19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray
19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray

Beşiktaş Forum|19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray Skor : Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 17.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık

0 Üye ve 57 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray  [Okunma sayısı 38593 defa] 19. Hafta Beşiktaş 2-0 Galatasaray
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
20 [%54.1]
1 puan
2 [%5.4]
0 puan
15 [%40.5]

Toplam Oy Verenler: 37

Çevrimdışı yaço58

Harbi dalgamı geçiyorlar yüzde Bi milyon yay üzerinxe faul vermiyor adam

Çevrimiçi levitate

Çakma Collina'dan ne bekliyorsun? Biz yapınca sert faul sarı kart, onlar yapınca bir şey yok.
herkesi memnum edicem diye içine ediyor maçın
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Laaaaaaan nasil kacar lannnnn bu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu maçı her iki takımın da 11 kişi tamamlamasının imkanı yok. GS'de kesin birisi kırmızı görecek. Çakma Collina bize de eşitlemek için gösterecek.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

rizeye attın aynısını yapma be

Çevrimdışı yaço58

Yapma be lukaku yapma yüze yüzlük fırsat

Çevrimiçi levitate

ya abi oynat vardan dönsün niye kesiyorsun pozisyonu ya

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Tam vurmak isterken top yukari sekiyor, yoksa takacakdi
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Besiktas yapinca basketbol, GS  yapinca  Amerikan futbolu  kistas aliniyor galiba...  :akuma:
[ Son Düzenleme: 17 Ocak 2021, 19:41:52 yorgo_d(geodem) ]
Yorgo

Çevrimiçi sEuL

Rosier sakat biraz, her gelisinde kart yiyecek diye korkuyorum

Çevrimiçi mayguntr

5 kere oyuncularimizin ayagina bastilar sifir kart.

Çevrimiçi levitate

diagne karaktersiz ya dokunmuyor larin

Çevrimdışı yaço58

Komedi izliyoruz verdiği faule bak talimatlı çıkmışlar yüzde yüz

Çevrimdışı Erman1903

Cüneyt ve saz arkadaşları yine başrolde.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Orta sahamiz felaket, cok rahat geciyorlar
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

her şeye atlıyorlar sövecem artık

Çevrimiçi sEuL

Ozzi bir derbiyi daha bi cacik oynamadan bitiricek sanirim. Anca iste Rize’ye falan kendi evinizde oynarken 4’e 5’e giden maclarda cikar ortaya.

Ne sutu var, ne geriye gelip top aliyor, topla dribbling yok, calim yok, 90 dakika bir ara pasi olur mu diye bekleyecegiz sanirim

Çevrimiçi levitate

atiba abou çok top harcadılar

Çevrimiçi MUSTAFA_

Oranların değişiminden belliydi. Şu anda tiyatro izliyoruz. FT'nin koltuğunda kalmasını sağlayacaklar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

ne izledik biz, orta luyindama baska bisey yok
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi sEuL

Oranların değişiminden belliydi. Şu anda tiyatro izliyoruz. FT'nin koltuğunda kalmasını sağlayacaklar.

Larin atsaydi cok farkli seyler konusuyor olurduk simdi

Çevrimdışı GreenBook

Çok kötü oymuyoruz bizimkiler daha çok deplasmanda gibi oynuyor ve Oğuzhan saç baş yoldurdun be
Mensah Töre Ljajic girmeli ikinci yarı

Çevrimdışı ilhan mansız

rosier hemen çıkmalı, çok hata yapıyor, 2. yarı üzerine oynar ve attırırılar,,

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 17 Ocak 2021, 19:50:52
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Yahu ne tiyatrosu Mustafa. Beceriksiz Larin atsa 1-0 önde gidiyorduk soyunma odasına. Çek sola sal kenara bu kadar.