Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 376022 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Samet Ç

Farioli yeni hocamız aksilik olmazsa.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yönetim görevine son vermeliydi ama yapamadı.
Sergen en azından kendisi bu olgunluğu geç olsa da gösterdi.
Emekleri için teşekkürler.

Bu saatten sonra yönetimin önündeki hava yastığı ortadan kalktı.
Verilecek her hatalı kararın çok sert dönüşü olacaktır.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi MUSTAFA_

İtalya'daki Pirlo'dur
Sergen ile denedik fazla sürmedi. Şimdi futbolculuktan teknik direktörlüğe geçecek birisine daha katlanamam.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı qp 383

Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş

Çevrimiçi İsmail Özyurt

:D
Arkadaşım transfer döneminde günler öncesinden isabetli bilgiler vermiştin. Tekrar teşekkür ederiz. Muhtemel hoca seçenekleri konusunda bilgi var mı sende ?
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı can1903

Arkadaşım transfer döneminde günler öncesinden isabetli bilgiler vermiştin. Tekrar teşekkür ederiz. Muhtemel hoca seçenekleri konusunda bilgi var mı sende ?
Fairoli işi %100 e yakın abi. Son anda bi manevra olmazsa yeni hocamız o.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Önemli olan Farioli ile anlaşmak değil.
Önemli olan dini imanı para olan Hurma ile anlaşmak. Bonservis almadan hayatta bırakmaz.
Adam kulübün başkanı değil, sahibi.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Farioli eğer gelirse alışma döneminde ceza sahası içinde kaleciyi dahil ederek paslaşarak oyuna çıkma esnasında kaptırılacak topları bakalım kim ne kadar kabullenebilecek?

Çevrimdışı can1903

Önemli olan Farioli ile anlaşmak değil.
Önemli olan dini imanı para olan Hurma ile anlaşmak. Bonservis almadan hayatta bırakmaz.
Adam kulübün başkanı değil, sahibi.
hurma fenere bedava veriyordu bakalım.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Eyvallah kardeşim.  :ok:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı can1903

Almanya ve İtalya da iyi takımlarda hocalık yapmış biri ile de nabız yoklaması var. İsimler üzerinde çok durmaya gerek yok lakin liste iyi gibi. Yerlilerde ise  3-4 aday var.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Farioli gelirse Tudor vol2 olur gibi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı joseph35

Pasla çıkacağım derken orta sahadaki topu da stoperlere gönderip rakibi yerleştirip pas yapmak kastedilmiyordur umarım. abdullah avcı tarzını sevmiyorum. geçen seneki Sergen'in oynattığı tempolu ve hızlı çıkan bir oyun gerekiyor. mesele kalecinin stoperin çok pas yapması değil, rakip ceza sahasına girmek üzereyken yapılan, orta alanda yapılan kaliteli paslar. 2015/2016 sezonu Bursa deplasmanında Oğuzhan'ın attığı goldeki Şenol Güneş oyunu kaliteli paslasması gerekiyor asıl pas oyunu o sezondu.
[ Son Düzenleme: 09 Aralık 2021, 15:17:29 joseph35 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Pasla çıkacağım derken orta sahadaki topu da stoperlere gönderip rakibi yerleştirip pas yapmak kastedilmiyordur umarım. abdullah avcı tarzını sevmiyorum. geçen seneki Sergen'in oynattığı tempolu ve hızlı çıkan bir oyun gerekiyor. mesele kalecinin stoperin çok pas yapması değil, rakip ceza sahasına girmek üzereyken yapılan, orta alanda yapılan kaliteli paslar. 2015/2016 sezonu Bursa deplasmanında Oğuzhan'ın attığı goldeki Şenol Güneş oyunu kaliteli paslasması gerekiyor asıl pas oyunu o sezondu.
Günümüz futbolu pas oyunu mu? Bu da tartışılır. Oyun değişiyor sürekli. Şu anda fizik olarak iyi değilsen herkes seni yeniyor. Önce bizim fizik olarak iyi hale gelmemiz lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı joseph35

Günümüz futbolu pas oyunu mu? Bu da tartışılır. Oyun değişiyor sürekli. Şu anda fizik olarak iyi değilsen herkes seni yeniyor. Önce bizim fizik olarak iyi hale gelmemiz lazım.

bizim şu anda ligin en az koşan takımı olma istatistiğini değiştirmemiz gerekiyor. yeni sezon öncesi iyi kamp yapıp bu seneki sakatlık ve az koşma problemini çözmek gerekiyor. bu sene bundan kaybettik. biraz da yanlış kadrolarla çıkmaktan. ama bu kadar sakatlık ve az koşmayla orta sıralarda olmamız normal.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

[ Son Düzenleme: 09 Aralık 2021, 15:38:41 MUSTAFA_ ]

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

?t=G06--JV7ZOGFfze1STxakw
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı joseph35

az bilgiyle ve biraz veriyle konuşuyorum belki ama Daniel Farke çok daha iyi tercih olur Farioli'den.

Çevrimdışı sefaköykartali

Daniel Farke veya Edin Terzic i tercih ederim şahsen.

Çevrimiçi Samet Demir

Yabancı olsun yeni hocamız. Hele hele ş. güneş kapıdan içeri girmesin.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

Çok şükür bu eziyet bitti, bundan sonraki süreçte Twitter'daki avanesine dikkat etmek lazım, yeni gelecek hoca için her türlü algıya hazırlıklı olmalıyız. İlk kötü sonuçta başlayacaklar eleştirmeye, sahadan uzak tipler başımıza futbol uzmanı kesilecek.

İmzalayalı çok olmadı ama Leonardo Jardim'de adaylarda olabilse güzel olurdu.

Çevrimiçi levitate

Çok şükür bu eziyet bitti, bundan sonraki süreçte Twitter'daki avanesine dikkat etmek lazım, yeni gelecek hoca için her türlü algıya hazırlıklı olmalıyız. İlk kötü sonuçta başlayacaklar eleştirmeye, sahadan uzak tipler başımıza futbol uzmanı kesilecek.

İmzalayalı çok olmadı ama Leonardo Jardim'de adaylarda olabilse güzel olurdu.

adaylar için ne diyorsun abi?

şahsen çok şaşırdım ben hiç böyle bir şey beklemiyordum

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=nEhSbDN0oHtMhT65xwoecw

Etiketler: