2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1822503 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı ALDENYX

Orkun’u hic begenmiyorum, izledigim hicbir macta ne savunma nede hucum anlaminda varlik gosteremedi.
Bagzi oyuncular vardir goze hos gelmezler ayni kuzeyli futbolcular gibi orkunun belli aralikda oynadigi dogru defansif olarak alan kontrolü topla hucumcu arasında durmayi ogretmisler bu konudada başarılı hucum olarak diogenal pasları caprax uxun pasları yuksek yuzdeli kisa pası ortalamanin ustunde cevikligi patlama gucu depari gelistirilebilir ....bana Riza Calimbayi animsatiyor...tabi futbolcudan anlayan daha iyi analiz eden arkadaşlarında  düşüncesine saygi duyarim.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

:bore:

Orta Doğu'dan bir kare. Kafalar bitmiş iyice bu ülkede, insanları uyutuyorlar zaten insanlar da bunu istiyor. Aboubakar'da gelsin bakalım geçen sezonki gibi oynuyor muyuz.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Pjanic ve Alex transferlerine eyvallah dedikde. Doktor bize beyaz et yemeniz gerekiyor dedikçe biz kırmızı et alıyoruz.

Transfer falan yapmayın yahu.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Akil Emre

Pjanic ve Alex transferlerine eyvallah dedikde. Doktor bize beyaz et yemeniz gerekiyor dedikçe biz kırmızı et alıyoruz.

Transfer falan yapmayın yahu.

Stoperimiz vasat, sağ bek yedeğimiz yok, orta sahamız yol geçen hanı ama buna rağmen taliscaya hayır demem , yedekten gelen hiçbir oyuncu katkı vermiyor talisca her zaman kilidi açar. Artık hoca da bu tarz oyuncularla takımı yönetmeyi çözmeli , tüm hıcum oyuncularını sahaya aynı anda sürmek çözüm değil

Çevrimiçi Samet Demir

Stoperimiz vasat, sağ bek yedeğimiz yok, orta sahamız yol geçen hanı ama buna rağmen taliscaya hayır demem , yedekten gelen hiçbir oyuncu katkı vermiyor talisca her zaman kilidi açar. Artık hoca da bu tarz oyuncularla takımı yönetmeyi çözmeli , tüm hıcum oyuncularını sahaya aynı anda sürmek çözüm değil
Alex den verim alamayan 8 numara oynatan talisca yı forvet arkası oynatır mı sence?

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Akil Emre

Alex den verim alamayan 8 numara oynatan talisca yı forvet arkası oynatır mı sence?

Alex ve taliscayı aynı anda oynatmak mümkün değil bana göre, kesinlikle alex i ikinci yarı oyuna sürmek bize çok puan kazandırır düşüncesindeyim. Onun dışında batsua yinin olmadığı durumda alex forvet talisca arkasında serbest oynayabilir.

Çevrimiçi Samet Demir

Alex ve taliscayı aynı anda oynatmak mümkün değil bana göre, kesinlikle alex i ikinci yarı oyuna sürmek bize çok puan kazandırır düşüncesindeyim. Onun dışında batsua yinin olmadığı durumda alex forvet talisca arkasında serbest oynayabilir.
Bize göre oynar ama hoca oynatmaz. Bu konuda taviz vermiyor hiç. Misal Geçen sene yokluktan larin sol kanat oynadı. Hocanın 2. İyi bir planı yok. Nkodou yu bile sağ kanata almıyor. Töreyi sokuyor.

Alex de 11 oynadığı maçlarda 8 rolü üstlendi hep.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Vincent Aboubakar, Beşiktaş'a haber yollayıp geri dönmek istediğini iletti. Sergen Yalçın ise geçen yıl takımı son maçlarda terk ettiği için Aboubakar'ı veto etti. (Hürriyet)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, Bünyamin Balcı'yı transfer etmek istiyor.

(Akşam Gazetesi)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Talisca, menajeri aracılığıyla nabız yokladığı Portekiz Ligi'nden de beklediği miktarda teklif alamadı.

Talisca'nın menajeri Talisca'yı Beşiktaş'a önerdi.

(Fanatik)

Çevrimdışı can1903

Kulüpler çıkıp Ankara da yeter artık diyip isyan bayrağı açması lazım. Dün aylık maaş yatıran kulüp 15 gün sonra %10 daha fazla para yaratmak zorunda. Futbol mutbol bırakmadılar.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kulüpler çıkıp Ankara da yeter artık diyip isyan bayrağı açması lazım. Dün aylık maaş yatıran kulüp 15 gün sonra %10 daha fazla para yaratmak zorunda. Futbol mutbol bırakmadılar.
Ülkeyi düşünen kim var da futbolu düşünsün. Sen yılbaşında gör ülkeyi. Tüm şirketler yılbaşını bekliyor zam yapmak için. Hatta bazısı dayanamayıp fiyatlarını revize etti bile.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Ülkeyi düşünen kim var da futbolu düşünsün. Sen yılbaşında gör ülkeyi. Tüm şirketler yılbaşını bekliyor zam yapmak için. Hatta bazısı dayanamayıp fiyatlarını revize etti bile.
Aralık başı bu ülkede öyle bir zam silsilesi gelecek ki, millet futbol mutbol düşünmeyi bırakacak zaten Mustafa. Az çok duyduğum şeyler var allah herkesin yardımcısı olsun.

Çevrimiçi levitate

Aralık başı bu ülkede öyle bir zam silsilesi gelecek ki, millet futbol mutbol düşünmeyi bırakacak zaten Mustafa. Az çok duyduğum şeyler var allah herkesin yardımcısı olsun.

ucundan göstermeye başladılar zaten

başlangıcı böyleyse devamı...
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biz ticaret yapıyoruz. Ekim başında zam yaptık hammadde fiyatları fırladı diye. Şimdi tüm tedarikçilerimiz Aralık ayı için zam yazısı gönderdi. Ocak ayında iyi bir zam yapacağız mecbur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çok yazdım ve yazmaya devam edeceğim.
Larin - Dorukhan akıbetini 2022 yazında yaşamak istemiyorsak

Rıdvan - Ersin - Serdar'ın 2023 te biten sözleşmeleri ocak döneminde uzatılmalı.
Ocak döneminde uzatılmazsa 2022 yazında karnımız çok ağrır.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, Abdülkerim Bardakcı ile büyük ölçüde anlaşma sağladı. Konyaspor ile görüşmeler devam ediyor. (@gokmenozcan)

Çevrimiçi Samet Demir

Çok yazdım ve yazmaya devam edeceğim.
Larin - Dorukhan akıbetini 2022 yazında yaşamak istemiyorsak

Rıdvan - Ersin - Serdar'ın 2023 te biten sözleşmeleri ocak döneminde uzatılmalı.
Ocak döneminde uzatılmazsa 2022 yazında karnımız çok ağrır.
Sözleşme yenilemleri birbucuk sene önceden olmalı. En kötü anlaşamadığın zaman o an satarsın. Biz sözleşme bitimini ve oyuncunun bizi çok istemesini bekliyoruz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sözleşme yenilemleri birbucuk sene önceden olmalı. En kötü anlaşamadığın zaman o an satarsın. Biz sözleşme bitimini ve oyuncunun bizi çok istemesini bekliyoruz.

Büyük hata olur. Yok vefaymış formayı ilk biz vermişiz falan hikaye.
Rıdvan'ın menajeri konuşmaya başladı bile. Ocak ayında iş bitmezse 2022 yazı çok sıkıntılı geçer.

Çevrimiçi Samet Demir

Rıdvan'ın menajeri konuşmaya başladı bile. Ocak ayında iş bitmezse 2022 yazı çok sıkıntılı geçer.
Yöneticiler duygusal bakıyor olaya. Adamlar Beşiktaş da parladı. Vefa borçları var diye düşünüyor. İşin iş yüzü öyle değil.

Oğuzhan gibi olanlar çakar sözleşmeyi. Aboubakar, talisca, gomez gibi özellikle yabancı adamlarla erkenden sözleşme yapmazsan arkasından el sallarsın

Çevrimiçi Necmi

niyetleri böyleyse 1,5 yıl önceden imza attıracağının garantisimi var artık bunlara alışmak lazım