32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş
32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş Skor : Kasımpaşa - Beşiktaş Tarih : 04.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Recep Tayip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 50771 defa] 32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%64]
1 puan
4 [%16]
0 puan
5 [%20]

Toplam Oy Verenler: 25

Çevrimdışı Erman1903

Biz rakiplere bakarak iyi olduğumuzu düşündüğümüz sürece yerimizde sayarız. Bunu sadece taraftar düşünmüyor. Yöneticilerin benzer açıklamalarını gördük sezon başında. Rakipler puan kaybetti, biz eleştirildik dediler. Yine derler. Demeseler zaten transfer yaparlardı. Borç erteleyip Sergen'in başarısı ile övünüyorlar anca. Takım kötü gidince kimse ortalıkta yok. Herkes kafasını deve kuşu gibi kuma gömüyor...

Zaten bu kafalara girmeye meraklı bir yönetici grubumuz var. Bazı taraftarlar da bunu çanak tutuyor, şansının yaver gittiği-hocanın çabasıyla verim aldığın konuları bir planlama, yönetim başarısı gibi lanse etmeye çalışıyorlar. Bunun doğru olmadığını bilerek sadece kendini tatmin etmek için yapan kişiler var ve midemi bulandırıyorlar. Rakiplerinin başarısızlığı senin başarındır mantığı, 3. büyük psikolojisi. Umarım azalarak biterler.
[ Son Düzenleme: 04 Nisan 2021, 21:35:20 Erman1903 ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu kadro ile fark yemeyiz umarım...
Alanya iyi takım da çok büyütmemek lazım , bugün Gençlerbirliğine yenildiler ???

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Alanya iyi takım da çok büyütmemek lazım , bugün Gençlerbirliğine yenildiler ???
Çarşamba günü görürsün Alanya'yı. Ben bir şey demiyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Nasil olacak simdi? Alanya maci var kaybedersek nolacak?

Mağlubiyet hocaya yazar maelesf

Necip - Rosier tercihi hem ilk yarıyı hemde maci verdi

Töre ile başlasa farklı olabilirdi sanki , neyse Ghazzal dönüyor en azından , enseyi karartmayalim

Çevrimdışı mrred

Ghezzal ve Aboubakarın alacağı şampiyonluğu umarım hoca vermez...
The great gig in the sky

Yahu iyi takım bişey demedik , bizde Beşiktaş'ız

Neyse en azından Ghazzal dönüyor buna da şükür

Alanya maçında Nkoudu ile değilde direkt Töre ile başlasın hoca

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yahu iyi takım bişey demedik , bizde Beşiktaş'ız

Neyse en azından Ghazzal dönüyor buna da şükür

Alanya maçında Nkoudu ile değilde direkt Töre ile başlasın hoca
Bence Töre'den bir şey beklememek lazım. İlk yarı oynatsan devre arasında alman lazım. Kondisyonu yetersiz. Sezonun en kötü transferlerinden birisi. Hamle olarak bile iş yapamayabiliyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Ghezzal ve Aboubakarın alacağı şampiyonluğu umarım hoca vermez...
İkisini de çok aradık hele ki Aboubakar'ı , rakip defansı dağıtan arkadaşlarına alan açan bir oyuncu

Birde içeriğe ve arkaya iyi top kesen Ghazzal olmayınca çok zorlandık , Töre girdikten sonra bu işi iyi yapti aslında ama iş işten geçmişti

Necip - Rosier başlangıcı yaktı bizi , keşke Ljajic kanat Ozi orta saha olarak baslasaydi yada Direkt Töre ile baslasaydi , en azından o Golü yemezdik , Necip Necipligini yaptı yine

Bence Töre'den bir şey beklememek lazım. İlk yarı oynatsan devre arasında alman lazım. Kondisyonu yetersiz. Sezonun en kötü transferlerinden birisi. Hamle olarak bile iş yapamayabiliyor.
Her halı su Nkoududan iyidir , Felaket kötü maç çıkardı Q7 nin yeteneksiz halı resmen , cizgiye yapışıp kalıyor , orta desen yok Çalım desen yok , ya topu çekip şut atıyor yada topu çekip pas veriyor başka yaptığı hiç bir şey yok

Töre en azından deliyor , çalım atıyor içe kat ediyor vs vs , 60 dakikalık kondisyonu da olsa Töre ile başlaması lazım hocanın , Nkoudu 60 dakika 90 dakika çekilecek gibi değil bal yapmayan arı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Her halı su Nkoududan iyidir , Felaket kötü maç çıkardı Q7 nin yeteneksiz halı resmen , cizgiye yapışıp kalıyor , orta desen yok Çalım desen yok , ya topu çekip şut atıyor yada topu çekip pas veriyor başka yaptığı hiç bir şey yok

Töre en azından deliyor , çalım atıyor içe kat ediyor vs vs , 60 dakikalık kondisyonu da olsa Töre ile başlaması lazım hocanın , Nkoudu 60 dakika 90 dakika çekilecek gibi değil bal yapmayan arı
Nkoudou solda oynayamıyor. Sağda oynatılması lazım. İyi oynadığı, iş yaptığı tüm maçlar sağda oynarken. Oyuncudan önce sisteme bakmak lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Trabzonda bizi aynı oyun planı ile yendi.

Bir oyuncuyu önde bıraktılar . Beşiktaş'ın geriden oyun kurma konusunda pas bağlantıları Welinton-Vida > Atiba-Josef şeklinde.

Bunu engellemek için rakipler bir oyuncularını önde bırakınca oyun kurulumu duruyor. Buna hocanın derhal çözüm bulması gerekiyor.

Yoksa şampiyonluk göz göre göre gider.
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu pozisyon arada kaynamasın. Atiba'ya yapılan ceza sahası içindeki faul  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Şu pozisyon arada kaynamasın. Atiba'ya yapılan ceza sahası içindeki faul  :tabe:

Vida yapmış faulü. Temiz pozisyon

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Mactan önce biliyordum kazanamayacağimızı. Kasimpada deplasmanında kazanamayız biz. Çünkü kasimpasa deplasmanı demek ceza sahası dışından gol yemek demek. Saçma yapılan bireysel hatalardan gol yemek demek.

Rosier-Necip kanadının olmayacağı zaten bariz belliydi. Neden denendi acaba? Cidden merak ediyorum Sergen ne düşündü Rosier' i oraya koyarken.

Tamam Beşiktas tarihi boyunca böyle kritik maçları kazanamadı zaten ama göz göre göre yapılan saçmalıklardan dolayı kazanamayınca insan daha çok sinirleniyor.

Neyse Alanya maçında da sol önde Nsakala oynar. Sol bek Rıdvan oynar.

Çevrimdışı goktasoktay

Çevrimdışı Erman1903

Pozisyon %100 penaltı.

Çevrimdışı goktasoktay

Pozisyon %100 penaltı.
Kasımpaşaya verilen penaltı da doğruydu. Onu gören VAR, bunu nasıl görmez?

Çevrimdışı Erman1903

Kasımpaşaya verilen penaltı da doğruydu. Onu gören VAR, bunu nasıl görmez?

Ben dışarda gördüm Kasımpaşanınkini, oyuncu içeri attı kendini. Ertesi maç aynı hakemi verenlere sormak lazım. Bu Halil Umut hakem dünyasının yeni harika çocuğu. Similar type of referee to Cem Papila.

Çevrimdışı goktasoktay

Ben dışarda gördüm Kasımpaşanınkini, oyuncu içeri attı kendini. Ertesi maç aynı hakemi verenlere sormak lazım. Bu Halil Umut hakem dünyasının yeni harika çocuğu. Similar type of referee to Cem Papila.
Offffff sorma, çok iyi benzetme gerçekten. Dün bi mesaj yazmıştım, fener maçını almadığımıza pişman olmayız inşallah diye. İşte bu yüzden yazmıştım.

Paşanın pozisyon biraz gri gibi ama ben de çizgide gördüm. O yüzden diyorum. Nihayetinde, onu veren zihniyet, bizimkileri kolayca es geçiyor. Asıl sorun da bu...

Çevrimdışı Erman1903

Offffff sorma, çok iyi benzetme gerçekten. Dün bi mesaj yazmıştım, fener maçını almadığımıza pişman olmayız inşallah diye. İşte bu yüzden yazmıştım.

Paşanın pozisyon biraz gri gibi ama ben de çizgide gördüm. O yüzden diyorum. Nihayetinde, onu veren zihniyet, bizimkileri kolayca es geçiyor. Asıl sorun da bu...

Bilemiyorum bize karşı verilen penaltıyı belki de ben yanlış görmüşümdür. Daha Fb maçının 20. dakikasında pişmanlığı hissetmeye başladım. Yapılacak hamle çok basitti, top oynamayan Ljajic çıkacak, sağ tarafa N'Koudou atılacaktı. Kanadı kapatıldığı için sürekli içe kaçmaya çalışan Ghezzal merkeze çekilip rahat ettirilecekti.  fakat inat etmeyi tercih ettik. Ljajic inadımız bu maçta da devam etti, çıkardıktan sonra da top tutma/oyun katkısı zayıf Larin ile iki ters ayak kanat oynatıp tesadüf eseri bir gol atmayı bekledik. Hakeme mi sinirleneyim, hocanın keçiliğine me sıkılayım bilemedim artık.

Ben her zaman şu görüşteyim, Beşiktaş'ın rakibi sadece takımlar değil. Bu yüzden renklilerden biraz daha iyi olman yetmez, bu sadece seni onlarla eşit şartlara getirir. Rakiplerden çok daha iyi, zehir gibi olman lazım ki şampiyon olasın.

Çevrimdışı Kursad_Duran

Cenk’te dönebilir Çarşamba günü. O zaman eski formasyona dönebiliriz.
Alanya’yı yenersek gsye 6 fbye de en kötü ihtimal 5 puan farkımız olur. Ama fenerin önümüzdeki iki macından 6 puan alamayacağı belli. Yanı onlarada 7-8 puan fark olur.
Alanya’da bugün 6 eksik vardı. Bizim maça bunlarin 4-5i oynar. Yanı kolay maç olmayacak.

Çevrimiçi mellfred

Trabzonda bizi aynı oyun planı ile yendi.

Bir oyuncuyu önde bıraktılar . Beşiktaş'ın geriden oyun kurma konusunda pas bağlantıları Welinton-Vida > Atiba-Josef şeklinde.

Bunu engellemek için rakipler bir oyuncularını önde bırakınca oyun kurulumu duruyor. Buna hocanın derhal çözüm bulması gerekiyor.

Yoksa şampiyonluk göz göre göre gider.
bunun çözümü çok basit ama hoca evlatlarını yedirmez

Çevrimiçi Nartallo

Şu maçın acı tarafı hiçbir şey oynamayan, gayet kötü bir takıma yenildik.

İlerleyen haftalar için bu durum çok düşündürücü.

Çevrimdışı caner.eryigit

Kaybedebiliriz eyvallah ta bu kadar önemli belki kazansan ligi bitireceğimiz renklileri psikolojik olarak dip yapacağı bir maçta bu kadar ruhsuzluğu çözemiyorum.
Hele milli takıma gitmeyenlerin ayakları kalkmıyordu

Çevrimiçi Necmi

Gördük 😉