Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 50 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 376231 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi levitate

?t=la5PnvnUtykjC6u_5D1P0A

?t=N-s6cKpV7qR7LkcRNjUpmw

:D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

aslında 5-6 maçlık seriyle fark azaltılır, ama bu teknik kadroyla olacak bir şey değil
Artık birşey olmaz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

Görüldüğü gibi Gs maçı eşeğin ölürken bir tarafının kalkmasından başka bir şey değilmiş. Şu açıklamaları yaparak çaresizliğini ifade eden kişinin geç kalınmış olsa da bu sabahtan itibaren işine son verilmesi ve bir daha antrenmana çıkmasına müsaade edilmemesi gerekiyor. Daha erken olması gerekiyordu ama fenoman tayfa ergen taraftar üzerinde büyük etki sahibi anca yola geldiler. Daha geç kalınırsa yönetimin de pek ömrü olmaz.

Kısa bir süre önceye kadar sosyal medyada ve az da olsa burada kredisi olduğunu söyleyenler vardı. Şu an sanırım kalsın diyen bir kişi bile bulamayız.

Şartlar uygun olduğu için zamanında gelsin ilaç olur dedik millet gülüyordu geldi kupaları aldı, bu sezon bir halt olmayacağını yazdan dediğimiz vakit de kendisini satan olduk. Eee hayat böyle bir kişici olursan kendini genelde söylediklerinin tam zıttı işleri yaparken bulursun. Adam tatilde keyif çatarken bekleyelim diyen evinin önünde kuyruk olanların şimdi toprak atmaya hakkı yok. At öldü iş bitmiş şimdi herkes ekmek kapma yarışında, takım cesetken fırsattan istifade Mensah iyiydi diyen fenomen bile var komedi.

Hoca değil dedin geldi üstüne çöp kadroyla iki kupa aldı onu ne yapacağız? Bunların hepsi hikaye her şeyin bir yeri ve zamanı var insanların da öyle, temele inersen neyi yapıp yapamayacakları da genelde belli. Hiçbir şeyi gereğinden fazla istemeyeceksin, zorla iş yapmayacaksın ne hoca ne topçu. Biz yazın iş yılan hikayesine dönünce bir sezonluk Denizli, Hikmet Karaman vb diyoruz mal bu oradan anla liginin kalitesini. Oynanan futbol herkesin kapasitesi belli insanlar arasında öyle sanıldığı gibi uçurumlar yok. Millet ŞL ml rüyalara tutuldu, parayla saadet olmuyor hele bizde çok nadirdir. TD'ye ek topçu görmemiş gibi taraftarın büyük çoğunluğu bu paraların harcanmasına çanak tuttu biz 500 bin Euro'luk topçuları keyfimizden paylaştık burada, kaldırım mühendisliği seviyesinde bir planlama ve dökülen milyonlar. Şartlar aynı olsa bu kadroyla da rahat şampiyon olursun ama kazın ayağı öyle olmuyor bir sürü faktör değişti, geçen sezon seni başarılı kılan çoğu değerle oynadın, amatör ruh 0. Kapasitesinin üstünde oynayan bir takımı dağıtmak yerine tuttun üstüne transferlerle favoriye çevirdin. Ne kalanlar ne gelenler oynuyor böyle olur tabi favoriye kupa hediye etmiyorlar o takımın kanıtlaması gereken şeyler vardı ve hedeflerine ulaştılar, şu anda geçen sezonun baskısı altında ve bitmiş durumdalar. Eee favoriye kupa verilmiyor.

Pandemi krizinde ne topçular çorba parasına transfer oldu ligin iyilerinden olacak aç bir kadroyla yine iddialı olabilir geleceğimizi de kurtarabilirdik ama biz fantaziyi tercih ettik. Camianın aklı başına gelmesi için bunun olması lazımdı kur da patladı tastamam olduk. Bu şartlar altında yazın yine feda deriz herhalde ama ne cepte iyi potansiyellileri alacak para ne de bu yaz gibi dip piyasa bulunur.
[ Son Düzenleme: 21 Kasım 2021, 06:48:00 Erman1903 ]

Çevrimiçi underworld

Gol atmayı geçtik, pozisyona girmekte bu kadar zorlanıyorken bari arkada sıkı durup gol yemeyelim.
Bu maç geçen seneki Konya maçı olsun ve artık buradan pozitif yönde kırılma yaşansın

Çevrimiçi sefaköykartali

Sergen in istediğinde 13 kişiyle şampiyon olduğunu da gördük, istemediğinde böyle tam takım sapasağlam kadroyla batırdığını da. Beşiktaş JK kimsenin keyfine, isteğine bağlı oyun oynayacak bir takım değildir. Bu takıma 40m euro para harcanıyorsa orada oturan hoca da bu takımın büyüklüğünün farkında olacak, her zaman o baskıyla çalışacak, konfor alanından çıkıp kendini böyle motive edebilen bundan beslenebilen bi adam olacak. Biz buradan dönüp gelip yine ligi koyabiliriz, ama dün hocanın oyunculara suçu atması falan olacak iş değil. ŞL vardı, eksikler vardı vs dedik, bazı mağlubiyetlere eyvallah, ama hoca sezon başından beri bize bir oyun göstermedi. Türkiye tarihinde şampiyon olup korunan takım sayısı bir elin parmağını geçmez, biz bunu yaptık üstelik çok da uber para harcamadan. Yazın bu taraftar kapının önüne geldi gitme diye, senin duyumcu arkadaşların saçmasapan haberler yapıp yönetici yemeye çalıştı. Çok büyük hayal kırıklığı oldu. Sözleşme imzalama işinde de çok istekli değildi, zorla yapılan işten pjanic alex Batshuayi de getirsen sonuç elde edilmiyor. Sezon ortasında hoca gonderilmesine karşıyım ama geçen sezon takımın yarısı yokken "görecez hatay maçında nolacak" diye motive olup 7 tane atan, bütün takımı gazlayan adamdan buralara geldik.  Bu kadroya erkenden reaksiyon verdirecek, eldeki son derece kaliteli kadroyla ben bu işi yaparım diyecek hoca bulunur, İstemeyeni zorla tutmaya gerek yok. Tez zamanda istifası gelmeli. Zararın neresinden dönersek kardır.

Çevrimiçi Samet Demir

Cümle cümle, paragraf paragraf yazı yazmaya gerek yok. Dünkü maçta" Sorumluluk kabul etmiyorum, oyuncular hatalı" diyen adamla yollar ayrılmalı.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sefaköykartali

Yazın sözleşme imzalamama mevzularında da istiyordum kendisini. Bence bu kadroya bambaşka bi top oynatır, devre arası bi iki takviye ile farkı eritebildigimiz kadar eritiriz. Yarın İstanbula indiririm.

Çevrimiçi Samet Demir

Yazın sözleşme imzalamama mevzularında da istiyordum kendisini. Bence bu kadroya bambaşka bi top oynatır, devre arası bi iki takviye ile farkı eritebildigimiz kadar eritiriz. Yarın İstanbula indiririm.
Keşke.

Çevrimiçi MUSTAFA_

:fkr:

Alıntı
Bu hikaye bence yakında biter. Huylu huyundan vazgeçmez diye defalarca yazmıştım. Hiç şaşırtmadı sağolsun. (Metin Sönmez)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sefaköykartali

Kadromuz kötü de değil, aşırı yaşlı da değil. Normal şartlarda
Ersin Rosier Montero Vida Rıdvan
Josef Pjanic
Ghezzal Alex Larin
Batshuayi

Ortalaması aşırı yüksek değil. Ama Rıdvan montero yerine welinton nsakala pjanic yerine atiba, şlde topal atiba josef çıkınca veteranlar gibi gözüküyoruz. Yazın da iyi hazırlamayınca yüksek maç yoğunluğunda takımın yarısı sakatlandı. Kaliteli hoca ve iyi bir teknik ekiple bu sezonda bile pek çok şey kurtarılabilir.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Sergen maçtan sonra tamamen kontrolden çıkmış vaziyette birbiriyle çelişen cümleler kurdu. Kafada tamamen bitirmiş, yönetim kendisini kovmazsa onlar da istifa etsin.

Çevrimiçi Akil Emre

Aksiyonu ne zaman almayı planlıyoruz, heralde hoca şampiyonlar liginden sıfır çekip ondan sonra bırakacak.

Çevrimdışı COB

Sergen'in bırakmaması canımı sıkıyor. Bu normal bir başarısızlık değil. Z kuşağı gibi psikolojik sorunları öne atıp bu futbolculardan nasıl verim alacaksın. Takımdaki fizik güç evlere şenlik. Hadi çok maç oynandı dedik, 2 hafta milli maç arasında da hiçbir gelişme olmamış.

Takıma gelince, Bizim ortasaha'ya enerjisi yüksek, Vidal tarzı bir oyuncu alzım. Bizim ortasahada Josef'i biraz ayrı tutarsak öyle bir oyuncu yok. Pjanic, Atiba, Mehmet, Oğuxhan, Teixeira, Can'ın tempoları düşük.

Bir ortasaha değişimi yapmak şart.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat

içimden pek yazmak gelmiyor ama şunu diyebilirim, serdar saatçi oynayabileceğini göstermiş montero en az vida ve welington kadar oynayabileceğini ispat etmiş ve forma ellerine gelmişti. rıdvan ile nsakara yı yerli yabancı kontrat vs işine gelmeden performansına göre rıdvanı yerleştirecek durumdaydın.formayı haketmiş durumdaydı. zatrn nsakara hiç bir zaman o formanın sahibi olamadı. şu 3 oyuncu oynasa daha kötü olmazdı. vida ve velington sene başından beri bas bas bağırıyor biz sıvama konumuna geldik diye. birde kenan oynayacağıba altyapıdan 16 yaşındaki semihi koy. en azından yetersiz olsada bir santrafor emaresi gösterirdi. kenanı santrafora koyunca rakip  savunma oyuncusu oluyor resmen.

Çevrimdışı Ömer Kaan

?t=iX64Cj4tvJwMVj1SAdtdyA
Kendisini istemiyoruz? Ben istemiyorum şahsen var mı şu dakikadan sonra kendisini isteyen? Ne duruyor hala?

Çevrimdışı AigleBordeaux

Tazminatimi verin gideyim diyor gibi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Samet Demir

Adam haklı, haftaya stadda hocayı tribüne çağırır bir güzel alkışlarlar. Oda gazı alıp bu devreyi bitirir. Biz artık yaza başlayacak şekilde bir hoca ile anlaşmamız lazım.

Çevrimiçi mellfred

?s=21

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Kendisini istemiyoruz? Ben istemiyorum şahsen var mı şu dakikadan sonra kendisini isteyen? Ne duruyor hala?
Eleştiri olsun diye söylemiyorum bunu. Ama inanın ki hoca şu an sağlıklı düşünemiyor. Basiretli bir yönetim de olmayınca durum bu malesef. Ve daha da kötüye gidiyor.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Samet Demir

Stada giden tayfa haftaya hocayı çağırır alkışlar. Kimmiş istemeyen.

Çevrimiçi murat

günah keçisi şimdilik bulunmuş adı sergen yalçın. sonra bir başkası sonra yönetim. taraftarın hiç suçu yoktur.teneke bağlamak ata sporumuz.arkası en sağlam olan futbolcular olduğu sürece bu böyle gider.
[ Son Düzenleme: 21 Kasım 2021, 16:23:39 murat ]

Çevrimiçi underworld

"Zorlanmak daha iyidir zorlanmamaktan."
Değilmiş
[ Son Düzenleme: 21 Kasım 2021, 17:32:19 underworld ]

Çevrimdışı Eray_Steiermark

10 yıldır takım hiç bu kadar kötü olmamıştı. Hadi geçen yıl Abou sayesinde şampiyon olmuşsun, onu anladık da adam gideli 1 yıl olmuş yerine görece kaliteli bir oyuncu da gelmiş. Kadronun çoğu korunmuşken takımın bu halde olması kabul edilemez. Bırak git artık hocam.

Çevrimdışı Erman1903

10 yıldır takım hiç bu kadar kötü olmamıştı. Hadi geçen yıl Abou sayesinde şampiyon olmuşsun, onu anladık da adam gideli 1 yıl olmuş yerine görece kaliteli bir oyuncu da gelmiş. Kadronun çoğu korunmuşken takımın bu halde olması kabul edilemez. Bırak git artık hocam.

Yaw Aboubakar falan şampiyon yapmadı usta aynı adam şimdi 3 gömlek alt Arap liginde oynuyor 12 maçta 4 golü var geçen sezonda da akan oyunda 11 golü mü ne vardı takımdaki diğer birçok adam gibi hayatının sezonlarından birini yaşadı. Geçen sezon şampiyonlukta en önemli faktörler hoca ve takımın bir bütün olması, başarıya inanması, kiralık gelen dip yapmış oyuncuların futbolcu olduklarını kanıtlama çabasıdır başka bir şey değil. Herkes elini taşın altına koydu ve işlerine adam gibi asıldılar, şimdi elini taşın altına koyan yok herkes kafasına göre bir şeyler yapma peşinde. Hoca işten tamamen kopmuş calışma isteğini zaten kaybetmişti şu an eksilerde bunu da takımına çok güzel yansıtmış. Hiçbir şey yapamadım sadece çaresizce izledim diyor açıklamalarında, iki maçtır falan kelimelerin tükendiği maç diyor ve hala takımın başında. Onun artık bu camiaya verebileceği hiçbir şey yok. Adam Kenan ve Atiba oynatıyor yahu...

Ghezzal asist yapamıyor Abou'ya yapıyordu falan bunlar hep bizim kendimizi inandırdığımız şeyler toplasan Abou'ya 3-4 asisti falan vardır onun. İsterse Talisca ile beraber gelsinler yine geçen sezonki takım bütünlüğünü ve oyunu göremeyiz.

Etiketler: