2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 96 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1810379 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi underworld

İber yarım adasından topçu almayın, taraftarı çıldırtmayın!

Çevrimdışı Erman1903

Salih 1.5 aydır imza atıyor. Sen neden bahsediyorsun :D

Doğru valla sen de haklısın. Bu arada Töre idmana çıkmış, 2 hafta falan denesek bari bir yeri çeker atarsa diye.

Çevrimdışı Erman1903

Beşiktaş kulübü iletişim departmanında çalışan adam transfer listemizi açıklıyor.

Açıcaksın dava süründüreceksin böylelerini.

Abuk subuk adamların elinde bizim yetki belgeleri dolaşıyor kardeşim, zaten biz ilgilendiğimiz her oyuncuyu basına ilk ağızdan açıklıyoruz, sonra gelmediklerinde taraftar yangın yapıyor bu bizim tarzımız oldu artık.

Çevrimdışı tuncaboylu

Doğru valla sen de haklısın. Bu arada Töre idmana çıkmış, 2 hafta falan denesek bari bir yeri çeker atarsa diye.
2 hafta çok, 3 gün yeter.

Çevrimdışı tuncaboylu

Abuk subuk adamların elinde bizim yetki belgeleri dolaşıyor kardeşim, zaten biz ilgilendiğimiz her oyuncuyu basına ilk ağızdan açıklıyoruz, sonra gelmediklerinde taraftar yangın yapıyor bu bizim tarzımız oldu artık.
Belki de almamak için yapıyorlardır, hiç düşündün mü?

İlgileniyormuş gibi yapıp, iş ciddiye binince almamak için fiyat arttırmaya çalışıyor olabilirler.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Beşiktaş kulübü iletişim departmanında çalışan adam transfer listemizi açıklıyor.

Açıcaksın dava süründüreceksin böylelerini.

Bilmediğimiz ya da kamuoyunun bilmediği, "hadi be bunun peşinde miymişiz?" dedirtecek bir oyuncudan bahsetmediği için sıkıntı yok.
Bu yönetim için kompleks bir strateji ama hedef yanıltıyor bile olabilirler.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Göztepe U-19 da Yılmaz çok iyi oyuncu.
Derken golünü de attı.

Çevrimdışı can1903

Bilmediğimiz ya da kamuoyunun bilmediği, "hadi be bunun peşinde miymişiz?" dedirtecek bir oyuncudan bahsetmediği için sıkıntı yok.
Bu yönetim için kompleks bir strateji ama hedef yanıltıyor bile olabilirler.
Luuk De Jongu nerden duydun reis?
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Luuk De Jongu nerden duydun reis?

link verebiliyor muyuz bilmiyorum ama haber eskidi bile.

du.....ye/futbol/besiktas-ta-luuk-de-jong-iddiasi-h43466.html

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Göztepe U-19 da Yılmaz çok iyi oyuncu.
Derken golünü de attı.

Yalnız adamda ne fizik var derken baktım 21 yaşında. Bu yaşta olsun artık zaten.

Çevrimdışı can1903

Beşiktaşın şuan teklif yaptığı bütün oyuncuların belgeleri sayfa sayfa geziyor. Transferi yöneten arkadaş neyi istiyor anlayamadım
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı tuncaboylu

Yalnız adamda ne fizik var derken baktım 21 yaşında. Bu yaşta olsun artık zaten.
U-19'da 21 yaşında adam oynayabiliyor mu?

Biz de Atiba'yı oynatsaydık dün.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı can1903

Bi ara Engin Baytar oynatıyordu gs  :evillol:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bende onun kuralına bakıyorum.
Efe Binici var o da 20 yaşında.

Çevrimdışı tuncaboylu

Beşiktaşın şuan teklif yaptığı bütün oyuncuların belgeleri sayfa sayfa geziyor. Transferi yöneten arkadaş neyi istiyor anlayamadım
Transfer yapmamak istiyorlar, anlamadınız mı?

Duyulursa bir ihtimal fiyat artar, transfer yatar. Biz de alamamış oluruz.

Çevrimdışı can1903

Transfer yapmamak istiyorlar, anlamadınız mı?

Duyulursa bir ihtimal fiyat artar, transfer yatar. Biz de alamamış oluruz.
Valla bilmem ama başkanın listesinde 2-3 kişi hariç mahalle esnafı gibi dedikocular var. Acil değiştirmesi lazım.

Çevrimiçi ankarakartal06

yetişkin bir alex her gün beşiktaş a transer olabilir. Git adem git  :biggrinking: :biggrinking:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bende onun kuralına bakıyorum.
Efe Binici var o da 20 yaşında.

Statü madde 19 da

MADDE 19 - FUTBOLCULARIN UYGUNLUĞU VE U19 TAKIM LİSTESİ
(1) Aşağıda yer alan 2 ve 3. fıkra hükümleri saklı olmak koşuluyla, Süper Lig U19, TFF 1.Lig U19 Liglerine
katılacak futbolcuların 01.01.2002 ile 31.12.2005 tarihleri (bu tarihler dâhil) arasında doğmuş olmaları zorunludur.
(2) Süper Lig U19 ve TFF 1.Lig U19 yaş grubu müsabakalarında takımlar müsabaka isim listesine, en fazla
ikisinin (2) 01.01.2000 ile 31.12.2000 doğumlu futbolcu olması koşuluyla 01.01.2000 ile 31.12.2001 tarihleri (bu
tarihler dâhil) arasında doğmuş beş (5) futbolcu yazabilir ve müsabakalarda oynatabilirler. Bu futbolculardan en
fazla biri (1) yabancı uyruklu amatör veya profesyonel futbolcu olabilir.
(3) Süper Lig U19 ve TFF 1. Lig U19 yaş grubu müsabakalarında takımlar müsabaka isim listesine, 01.01.2006
ile 31.12.2006 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında doğmuş en fazla 5 (beş) futbolcu yazabilir ve müsabakalarda
oynatabilirler.
(4) Süper Lig U19 ve TFF 1.Lig U19 Liglerine katılan takımlar müsabaka isim listesinde, bu Statüde belirlenen
yaş uygunluğunu taşımaları koşuluyla T.C. vatandaşı amatör veya profesyonel futbolcular ile oturma iznine sahip
en fazla üç yabancı uyruklu amatör veya profesyonel futbolcu yazılabilir.
(5) Bir futbolcu, aynı hafta içinde sadece tek bir yaş grubu müsabakasında oynayabilir. Müsabaka isim listesinde
yer almış ancak oyuna girmemiş futbolcular o maçta oynamış sayılmazlar. Yalnızca profesyonel A takım
müsabakaları bu madde kapsamında değildir.
(6) Kulüpler, bu maddede belirtilen uygunluklara haiz ve TFF’ye tescilli olmak şartıyla, en fazla 50 futbolcudan
oluşan U19 Takım Listesini, lig müsabakaların başlamasından en az 3 gün önce GL Tertip Komitesi’ne ibraz
etmek zorundadır. U19 Takım Listesi, sezon içinde, kulübün bir sonraki müsabakasından en az 3 gün önce ibraz
edilmek şartıyla güncellenebilir.
(7) Bu maddenin 5. fıkrasının ihlali halinde ilgililerin FMT hükümleri uyarınca yapacakları itiraz üzerine AFDK
tarafından ilgili takımın hükmen mağlup sayılmasına karar verilir. FMT’de belirtilen diğer hükmen mağlubiyet
sebepleri saklıdır.
(8) Yaş konularında yapılacak usulsüzlükleri önlemek amacıyla TFF, aynı yaş grubundaki diğer futbolcular ile
aralarında fizyolojik açıdan farklılık görülen futbolcuların kemik yaşlarının tıp fakültesi veya devlet
hastanelerinde saptanmasına re’sen veya itiraz üzerine karar verebilir. İlgili kulüpler TFF tarafından gerekli
görüldüğü takdirde futbolcuların tıp fakültesi veya devlet hastanelerinden alınmış kemik yaşı tespit raporlarını
TFF’ye gönderirler.

https://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/STATULER/2020-2021/Super-Lig-ve-TFF-1-U19-Gelisim-Ligleri-Statusu.pdf

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Valla bilmem ama başkanın listesinde 2-3 kişi hariç mahalle esnafı gibi dedikocular var. Acil değiştirmesi lazım.

Ertem ve saz arkadaşlarının "elimizde resmi belge var" demesinden artık midem bulandı.
Yönetim yine "bineriz hocanın sırtına gideriz şampiyonluğa ne karışırım etliye sütlüye" modunu açmış.

Bir işe yaradığınız yok bari bir yerlerinizden sızdırmayın.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu arada öğlen bir danışman haberi vardı da aklıma alttaki karikatür geldi nedense.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada öğlen bir danışman haberi vardı da aklıma alttaki karikatür geldi nedense.

İlla maaşa bağlayacaksa bu herifi, gitsin şirketine danışman yapsın.

Bir de Beşiktaş'ın kasasından para verecekler.

Çevrimdışı worns

larin işinde gelişme olmadan sanmıyorum onyekuru-bruma.

ayrıca larin satılırsa da nkodounun varlığına dayanarak yine forvet özellikleri baskın bir kenar oyuncusunu bunlara tercih ederdim. nkodou'nun imajı olduğundan kötü nedense taraftar arasında. geçen sene ciddi gelişim kaydettiğini düşünüyorum. klasik bir çizgi oyuncusundan daha çok yönlü bir oyuncuya dönüşmeye başladı. bunlar yetenek setinde zaten vardı ama sakatlıkla kadro dışıyla vs tam bir sezonluk süre alamadan geçen yıllar oyuncuya çok şey kaybettirmişti. bizdeki ilk yılında mesela çok ciddi koordinasyon sorunları vardı adamın fiziğinde. düşündüğünü yapamadığı, erken dağıldığı vs hissediliyordu. ben geçen sene hem bunları aştığını hem ceza sahası etkinliğini arttırdığını gördüm. mental olarak da pırpır kanat tiplemesinden fazlası olduğunu da. kartta da 1502 dakikada 8 gol 4 asist yazıyor. iyi bir teklif gelip de satılmazsa elimizde gayet iyi bir atletik kenar var bence.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

İlla maaşa bağlayacaksa bu herifi, gitsin şirketine danışman yapsın.

Bir de Beşiktaş'ın kasasından para verecekler.

Ondan sonra bizim haberler niye sızıyor derler?
Sen etrafını delik bidonlarla çevirirsen ne kadar koyarsan o kadar sızdırır.