30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş
30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş Skor : Başakşehir - Beşiktaş Tarih : 12.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 33514 defa] 30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%57.1]
1 puan
1 [%14.3]
0 puan
2 [%28.6]

Toplam Oy Verenler: 7

Çevrimdışı caner.eryigit

Ulan yankut güzel futbola tepki olarak doğmuşsun.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maçı 1000 pasla mı tamamlayacağız? Aykut otobüs çekmeye devam edecekse olabilir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

Josef kart görmemek için çok kasıyor kendini aman deyim abuş sen de çok oğlum bir tane hadi bakalım

Çevrimdışı can1903

Bana kalırsa Ozzy, Mensah işi çözebilir. Ama ikisine de güvenemiyorsun işte  :evillol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı AvrupaKartalı

aslinda tam kontra oynama zamani simdi, cek otobüsü al nkouduyu, hizli ataklarla kontrakara cik, hakediyorlar bunu, sadece Besiktasa celme takma anlayiş ile maca cikmişlar
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bana kalırsa Ozzy, Mensah işi çözebilir. Ama ikisine de güvenemiyorsun işte  :evillol:
Maçı çözerler de onların savunmada açtığı boşluğu takım nasıl çözecek  :lol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

aslinda tam kontra oynama zamani simdi, cek otobüsü al nkouduyu, hizli ataklarla kontrakara cik, hakediyorlar bunu, sadece Besiktasa celme takma anlayiş ile maca cikmişlar
Otobus, tir  metrobus  cekecek bir  takim degiliz  bunuyaparsak gol  yeriz kesin  .. Ayni oyuna devam etmeliyiz
Yorgo

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Al iste, geriye cekildigimiz anda adamlar golu atiyor.

Bizim her anlamda topa sahip olmamiz gerekiyor.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi Samet Ç

Gereksiz geri çekildik hiçbir şey yapamayacak adamlar attı golü

Belliydi , biz N Saklayla filan  defans  yapamayiz  mumkunati yok !!
Yorgo

Çevrimiçi levitate

nsakalaya bak farkında bile değil

Çevrimiçi sEuL

Aferin N'Sakala, adamini izlemeye devam kocum.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı MUSTAFA_

Nsakala sonunda başardı gol yedirmeyi. Kaç maçtır uğraşıyordu  :money:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Sergen yalçın nsakalayi ne zannediyor acaba nasıl görüyor sahada çok merak ediyorum

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sergen yalçın nsakalayi ne zannediyor acaba nasıl görüyor sahada çok merak ediyorum
Tek artısı Sergen'in isteyip almamız  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi blackeagle35

Bu nsakala tarihimizin en kötü futbolcuları sıralamasına girer kesinlikle

Çevrimiçi ferdi1903

Bitti bu mac ya. Nsakalayla falan olacak is deil bunlar

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu nsakala tarihimizin en kötü futbolcuları sıralamasına girer kesinlikle
FB maçında gol atmasa çoktan yerin dibine sokulmuştu. Çok şanslı ki bir kaç kritik skor katkısı yaptı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Yazik, hem Besiktasa hem Ridvana yazik hayir  bi de  Ridvan siradanbi bek degil ki  19 yasinda  cevher  gibi adam ama iste kendi aldirdi ya Sergenhoca illa oynatip ispat edecek ise yaradigini .. Sene sonunda su kadar mac 11 oynadi diyecekler ya
Yorgo