Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 376054 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Instagramda Kartalist haber Sergenin kıbrısa kumar oynamaya gittiğini falan yazmış.

Bu sayfa genelde yanılmıyor ama şuna inanmak istemiyorum. Varmı böyle bir durum?
Ne var bunda. Adamın eğlenmeye de mi hakkı yok. O kadar para kazanıyor. O para, 1 teneke yağ 1 çuval şeker alarak bitmez sonuçta. Esefle kınıyorum seni.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı COB

Ne var bunda. Adamın eğlenmeye de mi hakkı yok. O kadar para kazanıyor. O para, 1 teneke yağ 1 çuval şeker alarak bitmez sonuçta. Esefle kınıyorum seni.

Haklısın aslında. Ben neden şaşırdığımı da çözemiyorum. Çözüm üretemiyorum.

Çevrimdışı Nartallo

Beşiktaş'ın sorunu hocayı, tekniği, taktiği geçti...

Kıytırık egolarının esiri olan bir başkan ve yönetim.

Şu durumdan azıcık üzüntü, kaygı duymuyorlar, Beşiktaş eriyip gidiyor, kimse umursamıyor, çözüm üretmiyor, tedbir almıyor.

(...)

Çevrimdışı AigleBordeaux

Beşiktaş'ın sorunu hocayı, tekniği, taktiği geçti...

Kıytırık egolarının esiri olan bir başkan ve yönetim.

Şu durumdan azıcık üzüntü, kaygı duymuyorlar, Beşiktaş eriyip gidiyor, kimse umursamıyor, çözüm üretmiyor, tedbir almıyor.

(...)
Trabzon iyi gidiyor abi sikinti yok devam  :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Daha düşünme aşamasındaysa yandık :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Daha düşünme aşamasındaysa yandık :)

Haber gerçekse. Hoca paramı verin gideyim diyor.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kaç haftadır suçlamadığı oyuncu kalmadı. Sonunda kendi muhasebesini yapamaya başlamış.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Favori Şenol, plase yabancı.
Umarım yabancı olur da kısır döngüden kurtuluruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bak şimdi inanmaya başladım :)

Sergen Yalçın dönemi resmî olarak kapanıyor. (via. Metin Sönmez)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Yahu ne Şenol'u kardeşim gözünü seveyim, o da gelirse yine hatır gönülle falan gelecek, hevesli ve donanımlı bir yabancı bulup koysunlar ya da sezon sonuna kadar vekaleten biriyle idare eder sonra duruma bakarız zaten önümüz seçim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yahu ne Şenol'u kardeşim gözünü seveyim, o da gelirse yine hatır gönülle falan gelecek, hevesli ve donanımlı bir yabancı bulup koysunlar ya da sezon sonuna kadar vekaleten biriyle idare eder sonra duruma bakarız zaten önümüz seçim.
Seçimi bahane edip uzun vadeli bir planlama yapacaklarını düşünmüyorum. Ama sezon sonu çoğu oyuncunun sözleşmesinin de bitecek olması nedeniyle bize iyi kadro planlaması yapacak birisi lazım. Şenol Güneş gibi siz yapın transferi diyecek birisini kapıdan sokmamak lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetim ne zaman bir karar alabildi ki :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

şenol rahatsızlığı varmış çalışması yasak diyorlar

geçen bi eleman fotoğraf atmış hatta fıtık olmuş boyunluk takıyormuş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

?t=3P-PmdXmGUGaWM7Ly7Oduw
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Seçimi bahane edip uzun vadeli bir planlama yapacaklarını düşünmüyorum. Ama sezon sonu çoğu oyuncunun sözleşmesinin de bitecek olması nedeniyle bize iyi kadro planlaması yapacak birisi lazım. Şenol Güneş gibi siz yapın transferi diyecek birisini kapıdan sokmamak lazım.

Planlama ve oyuncu bulma işinde uzman, düşük bütçe ile iyi iş çıkarabilen birisi olmalı, yazın bir ton iş var. Şenol Güneş'nin başarılı olacağı varsa da bu şartlarda işi çok zor, kulübün farklı bir yola girmesi ve döngüden çıkması gerekiyor.

Çevrimdışı Erman1903

şenol rahatsızlığı varmış çalışması yasak diyorlar

geçen bi eleman fotoğraf atmış hatta fıtık olmuş boyunluk takıyormuş

Varsa da biraz ısrar edilirse rahatsızlığı geçer onun.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Senol Gunes gibi doymuş hocanın şu durumda faydası olur mu emin degilim. Bir takıntılı, taktik esnekliği az hocadan yine aynı tarz hocaya geçiş dogru olmaz.

Ayrıca Şenol Gunesin düşük ücrete çalışacağını düşünmüyorum.

Çevrimiçi ferdi1903

Bu söylentiler dogrumu? Sergen efendi kibrisa kumar oynamay stress atmaya gitmis

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu söylentiler dogrumu? Sergen efendi kibrisa kumar oynamay stress atmaya gitmis
sasirmadim
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu kafayla biz iyi şampiyon olduk. Tamamen mucizeymiş. Sahada gördüğümüz şeyin sistemle alakası yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Ay hadi inşallah

Çevrimdışı Erman1903

Bu kafayla biz iyi şampiyon olduk. Tamamen mucizeymiş. Sahada gördüğümüz şeyin sistemle alakası yok.

Türk insanı başarıyı yönetmeyi bilmiyor, ŞL fırsatı/para da gelince kıçı başı dağıttık.

Çevrimiçi ferdi1903

Ay hadi inşallah

Noldu?

Çevrimiçi Samet Demir

Noldu?
Sergen istifa dedikoduları dolaşmaya başlamış. Ona dedim abi.

Etiketler: