Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş
Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş Skor : Torku Konyaspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 03.03.2016 Saat : 20:45 Stadyum : Torku Arena Hakem : Yaşar Kemal Uğurlu Yayın : A Haber

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 102878 defa] Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Uğurcan

Vay arkadaş .Millet şampiyonluktan ümidimizi kestik diyor
İkinci yarıda biz de 5 puan kaybettik fener de. Hala bıraktığımız yerdeyiz.Avantaj az da olsa hala bizde
Peki bu ümitsizlik niye?

Allah ' tan topçularımız taraftardan daha çok inanıyor şampiyonluğa !!!
Bu mu taraftardan daha çok şampiyonluğa inanmış takım ? Bu takım bizden çok şampiyonluğa inansaydı Kadıköy'de gereğini yapardı yenemese bile ikili averajda dezavantajlı duruma düşmezdi.Şimdi kimin inanıp inanmadığını bırakıp takımın acil kendine gelmesi lazım nerede ilk devrede ki Beşiktaş nerede şimdi ki Beşiktaş. Barcelona gibi pas yapan taraflı tarafsız herkesin ilgisini çeken takim gitti şimdi 2 pas yapmaya dermanı kalmamış futbolcular geldi sanki sebebi nedir bunu Şenol Hoca görüyordur inşallah. Biz buradan konuşmakla bir çözüm getiremeyiz yine futbolcular silkelenip eski performanslarına dönmek isterlerse dönerler o yüzden ne konuşsak boş şu an.
Deplasman Yasağının Kalktığı Gün Kadıköy İskelesine Yanaşacak Bir Vapur Delikanlı Size En Büyüğün Kim Olduğunu Tekrar Hatırlatacak.
-ASİ RUH-

Çevrimdışı raichu

aman hocaya laf soyleme sakin birileri atlar. Neyse genede bizim teknik direktorumuzdur laf soyletmeyizde ama bazi gercekler var bunlarida maalesef goz ardi edemiyoruz.
amacım zaten eleştirmek abi ben asi geçlerden değilim :D
şenol hocayı da severim umarım çözüm üretebilir

Çevrimdışı denilanz

abi kusura bakma 17 yaşındayım sadece 2 şampiyonluk gördüm birinde 2002-2003 yılı 5-6 yaşındaydım hiçbirşey hatırlamıyorum zaten birinde de 2008-2009 sezonu 6. sınıfa gidiyordum şimdi 12. sınıftayım üniversite sınavına gireceğim hala şampiyonluk yok benim sevinmeye hakkım yok mu ? yaşıtlarım sürekli seviniyor ama
Biz haksız gol atınca bile tam sevinemiyoruz, hakemle şampiyon olunca mı sevineceğiz? Emin ol sevinemezsin. Ben de 30 yaşındayım ve hatırladığım 3 şampiyonluk var. Kötü bir döneme denk geldik. Eskiye yapacak bir şey yok ama daha bu sene her şey bitmedi. Son kozumuzu da kaybetmeden pes etmeyelim. Sene sonu şampiyonluğu kutlarken en kötü dönemde bile takıma inandık diyebilelim. O anın zevki bir başka olacak.

Çevrimdışı Turco

aynen şuanki iktidarla bizi mukayese etmek isteyeceğim en son şeydir

E yanlışsa çık söyle güzel kardeşim.

Genel kongre kayıtlarını izle, Başkana Sezer'i soruyorlar stat yapıyoruz diyor.
Başkana futbolu soruyorlar yatırım anlatıyor
Başkana 4 yılda kupada çeyrek final diyorlar başkan kartal yuvası diyor.

yanlışım varsa söyle başkana bir eleştri yapıyorsun başkanın cevabı "ee biz enkaz devraldık efenim" oluyor
başkan siyasi tabirlerle konuştuğu için böyle bi tablo çıkıyor ortaya
zaten yapmakla mükellef olduğu şeyleri ekstra şekilde önümüze koyması da cabası

mesele siyaset değil yani 4 yıllık yönetimindeki tek başarının kupada çeyrek final olması ve bunu enkaz devraldık şunu yaptık bunu yaptık diye örtmesi.

Çevrimdışı berkotistis

https://www.youtube.com/watch?v=9LrMDt7MKBU&feature=youtu.be     kendisini pek sevmesem de o kadar güzel anlatıyor ki bizi , şuraya bırakayım bunu.

Çevrimdışı Factatum

Net olarak söyleyeyim;

Biz dua edelim, Fenerbahçe deplasman kayıplarına aynı şekilde devam etsin. Aksi takdirde bu motivasyon ve kısır futbolla biz çok puan kaybederiz. Tek gollü galibiyetle biten, üretkenlikten uzak maçlarda takım bugünlerin sinyalini aslında vermişti.

Şenol Güneş şayet büyük hocaysa, artık farkını ortaya koymalı. Basın Şenol Hoca'yı şişirdikçe şişirdi. Hoca'nın da kimyası bozuldu.

Çevrimdışı Samet_

Hocayı hep destekledim ama bazen ölümcül hatalar yapıyor gerçekleri göz ardı edemeyiz.Mersin maçında ikinci yarı başında cenki aldı çift

forvete döndü orta sahayı boşalttı rakip orta sahayı ele aldı sonra kendi hatasını gördü cenki çıkaramadığından gomezi çıkarmak zorunda

kaldı 20 dakikayı çöpe attı.Fenere olimpiyatta orta sahayı verdi fernandao kaçırdı duran toplarla birden 2 0 öne geçtik de işimiz rast gitti.

Aynı hatayı kadiköyde yaptı göz göre göre elini kolunu sallayarak geldiler yarım saatte 3 lük oluyorduk.Halbuki biraz feneri analiz etse ikinci

yarı oyundan düştüğünü görürdü.İlk yarı çift ön liberoyla hızlarını kesip 55 ten sonra atiba ozzy sosayla yumruğu indirmesi lazımdı.Bugünkü

maçta orta sahayı geçmeyen konyayı ancak beklerle açarsın tosic serdar skandal bir tercihti olcayı olsa en azından bindirirdi.Yardımcıları

mı olur kim olur bilmem ama birileri bunları senol hocaya söylemeli iyi giderken nasıl mutluysak kötü giderken de zarar verir korkusuyla

yanlışları söylemekten çekinmeyelim ki tekrar iyiye doğru yelken açalım

Çevrimdışı kartalBaz

Biz yanlisi tolganin uzerine giderek yaptik. Sene basinda kaleci alinmaliydi evet elestirin yonetimi ama devre arasindan once baya bir baski altina soktunuz yonetimi ne yazikki. Onlarda boykoyu almak zorunda kaldilar. Belki bekleseydik baski kurmasaydik sezon sonu ospina alinabilirdi. Burda cok bilmis arkadaslar vardi yok boyko flan filan. Evet iyi kaleci onunda zaaflari var. Tolgada iyi kaleci onunda zaaflari var. Tolgaya kaleci degil diyen bile gordum birazda kendinizde arayin sucu ben burda tolgayi savunan az adamlardan biriyim. Aslinda savunmuyorumda su sartlarda ismail koybasi sol bek icin ne ise tolgada kaleci icin odur. Seneye orayi daha iyi doldurabilirdik ama tren kacti. Artik kimse muslerayi baz alip tolga kaleci degil boyko kaleci degil diye burda ahkam kesmesin komik oluyorlar cunku.

Çevrimdışı fore_kazık

hocam maçın skorları üzerine bu karamsarlığa düşmedik zaten . antep maçı hariç 2. yarı oynanan oyundan hiç memnun değilim kendi adıma . bu oyun bizi şampiyon yapamaz  malesef.
Bundan sonra harika futbol değil maçı kazanan 3 puanı alıyor. Artık rakipler ilk yarıdaki gibi olmayacak. Düşme hattındakiler ve avrupaya gitme iddiası olanlar çok daha motive ve konsantre olacaklar. İlk yarıda 1 puan önemli değildi ama ligin sonu yaklaştıkça 1 puanın bile hayati önemi olduğundan deli gibi kapanacaklar. Burada bize yeterli olan 1-0 skorlu 12 tane maç. Nasıl oynandığının hiçbir önemi yok. Puan kaybetmedikçe hala avantaj bizde. 2 mağlubiyette dünyaları yıktınız. Fener lig boyu toplam 5 maç iyi oynamamıştır. Demekki fenerli olsanız kim bilir neler olurdu:)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erdemm

Allah aşkına takıma iyisiyle kötüsüyle sezon sonuna kadar destek olun destek durun destek görünün en azından..

Şu an eldeki bu! kızsakta beğenmesekte bu takım bu hoca götürecek..

Nasıl bir taraftarlık anlamadım gitti...

Rakibimizin istediği yapacağı herşeyi biz kendi takımımıza yapıyoruz..

Destek destek destek..

Çevrimdışı aa1903

https://www.youtube.com/watch?v=9LrMDt7MKBU&feature=youtu.be     kendisini pek sevmesem de o kadar güzel anlatıyor ki bizi , şuraya bırakayım bunu.

ben de bunu anlamıyorum. gs taraftarı kendilerini yıllardır şampiyon yapan adamları ıslıklıyor, fenerbahçeliler ortalama her iki senede bir şampiyon olmalarına rağmen 20'lik ozan'ı ıslıklıyor, geçen sene derbide emenike'yi ıslıkladılar, sürekli pereira'yı protesto ediyorlar.

beşiktaş taraftarı takıma güvenmiyormuş! fener ve gs 20 senede sadece 2-3 kere ilk 2'ye girsinler de görelim bakalım taraftarları ne yapıyor!

maç içinde futbolcuyu protesto etmek en sinir olduğum iştir, şampiyonluk iddiamız sürdüğü sürece kimse de protesto falan edilmesin zaten de bizim kadar sabırlı taraftar topluluğu sayılıdır. hatta zararlı derecede tepkisizlik var ta demirören döneminden beri.

ben önder özen'i severim de beşiktaş'ı ve beşiktaş taraftarını doğru analiz edemediğini düşünüyorum.

Çevrimdışı ilhan

Net olarak söyleyeyim;

Biz dua edelim, Fenerbahçe deplasman kayıplarına aynı şekilde devam etsin. Aksi takdirde bu motivasyon ve kısır futbolla biz çok puan kaybederiz. Tek gollü galibiyetle biten, üretkenlikten uzak maçlarda takım bugünlerin sinyalini aslında vermişti.

Şenol Güneş şayet büyük hocaysa, artık farkını ortaya koymalı. Basın Şenol Hoca'yı şişirdikçe şişirdi. Hoca'nın da kimyası bozuldu.
Aynen katılıyorum.
Kupa maçları pekhala gençler için bi fırsat olabilirdi. Tosiç çok mu gerekliydi, bırakın gençler oynasın her kupa döneminde bi genç kazansak kupadan daha değerli olurdu bizim için.

Çevrimdışı denilanz

atiba nın o kadar kredisi olsun be abi
Pili bitti, çok yorulmuş, yılmış manasında dedim "bitmiş" diye. Yanlış anlaşılma olmasın. Golün bir açıdan tekrarındaki yüz ifadesi öyleydi.

Çevrimdışı firewater

Biz bu konyaya daha 2 ay önce 4 atmıştık. Önde baskı kurmayan sürekli topu kenarlara tasıyıp pas almaktan kaçan olcay, ozi, törenin başını çektiği grup aynı bundan önceki seneler gibi vurduymazlık içine girdiler. Artık gece alemlerimi yapıyorlar yoksa nasılsa taraftar her seferinde alkışlıyormu diyorlar bilemem ama bu oyunla esesden puan almamız çok zor. Tek güvencem şenol hocamız.

Çevrimdışı Uğurcan

ben de bunu anlamıyorum. gs taraftarı kendilerini yıllardır şampiyon yapan adamları ıslıklıyor, fenerbahçeliler ortalama her iki senede bir şampiyon olmalarına rağmen 20'lik ozan'ı ıslıklıyor, geçen sene derbide emenike'yi ıslıkladılar, sürekli pereira'yı protesto ediyorlar.

beşiktaş taraftarı takıma güvenmiyormuş! fener ve gs 20 senede sadece 2-3 kere ilk 2'ye girsinler de görelim bakalım taraftarları ne yapıyor!

maç içinde futbolcuyu protesto etmek en sinir olduğum iştir, şampiyonluk iddiamız sürdüğü sürece kimse de protesto falan edilmesin zaten de bizim kadar sabırlı taraftar topluluğu sayılıdır. hatta zararlı derecede tepkisizlik var ta demirören döneminden beri.

ben önder özen'i severim de beşiktaş'ı ve beşiktaş taraftarını doğru analiz edemediğini düşünüyorum.
Noktasından virgülüne kadar katılıyorum  :ok:
GS geçen sene almadık kupa bırakmadı adamların taraftarı bu sene ıslıklamalardan tut protestolara ,istifalar vb. bir sürü kelle aldı.
Keza FB taraftarıda öye şampiyon yapa futbolcusundan teknik adamına adamları tek tek gönderdiler arkasında durmadılar.
Bizim verdiğimiz tepki maçın sıcağıyla olan tepkidir yine mi hüsran yine mi aynı senaryo korkusudur bir bunu çıkarmışlar Beşiktaş taraftarı kırılgan. Şimdi sıcağı sıcağına yarım saate Beşiktaşımın maçı olsun yine aynı moda girer sonuna kadar inanır güvenir desteklerim.Yeri geliyor kaybettiğimiz maçın özetini izlerken bile belki galip geliriz umuduyla izliyorum delilik desinler ne derse desinler kimse bana hikaye anlatmasın bizim umudumuzda bitmez sevgimizde bitmez takımımıza olan inancımızda bitmez.
Deplasman Yasağının Kalktığı Gün Kadıköy İskelesine Yanaşacak Bir Vapur Delikanlı Size En Büyüğün Kim Olduğunu Tekrar Hatırlatacak.
-ASİ RUH-

Çevrimdışı berkotistis

Tamamen aynı fikirlerdeyiz, ben şuan ki biz den, forumda ki havadan bahsetmek istemiştim.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Bu maça Tosic ve Serdar'la çıkmak turu hediye etmek demekti ve öyle de oldu.

Çevrimdışı f_madida

Vallahi Aykut Kocaman fenere kupa maclarinda yatmazsa fenerin lig+kupa+avrupayi goturmesi zor. simdilik arkalarina biraz ruzgar aldilar iyi gidiyor gibi gorunuyorlar ama gokhan-mehmet sakat halde oynuyorlar, markovic ha keza...nani'yi zaten satmislar onu da anladik, bir iki tokezlediler mi fenerde isler karisir.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı cadavra

Vallahi Aykut Kocaman fenere kupa maclarinda yatmazsa fenerin lig+kupa+avrupayi goturmesi zor. simdilik arkalarina biraz ruzgar aldilar iyi gidiyor gibi gorunuyorlar ama gokhan-mehmet sakat halde oynuyorlar, markovic ha keza...nani'yi zaten satmislar onu da anladik, bir iki tokezlediler mi fenerde isler karisir.
Ya feneri yenseydik sampionduk ya otesi mi var simdi onlara bi ozguven geldi kenetlenme geldi taraftar tt olmus twiterda su an biz sampion olucaz die taraftarlarida gazlandi tamam yenilgi olur ama inan su konya macinda takim dokuldu abi uretemedik sezon basindan beri yaptigimiz en iyi isi yapamiyoruz disliler calismio artik.insallah toparlanirlar ne diyim ozellikle oguzhan tore yani olcayda bile dusus var atiba keza öle quaresma 32 yasinda adam ne biçim cabalio.Takima bi ayar sart aziz yildirimdam nefret ederim ama bole bi durumda futbolcuyu it gibi titretio adam dikkat edin futbolcular onun korkusuyla yirtiolar hocasi bile yirtinio ya fener 2 mac puan kaybetsin hemen topculara hocaya ayari cekio yani kac kere sahit olduk.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Uğurcan

Ya feneri yenseydik sampionduk ya otesi mi var simdi onlara bi ozguven geldi kenetlenme geldi taraftar tt olmus twiterda su an biz sampion olucaz die taraftarlarida gazlandi tamam yenilgi olur ama inan su konya macinda takim dokuldu abi uretemedik sezon basindan beri yaptigimiz en iyi isi yapamiyoruz disliler calismio artik.insallah toparlanirlar ne diyim ozellikle oguzhan tore yani olcayda bile dusus var atiba keza öle quaresma 32 yasinda adam ne biçim cabalio.Takima bi ayar sart aziz yildirimdam nefret ederim ama bole bi durumda futbolcuyu it gibi titretio adam dikkat edin futbolcular onun korkusuyla yirtiolar hocasi bile yirtinio ya fener 2 mac puan kaybetsin hemen topculara hocaya ayari cekio yani kac kere sahit olduk.

Yaşınız yazmadığı için profilde Topram diye hitap edeceğim bende Sivaslıyım.Puan kaybı yaşanır bunda sorun yok ama benimde kızdığım nokta ne olur da bu takım iki pas yapamaz hale geldi ne yanlış gidiyor.Fikret Orman gerek kişilik gerek karakter olarak eminim ki futbolculara bir abi bir arkadaş gibi yaklaşıyor.Ama iyilikten maraz doğar biraz futbolculara kendinize gelin demesi lazımdır sert bir dille.Hem şampiyonluk için hemde kendi geleceği için Allah korusun bu sene de şampiyonluk gidecek olursa camiamız da kartal görünümlü akbabalar mevcut başına üşüşürler.O yüzden inşallah Eskişehir maçıyla birlikte üstümüzden bu ölü toprağını atarız. Fenerbahçe taraftarı da istediği kadar tt yapsın benimde sinirime gidiyor ama onlar da hiç akıllanmamış evlerinde timsah yürüyüşleri yapmaları,Beşiktaş diye tezahürat yapmaları (yanlış anons yüzünden) , polis otoları yakmaları çok iyi bilirler bu sene de aynı senaryoyu yaşayacaklar az kaldı.
[ Son Düzenleme: 04 Mart 2016, 00:54:49 Uğurcan ]
-ASİ RUH-

Çevrimdışı f_madida

Bu haftasonu kazanalim da sonrasi daha kolay gibi. En azindan Tolgay dondu, takim bir hafta dinlensin hem fiziksel hem de psikolojik olarak kendine gelsin. 
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı underworld

Cok acil tolgayi göbeğe çekip sosayi kanada, oziyi de ileriye atıp orta sahada sağlam olmamız lazım.
Bu saatten sonra 1-0 li maçlar başlar.
Sabırlı ve sakin kalabilmek lazım

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Cok acil tolgayi göbeğe çekip sosayi kanada, oziyi de ileriye atıp orta sahada sağlam olmamız lazım.
Bu saatten sonra 1-0 li maçlar başlar.
Sabırlı ve sakin kalabilmek lazım
ayni  fikirideyim  sosa  kanatta daha etkili  lur   ozellikle quaresmanin  kanadidna sikinti var  o topu alip  eveleyip  gevelemesi arti ustuen kaptirmasi  kaptirmayinca da  adam gibi etkili orta  yapamamasi sinir  bozucu epey..  Tolgay  ortaya  Sosa  kanada  gelmeli   oteki kanatta  da  kerimle   i deneme yapilabiri 
Yorgo

Çevrimdışı gokhanwww

Bu senede  gitti şampiyonluk..3 senedr aynı film izlenmezki
..mileetin dalga gectiği kadar var gercekten

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

ben ısrarla diyorum SSCB kökenli adam olmazzz. Boyko iyi kalecidir ama sadece ülkesinde, bakın herkesin peşinden ağladığı konoplyanka ispanyada bence beklentilerle mukayese edildiğinde sıfırtop oynuyor sıklıkla da yedek kalıyor. SSCB kökenli oyuncu kimi alırsan kıçında patlar...

cok dogru tespit
10 Ay bu sscb cografyasinda, 2 ay alexisin cografyasinda yasiyorum. iki ulkenin de insanlarini iyi tanirim.
Ispanya ve Rusyadan, cok zor bulunur yurtdisinda basarili olacak oyuncu.

Ispanyollar sadece ispanyolca konusur. herkes onlari anlamak zorundadir.
Ruslar da ayni, sadece rusca konusurlar herkes rusca ogrenmek zorundadir.

kimse kalkip bana 2 tane istisna soylemesin kalp kirarim.

Bu iki cografyanin insanlari bildiginiz magandadir, okuzdur, rahattirlar, kendi kulturleri vardir ve adapte olmazlar.

Boyko biraz farkli iyi aileden gelen iyi bir cocuk, kotu kaleci degil ama bu sene hayir gelmez kendisinden.
Ispanyadan bize guti geldi yahu, guti bide beyaz ispanyoldur hani gene tutmadi, JuanFran geldi yahu kotu solbek mi adam?
tutmaz, cok zor.

Ruslar ile ilgili sikintiyi butun dunya biliyor, almiyorlar futbolcu, zaten adamlar da merakli degil gitmeye, simdi moskovada yasamak varken kimse dunyanin baska yerine gitmek istemez. Siz dev gibi ulkede, herkes en az iki sporla ugrasirken, hergun her sehirde spor musabakalari varken, spor yapan cocuklar 4-5 yasinda kesfedilirken bu adamlarda iyi futbolcu olmadigini mi dusunuyorsunuz?
adamlarin spora verdigi deger, sporcu sayisi, olimpiyat madalysasi sayisi vay vay vay
Ispanyollar da rusyaya yakindir sporcu sayisinda ve diger parametrelerde.

adamlarin yetisme tarzi yurtdisi icin uygun degil. bunlar okuz gelmisler okuz giderler.
Almanlar farkli, bir cok ulkenin vatandasi yasar almanyada. Mario Gomez mesela cok rahat roportaj veriyor ingilizce. yetisme kalitesi baska adamlarin. Beck bugun-yarin turkce konusmaya baslar.

anlatamadim gene herhalde.
kisa keseyim

kendimizi fbliler gibi dev aynasinda gormememiz lazim

Alexis dediginiz adam kotu futbolcu degildir. benim neredeyse hosuma gidecek. kotu futbolcu bu adam, butun ispanya gerizekali, futbolu izlemez, sevmez bilmez bu adam yillarca la ligada oynamis. biraz tartarak elestirin.

Tosic kotu futbolcu degil, kotu sezon geciriyor.

Sosa kotu futbolcu degil, 2-3 mactir formsuz.
Oguzhan kotu futbolcu mu? degil tabii kotu bir zamaninda
gokhan tore neden vurdumduymaz mesela?

macin ilk 5 dakikasini izleyip uyuya kaldigim icin fazla macla ilgili yorum yapamacagim.

Etiketler: