29. Hafta Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK
29. Hafta Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK

Beşiktaş Forum|29. Hafta Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK Skor : Beşiktaş - Gaziantep FK Tarih : 06.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Mete Kalkavan - Kemal Yılmaz - Samet Çiçek

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29. Hafta Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK  [Okunma sayısı 25011 defa] 29. Hafta Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK
Anket
Beşiktaş, Gaziantep FK maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%81.3]
1 puan
1 [%6.3]
0 puan
2 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimdışı Çağrı Öz

Antep kulübüyle hocasıyla oyuncusuyla çirkeflik yapmaya gelmiş.  Az önce kulüp Twitter'da bir şey paylaşmış. Neye itiraz ettikleri bile belli değil.

Bunun gibi diğer kulüplerin güdümündeki kulüplerden nefret ediyorum. Mustafa Cengiz Antepli ve bu kulübün sahibi ile çok yakın. Adamlar futbol oynamaktan ziyade mevcut gündemde Beşiktaş'a çamur atmak için gelmişler buraya.

Bu gol de kapak olsun size.

[ Son Düzenleme: 06 Mart 2021, 20:34:22 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

gooooaaaaaaaallllalalalal

lukaku-martinez
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Liquidator

degilmiş. Abuşum böyle devam)))
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Bu gidis  gidisat  degil neredeys e gol yemek uzereyiz acil 2  lazim, topa basmak ve dogru  pas zamanlamasiyla oynamamiz lazim ..
bundan bahsediyordum  :super: :super:  :claps: :claps:   :halay: :halay:
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

Aboubakar  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi sEuL

Abouuu nasil kacar su ya

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi sEuL

Neler kaciyor hey Allahim

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Abi nasil atamiyorsunuz bunlari

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bence doğru oyun planıydı. Kanatlari hizli bir takım. Ve beklerimiz oyuna cok katılmadan denge oyunu oynadık.

Trabzona da 1-0 dan sonra bu oyunu oynamaliydik.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Abubakar'ın ikinci golü  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi kahyaoglueren

Sergen Hoca onumuzdeki mac cezali duruma düştü.

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakem yüzünden atağımız son buldu. Hakeme top çarpınca normalde oyun duruyordu. Ama bize olunca durmuyor demek  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Çağrı Öz

Welinton Chiellini'den bir tık daha iyi.

Çevrimdışı AvrupaKartalı