2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 52 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2733243 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

Oturmamış bir sisteme, kalitesiz bir kadroya, hakkı gasp edilmiş bir takıma, mâli yönden çökmüş bir kulübe, moral olarak bitik bir camiaya geliyor. Bu sezon için %100 taraftar desteği almalı. Teknik direktörlük kariyerini bitirmek pahasına elini taşın altına koydu. Hayırlı olsun.

(alıntı)

Çevrimdışı mylife1903

Hollanda yumuşak lig, yarar Oğuzhan'a . Eğer çok küçük bir toparlanma umudu varsa da orada belli olur zaten. Döner gelir yazın.
Evlenip gelir insallah

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

ne kadar istemesem de sevmesem de kendisini artık Beşiktaş teknik direktörü olduğu için saygı duymak zorundayım ve destekleyeceğim. Yanlış zamanda geldi, kendisi için de yazık oldu. Hayırlı olsun, tıpkı diğer teknik direktörlerimiz gibi eksi ve artılarını yazarım. Bazı taraftarımız gibi sevmediği kişi için egosu için Beşiktaş yenilince mutlu olmayacağım hiç bir zaman ya da nasıl da haklı çıktım falan diyip her şeyi üstüne yıkmayacağım. Başarılı olacaksa takım halinde, başarısızlık durumunda ise takım halinde olucak. Oranlar değişir ama kimse bu başarısızlıkta payı yok diyecek şekilde kulüp başarısız olmaz.

Neyse sergen hocanın ilk eksiklerine geleyim. Çalışmayı sevmeyen ciddi almayan biri. İyi bir rakip analistliği yapabilecek "sıkıcı,gereksiz" istatistik muhabbetlerini çıkıp toparlayacak bir ekip kurmalıyız. Onlar gidip sergen hocaya kısadan hisseyi çıkarmalı. Yardımcı antrenör olarakta tam tersi karakter çalışkan daha sakin sergen hocayı taşıyabilecek biri bulunmalı. Bence en elzem bu sergen hoca yanlız hissetmemeli. Bu konuda favorim ibrahim üzülmezdi fakat kendisi takım çalıştırıyormuş

Ne olursa olsun bu sene puan olarak kendisini eleştirmeyeceğim. Oyun olarak hücum oynadığı sürece abi adam yapıyor takımın becerisizlik sorunu takım yetersiz dediği sürece gerekirse bütün maçları 5-0 kaybedip hiç puan almasın okeyim oyuna bakacağım. Yine bazı kişiler gibi kadro ilüzyonuna  uğrayıp bu takım 250 puan alması gerekiyordu bu takım müthiş demiyeceğim. Kadronun gücüne göre kendisini değerlendireceğim.

1.5 yıl kalacağına inanmıyorum, hemencecik uzayacak ilk fırsatta, burdaki herkeste dobra adamdır sergen sorunları söyledi çözüm yollarını da söyledi çözmeyede çalıştı demiyecek dobra adamdır sergen daha fazla duramadı gitti diyecek :) Umarım yanılırım 1.5 yıl sonunda kendisine ve kulübe çok güzel başarılar getirir.

Son olarak @tangaz abinin doğum günüymüş. Doğum günün kutlu olsun abi, doğum günü hediyen de geldi  :lol: Bugün az da olsa mutlu etmiştir seni.

Herkes yönetici değil iken atıp sallıyor yönetimde iken neden konusmadınız ?

https://www.fanatik.com.tr/gaziantep-fkden-kural-hatasi-basvurusu-2118129

Gazişehir bile yazı yayınlayıp itiraz ediyor yahu.
Başkanım nerde bizim itiraz ????

Çevrimiçi MUSTAFA_

https://www.fanatik.com.tr/gaziantep-fkden-kural-hatasi-basvurusu-2118129

Gazişehir bile yazı yayınlayıp itiraz ediyor yahu.
Başkanım nerde bizim itiraz ????
Biz başvurumuzu yaptık. Cevap bekliyoruz. Cevap vermedikleri için tahkime de gidemiyoruz. İşlerini yapmalarını bekliyoruz...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Biz başvurumuzu yaptık. Cevap bekliyoruz. Cevap vermedikleri için tahkime de gidemiyoruz. İşlerini yapmalarını bekliyoruz...

başvurduk mu  :alala:

Ne zaman başvurduk ??? Ekstra olarak neden açıklama yapmadık.

Çevrimiçi MUSTAFA_

başvurduk mu  :alala:
Ne zaman başvurduk ??? Ekstra olarak neden açıklama yapmadık.
Başvuracağız dediklerine göre başvururlar  :tabe: Sonrası da böyle olursa şaşırmam :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Sergen Yalçın hayırlı olsun. Birlikte nice zaferlere

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Başvuracağız dediklerine göre başvururlar  :tabe: Sonrası da böyle olursa şaşırmam :ebebe:

bizim yönetim her şeyi çok ağırdan alıyor şimdiye çoktan başvuru yapılması ve baskı yapılması gerkiyordu bak antepi örnek alsınlar biraz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ergin Aslan çok iyi konuşmuş. ANÇ geldiğinden beri görmek istediğimiz bu. İletişim konusu özellikle çok kötü  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Ergin Aslan çok iyi konuşmuş. ANÇ geldiğinden beri görmek istediğimiz bu. İletişim konusu özellikle çok kötü  :tabe:

Ben bu adamı çok seviyorum. Yorumları gayet güzel olabildiğince olumlu ve bizden bir ses gibi. Dinlenmesi ve destek vermesi gereken birisi. Metin tekin falan bakıp utansın.

[ Son Düzenleme: 27 Ocak 2020, 17:11:54 Sir Alex Ferguson ]

Çevrimiçi kahyaoglueren

Umarım başarılı olur Sergen Hoca.Umarim gslilerin cikarttigi fatih gibi biz de birini çıkarırız artik camiadan.Bu seneki malatya maçında cok kızdım hocaya ama şuan sinerji olusturabilcek tek isim sergen camiada.Sunu da ekleyeyim, takımı bu derece hakemler karsisinda savunmasiz birakirlarsa Klopp gelse bir sey olmaz

niye açıklanmadı daha sergen  :alala:

niye açıklanmadı daha sergen  :alala:

Bizim yönetim 5 saaten az toplantıya oturmuyor
Dur daha 1-2 saat oldu
Gece açıklanır  :lol:

Çevrimdışı Karabay

Benim bildiğim sergen oğuzhanı hiç beğenmiyordu. Trtde yorumculuk yaptığı yıllarda bunu sık sık dile getiriyordu. O yüzden sergen ile oğuzhan haberinin aynı anda düşmesi tesadüf olamaz.
[ Son Düzenleme: 27 Ocak 2020, 17:32:01 Karabay ]

Çevrimdışı mrred

Sergenin takımlarındaki oyuncuları biraz araştırdım genelde oyuncuların şikayet ettiği şeyler "çok çalıştırılıyoruz"
Eğer gerçekten böyle ise Sergene ilk isyan bayrağını takımın "abileri" açar diye düşünüyorum o yüzden yönetim mutlaka hocanın arkasında durmalı. Oyuncuları kesip atmalı.
The great gig in the sky

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

:evillol:
Yorgo

Çevrimdışı mrred

Oğuzhanın maaşı ile ilgili 2 tane veri var hangisi doğru bilemedim
2.5 milyon euro mu yoksa 10 milyon TL mi ? Bana sanki 10 milyon TL daha mantıklı gibi geldi bir ara Türk parasına falan dönecektik o zaman yaptığımız bir anlaşma olabilir. Sonuç olarak bence kiralamak yetmez satın alma opsiyonu da koydurabilsek keşke çünkü oğuzhanın taraftar ile bağlantısı çoktan koptu . Taraftardan kopan oyuncu kolay kolay geri dönemiyor. Aynısı Ozan Tufanda da oldu fakat Ozi zaten zekasıyla oynayan bir oyuncu ozan gibi koşu temposu ile oynamıyor. O yüzden fiziği ile fark yaratıp taraftarın gönlünü alabileceğini sanmıyorum. Beynini billurlaştırması konsantre olması lazım o yüzden ülkeyi tamamen terk etmesi çok akıllıca.
The great gig in the sky

Çevrimdışı yoruk

İstediğim gibi 4-5 yıllık sürece girebileceğimizi hiç sanmıyorum malesef.
Bakalım neler olacak.