2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1832411 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Kenan kaza bela 2 gol falan atsada bir iki demeden birilerine kakalasak
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi COB

Kenan neye dayanarak milli takıma çağırılıyor çok merak ediyorum.

Çevrimiçi murat

burak dışında golcü olarak ismi geçenler serdar, enes, kenan. durumumuz bu malesef. yaşıyorsa umut bulutu çağırsalar hepsinden iyi oynar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

burak dışında golcü olarak ismi geçenler serdar, enes, kenan. durumumuz bu malesef. yaşıyorsa umut bulutu çağırsalar hepsinden iyi oynar.
Yabancı kısıtlamasından sonra fazlasını bekleyemezdik.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Beşiktaş Arena

Açık ya da sansürlenmiş hâlde genel ahlak kurallarına aykırı, cinsel içerikli, rahatsızlık oluşturacak, argo ifadelerin kullanılmasına, forum kurallarını ihlal eden bağlantı ya da materyallerin paylaşılmasına; gizlenmeye çalışılmış küfür ya da hakarete izin verilmez. [(1)7 gün kısıtlama][(2...)4 gün engelleme]

|Sansürlenmiş, gizlenmeye çalışılmış küfür ya da hakaretler; (Küfür Yasak)/(Hakaret Yasak)/(...) uyarıları ile işaretlenmiş metinler, genel ahlak kurallarına aykırı ifadeler temsil edilen değerler göz önünde bulundurularak bu kapsama alınmıştır. Paylaşılan görsel ve bağlantıların da forum alanında yayımlanmadan önce benzer bir süzgeçten geçirilmesi gerekmektedir.|

Forum üyelerini hedef alan, onların düşüncelerini paylaşması önünde engel oluşturan, tahrik maksatlı, rencide edici yorum ve paylaşımlar yapılamaz. Kişiselleşen, tekrara düşen ikili tartışmalar sonlandırılır. [(1)8 gün engelleme][(2)3 ay uzaklaştırma][(3)6 ay uzaklaştırma][(4)İhraç]

|Üyeler forum alanındaki paylaşımlara yönelik olumlu ya da olumsuz eleştiri getirebilir. Hiçbir üye diğerinin sahip olduğu bu hakkı sorgulayamaz. Eleştiriden kasıt, forum kuralları çerçevesinde, sunulan düşüncelere mukabil argüman üretmektir. Tartışmalardaki maksadın haklı çıkmak ya da ikna etmek değil, fikir teaitisi olduğu unutulmamalıdır. Asla aşağılamaya, hakarete yeltenilmemeli; muhatap alınan kişiyi veya kişileri kısıtlama, yaftalama çabasına girilmemelidir. Arzu edildiği takdirde rahatsızlık duyulan hesapların engellenme imkânı mevcuttur, yalnız bu tercihin forum alanında açıklanması söz konusu olamaz.|

Forum, Beşiktaş yönetimi, teknik ekibi ve oyuncularına karşı propaganda aracı olarak kullanılamaz. [(1)7 gün kısıtlama][(2)8 gün engelleme][(3)İhraç]

|Bir üyenin sürekli ya da belli belirsiz periyotlarla aynı konu hakkında mesajlar gönderdiği fark edilirse yazdıklarının Beşiktaş aleyhine propaganda barındırıp barındırmadığı kontrol edilir. Beşiktaş Arena'nın, düşünceleri bu şekilde empoze etmek için araç olarak kullanılmasına; içerikten yoksun, sloganvari mesajlara izin verilmez. Forumda, dayanağı ne olursa olsun istifa daveti içeren bir ileti barındırılmaz. Üyeler kurallar çerçevesinde Beşiktaş'ta görev yapan kişilerle ilgili her türlü eleştiride bulunma hakkına sahiptir; ancak düşünceler belirtilirken bu tip kolay sloganlaşabilen, propaganda potansiyeli taşıyan ifadelerden uzak durulması beklenir.|

Kurallara uymadığını düşündüğünüz mesajları lütfen "Moderatöre rapor et" sekmesi ile yöneticilere ulaştırınız. Forum alanı vasıtasıyla iletilen bu ve benzeri istek, şikâyetler konu dışı olarak değerlendirilir. [(1)4 gün kısıtlama][(2)7 gün kısıtlama][(3...)8 gün engelleme]

|Rapor edilen, edilmesi gereken bir mesajın ya da kullanıcının, uygulanan veya uygulanması gerektiği düşünülen bir yaptırımın forum alanında ifşasına izin verilmez; forum alanında yapılan bu tür istek ve şikâyetler de konu dışı addedilir.|

Üyeler forum yönetimi ya da işleyişiyle ilgili taleplerini, itirazlarını, sorularını kişisel ileti ile @Beşiktaş Arena hesabı ya da Forum ile İlgili Öneri ve Şikâyetler başlığı vasıtasıyla yöneticilere bildirmelidir. İlgisiz başlıklarda forum alanına taşınan istek ve şikâyetler konu dışı olarak işlem görür. [(1)4 gün kısıtlama][(2)7 gün kısıtlama][(3...)8 gün engelleme]

|Üyeler, forumun genel işleyişini ilgilendiren ya da ilgilendirmeyen her konulardaki talep, itiraz ya da sorularını; kurallarla ilgili fikirlerini, yönetici uygulamalarındaki aksaklıkları özel mesaj yoluyla @Beşiktaş Arena hesabına iletebilir ya da Forum ile İlgili Öneri ve Şikâyetler başlığı altında paylaşabilir. Bu kapsamda üye, kendisiyle alakalı olsun olmasın her türlü işlemle alakalı itirazını aktarabilir. Forum alanında rastgele başlıklara gönderilen benzer istek ve şikâyetler ya da "Moderatöre rapor et" sekmesi vasıtasıyla iletilmesi gerekirken bu şekilde gerçekleştirilen raporlamalar değerlendirmeye alınmaz ve konu dışı olarak işlem görür.|

Forum Kuralları

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Sercan Dikme: “Beşiktaş, Domagoj Vida ile sözleşme yenileyemiyor. Vida’nın performans düşüklüğündeki sebebin, kontratını yenileyememesi ve gelecek sezonla ilgili kaygıları olduğunu düşünüyorum.” (Sports Digitale)

Çevrimiçi Samet Demir

Sercan Dikme: “Beşiktaş, Domagoj Vida ile sözleşme yenileyemiyor. Vida’nın performans düşüklüğündeki sebebin, kontratını yenileyememesi ve gelecek sezonla ilgili kaygıları olduğunu düşünüyorum.” (Sports Digitale)
Kaygısı varsa yeni sözleşmeyi hak ettiğini ispatlasın. Bu tür haberleri her zaman inandırıcı bulmuyorum gerçi..

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı tuncaboylu

Hayret yahu, sozleşme yenileme konusunda pek sorun yaşayan bir takım da değiliz hâlbuki.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Nouveau professeur   :dontknow:
Can bırak Fransızcayi şimdi açık açık Türkçe söyle

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bize sağlam bir defansif orta saha lazım.
Roma' dan Diawara kiralık iyi bir seçenek olabilir.

Çevrimiçi ferdi1903

Nouveau professeur   :dontknow:
Noldu can sergen burakiyormu? Buraktiriliyormu? Haber varmi?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı can1903

Herkes sorduğu için yazıyorum, ben hocanın alanya maçı sonrası kendi isteğiyle istifa edeceğini ve yabancı bir hoca geleceğini düşünüyorum. Umarım o zamana kadar farklı taktikleri deneyip sonuç alıp çıkışa geçeriz lakin benim düşüncem hocanın bırakacağı yönünde
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Herkes sorduğu için yazıyorum, ben hocanın alanya maçı sonrası kendi isteğiyle istifa edeceğini ve yabancı bir hoca geleceğini düşünüyorum. Umarım o zamana kadar farklı taktikleri deneyip sonuç alıp çıkışa geçeriz lakin benim düşüncem hocanın bırakacağı yönünde

isim önemli değil, şu an yabancı görüşülen kimse var mı?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetim gönderemez. Gidecekse kendisi gider zaten. Başka birisi ile görüşüyorlardır. Yabancı gelirse kısa vadede başarı beklenmiyor demektir. Ligi tanıyan yabancı bulamazlar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

?t=dMGI-2EQVzVEnLQmb-HKIg
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Vida yıllık 2.2 m euro istemiş.
1m eurodan fazlası ona çok, istediği yere gidebilir.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Nsakala Ocakta ayrılıyormuş.

Çevrimdışı mrred

Vida yıllık 2.2 m euro istemiş.
1m eurodan fazlası ona çok, istediği yere gidebilir.
Kesinlikle 1 milyon yeter ona
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

Nsakala Ocakta ayrılıyormuş.
Kaymak ne

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi kahyaoglueren

Kaymak ne

Murat Ozen