2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş
2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş Tarih : 21.08.2021 Saat : 21:45 Stadyum : Kalyon Stadyumu Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Murat Tuğberk Curbay - Mustafa

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 24153 defa] 2. Hafta Gaziantep FK 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Gaziantep FK maçından kaç puan alır?
3 puan
27 [%93.1]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%6.9]

Toplam Oy Verenler: 29

Çevrimdışı Zafer55

Çünkü onun sarısı var. Kırmızı gösterse daha maç yönettirmezler.
Vidaya da ona da göstermese bu kadar tartışılmazdı.

Çevrimdışı 38life

Vidaya da ona da göstermese bu kadar tartışılmazdı.

Amacı maçı germek. Hakemlik adına yapılması gereken ne varsa tam tersini yapıyor bu ülkede hakemler.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

bu yabancı kuralı ne mal bir şey ya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Larin girdiğine göre Batshuayi girmeyecek. Kenan oyundan çıkamaz çünkü yabancı sınırlaması yüzünden.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

bu yabancı kuralı ne mal bir şey ya

Asıl sen seneye homegrown kuralı devreye girince gör saçmalığı. Herkes uyuyor şuan, haberi yok kimsenin. "Sergen hocanın yabancı kuralı hakkındaki fikri" diye çok paylaşılan bi video var, o video aslında yabancı kuralı hakkında değil homegrown kuralı hakkında. Çünkü çok büyük saçmalık o kural.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Larin girdiğine göre Batshuayi girmeyecek. Kenan oyundan çıkamaz çünkü yabancı sınırlaması yüzünden.
Kenan maçı tamamlarsa adaletsizlik olur. İlk yarıda ne yaptı da ikinci yarıda bir şey bekleyelim?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Orta sahamız yol geçen hanı gibi oldu bir ara. Biraz ayar gerekiyor. İkinci yarıya yine aynı kadro başlarız gibi. Sergen Hoca hemen değişiklik yapmıyor, en azından geçen sene öyleydi. Sonra bakalım neler olacak. Ama niyeyse içim rahat. Sanki bizim kötü oynadığımız son maçlar gibi geliyor :D. Acaba Alex'in, Batsman'in etkileri mi?

Muhtemelen ikinci yarıya daha iyi başlarız. Biraz iyi oynama baskısı, biraz rakiplerin bize kasması, Gaziantep bize sıkıntı çıkarıyor algısı falandır sanırım - hakem de iyi değil. Alex ve Bats'ın negatif etkileri oluyor mudur pek bilmiyorum, yerlerine oynayanlar üzerinde baskı yaratıyor olabilirler.

Dicko'nun çıktığı iyi oldu, bize oradan sıkıntı yaratacak gibiydi. Ben de çok daralmadım maçtan bir şekilde çözülecek gibi, kenarda yıldızlar var. Hocamız değişiklik konusunda biraz konservatif biri ama skor gelmezse alır herhalde çok geçmeden.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Larin acayip hareket getirdi 👍
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı worns

antep beklediğimiz üzere 5li savunmayı çaktı, alanı da iyi kapattı. biz geçen hafta da görüldüğü üzere fizik olarak eksiğiz. zorlayamadık. ilk 3 haftanın sıkıntılı geçeceği bariz anlarını yaşıyoruz. tempoyu kısmen yükselteceğimiz belli sekanslar yaratıp oralardan skor çıkartmaya odaklanacağız. çok övüldüğümüz rize maçında da yaptığımız esasen buydu ama rize daha dağınık bir takım olduğu için işler bir nebze kolaydı.

rosier'de salma falan değil mesele daha adam toparlayamadı ki, yazın büyük kısmında yoktu. fizik olarak çok eksik. baya kötü gözüken 2-3 oyuncumuz daha var fiziksel yeterlilik açısından.

Çevrimiçi levitate

Asıl sen seneye homegrown kuralı devreye girince gör saçmalığı. Herkes uyuyor şuan, haberi yok kimsenin. "Sergen hocanın yabancı kuralı hakkındaki fikri" diye çok paylaşılan bi video var, o video aslında yabancı kuralı hakkında değil homegrown kuralı hakkında. Çünkü çok büyük saçmalık o kural.

zorla oynatınca oyuncu yetişecek sanki

şu tffden acil kurtulmak lazım ama kimse aksiyon almıyor

Çevrimiçi sEuL

Bu N’Sakala nin savunmasi falan da iyi degil. Kara delik gibi herif, katlanamiyorum bu herife

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı 38life

N'sakala alçak gelen topu kafa seviyesinde havalandırıyor ve rakibiyle hava topuna çıkıp topu kaybediyor ve rakib gol tehlikesi yaratıyor.  :lol: :lol: :lol: Komedi ya.

Çevrimdışı worns

yalnız tempo yapabildiğimiz bölümlerde skoru da koparmak lazım, bütün yarıya yayamayız yine kopmalar olur muhtemelen. bu maçların formülü bu.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

atiba çıkmalı diyeceğim ama hoca iki ofansif sekiz yapmaz

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Zengin ve güçlü Kanadalı atar birazdan herhalde.

Çevrimiçi levitate

lukaku mod on valla çalımlara bak

Çevrimdışı mellfred

salih niye şişiriyorsun kardeşim

Çevrimiçi levitate