2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 286 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2708357 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sergenin takımlarındaki oyuncuları biraz araştırdım genelde oyuncuların şikayet ettiği şeyler "çok çalıştırılıyoruz"
Eğer gerçekten böyle ise Sergene ilk isyan bayrağını takımın "abileri" açar diye düşünüyorum o yüzden yönetim mutlaka hocanın arkasında durmalı. Oyuncuları kesip atmalı.

Burak falan kaldıramaz zaten.
Oğuzhan başka takıma gidiyor
Caner bence pek laf etmez.O çalışkan hırslı biri ve gökhan gönülde.

Çevrimdışı mrred

:evillol:
Dediğim şey tam olarak buydu. Papaz oyunculara çok yükleme yaparsa sakatlık artar ve kariyerlerini riske etmek istemezler o yüzden her şekilde her yol genç oyuncalara çıkıyor. Papazların hepsi ile vedalaşılması lazım
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergenin takımlarındaki oyuncuları biraz araştırdım genelde oyuncuların şikayet ettiği şeyler "çok çalıştırılıyoruz"
Eğer gerçekten böyle ise Sergene ilk isyan bayrağını takımın "abileri" açar diye düşünüyorum o yüzden yönetim mutlaka hocanın arkasında durmalı. Oyuncuları kesip atmalı.
Demek ki Sergen oyuncuların yeteneksiz olduğunu düşünüyor  :D Çünkü Sergen'e göre yetenekli adamların çalışmasına gerek yok  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

İstediğim gibi 4-5 yıllık sürece girebileceğimizi hiç sanmıyorum malesef.
Bakalım neler olacak.

Yav durun be abi bi adam başlasın gelsin  biraz zaman geçirsin  :lol:
Direk depresif role geçiyoruz.
Belki efsane tdmiz olacak.
Bu davranışların  10 katını eski tdlerimize de yaptılar da neyse.

Çevrimdışı mrred

Demek ki Sergen oyuncuların yeteneksiz olduğunu düşünüyor  :D Çünkü Sergen'e göre yetenekli adamların çalışmasına gerek yok  :ebebe:
O da olabilir ama şu da olabilir ;
Yetenekli oyuncum var ama koşu temposu ida olursa fark yaratırıım. İlk şampiyonluğumuzda kimse hakkını vermiyor fakat 10 numara olan Sosa inanılmaz koşuyordu. Rakip sahada top kazanma istatistiği Atiba ile aynıydı iyi hatırlayın kaptığımız toplardan o sezon çok gol attık. Hem yetenekli hem koşan oyuncu olunca fark yaratıp şampiyon oluyorsun. Talisca dünya standartlarında bir yetenekti o çok koşmadığı için benfica onu bize gönderdi fakat adam o kadar yetenekli ki koşmamasını tolere edebiliyorsun. Şimdi bizim takımda 90 dakika boyunca 3 tane "koşamayan" oyuncu var . Caner Ljajic Burak . Bunlar ya koşacaklar ya da takımdan kesilcekler. Bir takım 3 koşmayan adamı kaldıramaz.
The great gig in the sky

Ayrıca ek olarak
Oyuncular artık kendilerine muhtaç olduğumuzu iyice hissetmeye başladı.
Ne de olsa takım zorda hocayı göndeririz kafasına girmeye başladı.
Bu çok tehlikeli bir durum
Şimdi avcı hoca çok narindi sergen hoca tam tersi çok sertmiş galiba antremanlarda.
Oyuncular avcı gibi birini de sergen hoca gibi birini de istemezler.
Oyuncu manipülasyonlarına çok dikkat etmeliyiz yeni hocamızda.

Alsın eline sopayı girsin bi odaya
İlk baştan oyuncuları bir güzel dövsün
O malatya maçını bana nasıl verdiniz lan diye  :lol:

Çevrimdışı mrred

Burak falan kaldıramaz zaten.
Oğuzhan başka takıma gidiyor
Caner bence pek laf etmez.O çalışkan hırslı biri ve gökhan gönülde.
Burak Gs den bu yüzden gönderilmişti. Fatih Terim onu hücum pres yapmadığı için takımdan gönderdi. Bir takımda koşmayan en fazla 1 oyuncu olur bizim takımda 3 oyuncu var.
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

O da olabilir ama şu da olabilir ;
Yetenekli oyuncum var ama koşu temposu ida olursa fark yaratırıım. İlk şampiyonluğumuzda kimse hakkını vermiyor fakat 10 numara olan Sosa inanılmaz koşuyordu. Rakip sahada top kazanma istatistiği Atiba ile aynıydı iyi hatırlayın kaptığımız toplardan o sezon çok gol attık. Hem yetenekli hem koşan oyuncu olunca fark yaratıp şampiyon oluyorsun. Talisca dünya standartlarında bir yetenekti o çok koşmadığı için benfica onu bize gönderdi fakat adam o kadar yetenekli ki koşmamasını tolere edebiliyorsun. Şimdi bizim takımda 90 dakika boyunca 3 tane "koşamayan" oyuncu var . Caner Ljajic Burak . Bunlar ya koşacaklar ya da takımdan kesilcekler. Bir takım 3 koşmayan adamı kaldıramaz.
Bunlar arasında Burak ile kesin vedalaşılması gerektiğini düşünüyorum bu gösterdiği kötü performanslardan sonra. Caner'i sol bek olarak düşünüyorsak bence o da gitmeli. Şu an gözümde sol kanadın yedeği olur en fazla orada da koşmaması çok sıkıntı çıkartıyor dediğin gibi. Ljajic konusunda kalması gerektiğini düşünüyorum hala. Çünkü Avcı'nın onu kullanmadığını düşünüyorum. Sergen onu daha iyi kullanır gibi geliyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Ljajicin bu sene rakip savunmalarda artık tanıdı o yüzden artık önlem alınması kolay bir oyuncu oldu. Babelde de aynısı olmuştu sürprizi olacak oyuncunun. Her sene değişik bir çalım geliştirecek. Bu nkodounun devamlı yedirdiği bir çalım var onu gerçekten mükemmel yapıyor fakat seneye o da yediremez savunmalar öğreniyor. Başka çalım bulması lazım
The great gig in the sky

Burak Gs den bu yüzden gönderilmişti. Fatih Terim onu hücum pres yapmadığı için takımdan gönderdi. Bir takımda koşmayan en fazla 1 oyuncu olur bizim takımda 3 oyuncu var.

Canere haksızlık ediyorsun abi bence.
Çalışan çabalayan bir futbolcu gökhan gönülle
Defoları var mı var, fakat koşuyor hırslı da.

Çevrimdışı cursedofdragon

🔥🔥Beşiktaş, Sergen Yalçın’la prensip anlaşmasına vardı..‬

‪✅Yarın yönetim kurulu toplantısı sonrası, son detaylar konuşulduktan sonra, resmi açıklamanın gelmesi bekleniyor..‬

‪🦅Beşiktaş’a hayırlı olsun..‬

via : badem

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ayrıca ek olarak
Oyuncular artık kendilerine muhtaç olduğumuzu iyice hissetmeye başladı.
Ne de olsa takım zorda hocayı göndeririz kafasına girmeye başladı.
Bu çok tehlikeli bir durum
Şimdi avcı hoca çok narindi sergen hoca tam tersi çok sertmiş galiba antremanlarda.
Oyuncular avcı gibi birini de sergen hoca gibi birini de istemezler.
Oyuncu manipülasyonlarına çok dikkat etmeliyiz yeni hocamızda.

Alsın eline sopayı girsin bi odaya
İlk baştan oyuncuları bir güzel dövsün
O malatya maçını bana nasıl verdiniz lan diye  :lol:
Yönetim getirdiği hocanın arkasında durmayacaksa hiç getirmesin zaten. Sergen'in istemediği oyuncuyu göndermeliler mesela. Sergen tam yetki verilmezse başarılı olamaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yoruk

Yav durun be abi bi adam başlasın gelsin  biraz zaman geçirsin  :lol:
Direk depresif role geçiyoruz.
Belki efsane tdmiz olacak.
Bu davranışların  10 katını eski tdlerimize de yaptılar da neyse.
Yönetim anlayışından dolayı böyle düşündüm daha çok.Yoksa Sergen özelinde değil sadece. Ben belli bir planlarının olduğunu sanmıyorum açıkcası.Gelsin hele bir sonra bakarız falan dediler..

Samet hoca gelmeden önce belliydi nasıl bir yola girileceği mesela.

Rıza erken geldi ,Ertuğrul olmadı,Tayfur zaten geldi gitti sonra anladık olmazmış. Sergen hiç uzun çalışmadı diye burada da kısa duracak diye bir şey yok elbet. Kimler var gezgin gibi dolaşıp dikiş tutturmayan,sadece tek takımla iş yapmış olan..

Sizce Sergen gençleri oynatacak mı ? A2 takım ile iyi işler yapmıştı ,Necip onun zamanında çıktıydı takıma sonra Denizli ile Sergen tartıştı bitti iş.Ta o zamandan Sergen yavaş yavaş hazırlansa oradaki anlayışı ve oyuncuları ile A takıma çıkmış olsaydı mesela iyi olmaz mıydı?

:evillol:

bunu @Sir Alex Ferguson 'a göstermek lazım tembel diyordu sergen için :D

Çevrimdışı mrred

Bunlar arasında Burak ile kesin vedalaşılması gerektiğini düşünüyorum bu gösterdiği kötü performanslardan sonra. Caner'i sol bek olarak düşünüyorsak bence o da gitmeli. Şu an gözümde sol kanadın yedeği olur en fazla orada da koşmaması çok sıkıntı çıkartıyor dediğin gibi. Ljajic konusunda kalması gerektiğini düşünüyorum hala. Çünkü Avcı'nın onu kullanmadığını düşünüyorum. Sergen onu daha iyi kullanır gibi geliyor  :tabe:
Tribünlerin Avcı ile kimyasının tutmaması futbolcuların da işine gelmiş olabilir. Aynısını Sergene yapamayacaklar o bakımdan avantaj çünkü büyük çoğunluğun desteğini alarak geliyor. Bir de Sergenle görelim bu oyuncuları bakalım ne olacak
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ljajicin bu sene rakip savunmalarda artık tanıdı o yüzden artık önlem alınması kolay bir oyuncu oldu. Babelde de aynısı olmuştu sürprizi olacak oyuncunun. Her sene değişik bir çalım geliştirecek. Bu nkodounun devamlı yedirdiği bir çalım var onu gerçekten mükemmel yapıyor fakat seneye o da yediremez savunmalar öğreniyor. Başka çalım bulması lazım
NKoudou'nun durumu farklı. Hızını kullandığı için çalım atma şansı daha yüksek. Ülkemizde defans oyuncuları genelde yavaş oluyor. Ljajic yeterli boş alanı bulamıyor sahadaki yerleşimimiz yüzünden. Dar alanda hücum etmeye çalışıyoruz sürekli. Bundan sürekli ya tutarsa ortaları açıp durduk bu sene. Bence 4-2-3-1 dizilimiyle serbest oyun kurucu pozisyonunda daha verimli olabilir. Bir de tabi Ljajic'in özel hayatına dikkat etmesi de gerekli eğer söylentiler doğruysa  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Yönetim getirdiği hocanın arkasında durmayacaksa hiç getirmesin zaten. Sergen'in istemediği oyuncuyu göndermeliler mesela. Sergen tam yetki verilmezse başarılı olamaz.
Tam yetki verilmez . Tam yetkiyi hak edecek bir şey yapması lazım. Başarı gösterirse alır o hakkı.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sinan23

Ozzy feyenoord ta 10 gol 10 asist. Seneye alman takımına 20 m Euro satarız. Ne güzel rüya...

Çevrimiçi MUSTAFA_

bunu @Sir Alex Ferguson 'a göstermek lazım tembel diyordu sergen için :D
Zaten gördü ve yorum yaptı. Eski yazılanlara bak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tribünlerin Avcı ile kimyasının tutmaması futbolcuların da işine gelmiş olabilir. Aynısını Sergene yapamayacaklar o bakımdan avantaj çünkü büyük çoğunluğun desteğini alarak geliyor. Bir de Sergenle görelim bu oyuncuları bakalım ne olacak
Bu dakikadan sonra kötü oyun devam ederse ibre oyunculara ve onları transfer edenlere dönecek. Oyuncular bunun farkındadır. Bir kısmının sözleşmesi de bitiyor. Bazı kiralık oyuncular başka takımlara gitmek için iyi oynamalılar. Başarılı olabilir Sergen bardağın dolu tarafından bakarsak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

🔥🔥Beşiktaş, Sergen Yalçın’la prensip anlaşmasına vardı..‬

‪✅Yarın yönetim kurulu toplantısı sonrası, son detaylar konuşulduktan sonra, resmi açıklamanın gelmesi bekleniyor..‬

‪🦅Beşiktaş’a hayırlı olsun..‬

via : badem

Acele etmesinler canım aaaaa bune hız

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tam yetki verilmez . Tam yetkiyi hak edecek bir şey yapması lazım. Başarı gösterirse alır o hakkı.
Transfer yetkisini yönetimin kimseye vereceğini düşünmüyorum bu dakikadan sonra. Zaten yetki verecek bir bütçemiz de yok artık. Ancak mevcut oyuncular konusunda karar alma hakkı tanınmalı. Zaten yedek bırakarak bunu gösterecektir yetki  verilmese bile  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Acele etmesinler canım aaaaa bune hız
Reaksiyon hızları çok düşük. Karar alırken oy birliği arıyorlar büyük ihtimalle. İşler yoksa bu kadar uzamaz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Reaksiyon hızları çok düşük. Karar alırken oy birliği arıyorlar büyük ihtimalle. İşler yoksa bu kadar uzamaz  :tabe:

Toplantı süreleri 5 saat.

Zaten gördü ve yorum yaptı. Eski yazılanlara bak  :tabe:

ben göremedim  :alala: