terler döktü. İnşallah ders olmuştur…

Çevrimiçi Necmi

Herkes değişikliklere rotasyona takmışta sakatlık sorunundan arkadaşlar bunlar.
Ghezzalde sıkıntı varmış larindede vardı büyük ihtimal
yoksa hoca manyak değil o ikisini oynatsın
sağ bektede sakatlık sorunu vardı.
Asıl sormamız gereken niye bu kadar sakat oluyor ???
vodafone park zemini kötü ya ondandır 🙄

Çevrimdışı goktasoktay

Maç biter bitmez forumun futbol dehalarının yenik durumdayken yaptığı çılgın yorumları okumaya koştum. Çıkarmam gereken dersleri çıkardım ve şimdi usulca uzaklaşıyorum. Keşke ben de bu kadar futboldan anlayabilsem.
Sorma, ben maç esnasında okumuyorum. Maç konsantrasyonum bozuluyor. Maçtan sonra uzattım ayaklarımı forumu baştan okuyorum. Çok keyifli ilk yarı yorumlarla ikinci yarı yorumlar siyahla beyaz gibi.

Yahu, hoca hala tecrübesiz bence. Biraz rotasyonu abartmış. Bu Töre denen arkadaşın futbolla ilgisi kalmamış. Daha önce de yazdım. Takıma zarar gerçekten. Gönderseydik, yerine futbol oynayabilen biri alınabilirdi, neyse.

İkinci yarı doğru değişiklikler galibiyeti getirdi. Pjanic, çok büyük oyun aklı var. Dikkatli izleyin, topu ilk temasta dürtüp kontrol etmeden o kadar güzel direk, tek top oynuyor ki. Takım buna ayak uydurursa orta sahayı çok hızlı ve kolay geçip kaleye inebiliriz. Büyük topçu gerçekten.

Sakatlıklar canımı sıkıyor. İnşallah Bats de de bişey yoktur. Kasığını tuttu 85 gibi. Hala ritmimizi bulmadık tam olarak.

Çocuklar inanın, inanın çocuklar!

Çevrimdışı goktasoktay

Anayasa maddesi : Josef'in yeri değiştirilemez, değiştirilmesi dahi teklif edilemez.
Sonuna kadar katılıyorum…