Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 375940 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi gokhans

Wellinton, kenan ve topal'ın kadroda olması, iyiden iyiye hocanın kendini kovdurtmaya çalıştığını hissettirdi bana. Avcı başardı, bende başarırım diyor sanırım.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı Erman1903

Wellinton, kenan ve topal'ın kadroda olması, iyiden iyiye hocanın kendini kovdurtmaya çalıştığını hissettirdi bana. Avcı başardı, bende başarırım diyor sanırım.

Sergen o eşiği geçeli çok oldu. 1 aydır atılmayı bekleyen teneke peyniri gibi, kimsenin bir beklentisi yok ama duruyor işte.

Çevrimdışı worns

hoca işine artık çok takılmayalım. hatta şu enkazın altına başka adam atmaya artık gerek yok, sergen yarattı sergen uğraşsın, eğer kaldırmaya dönük en ufak bir çabası, umudu varsa da boğuşsun. ben hocanın çoook önce en geç başakşehir'e yenildiğimiz gün kovulması gerektiğini düşünüyordum. o an proaktif davranma ve gidişatı görüp, büyük takım refleksi gösterme anıydı. seneyi çöpe atmamak için son şanslardı. adım adım yıkıntı büyüdü, kötü gidiyor diyenlerin bile kestiremeyeceği berbat bir tablo oluştu. hoca izledi ya da düzeltebilecek kapasitesi yok, yönetim izledi, sezona dair umut edilebilecek hiç bir şey kalmadı.

artık aceleye gerek yok kısacası. uzun uzun düşünüp, doğru adımları atmaya baksın yönetim. bu sene kaybedildi. hocanın acilen kovulmasına da gerek yok. yeni hoca için çalışmalar yapılsın o sırada sergen de hala azıcık hocalık derdi kaldıysa elinden geleni yapmaya çalışsın.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Geçen sene şampiyon olan 13-14 kişi hala kadroda. Neden şimdi 10küsür sıralardayız?

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çünkü son üç şampiyonluk da top class forvetlerimiz sayesinde geldi. Gomez ve Abou sayesinde geldi o şampiyonluklar. Abou gidince tek başına Talisca bile yetmedi mesela. Aynı şekilde geçen sezon Abou stoperleri kilitlediği için Larin ve Ghezzal bu kadar üstün performans verdiler. Çok gol atamadı ama adamın varlığı yetiyordu. Takım oyunu rakip sahaya yıkabiliyordu. Batsman’dan ümitliydim ama mumla arattı Abou’yu. Yapacak bir şey yok.

Çevrimdışı Karabay

hoca işine artık çok takılmayalım. hatta şu enkazın altına başka adam atmaya artık gerek yok, sergen yarattı sergen uğraşsın, eğer kaldırmaya dönük en ufak bir çabası, umudu varsa da boğuşsun. ben hocanın çoook önce en geç başakşehir'e yenildiğimiz gün kovulması gerektiğini düşünüyordum. o an proaktif davranma ve gidişatı görüp, büyük takım refleksi gösterme anıydı. seneyi çöpe atmamak için son şanslardı. adım adım yıkıntı büyüdü, kötü gidiyor diyenlerin bile kestiremeyeceği berbat bir tablo oluştu. hoca izledi ya da düzeltebilecek kapasitesi yok, yönetim izledi, sezona dair umut edilebilecek hiç bir şey kalmadı.

artık aceleye gerek yok kısacası. uzun uzun düşünüp, doğru adımları atmaya baksın yönetim. bu sene kaybedildi. hocanın acilen kovulmasına da gerek yok. yeni hoca için çalışmalar yapılsın o sırada sergen de hala azıcık hocalık derdi kaldıysa elinden geleni yapmaya çalışsın.
+1

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sezon sonu tüm rekorlar kırılmış ve yönetimi de yanına katıp gitmiş olacak zaten. Ben her şeyi sıfırlayacağımızı düşünüyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi gokhans

Sezon başında, Uzun zaman para pazarlığı ve gecikmiş imza. Sezonun geç açılarak, yüksek rakımlı bir yerde kamp planının iptali, plansız transferler ve olmayan kadro mühendisliği, adaletsiz forma dağıtımı ve sonuç!!!  Bir, iki değil sezonun başından buyana herşey yanlış.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kırılmadık rekor kalmayacak. Oyuncuları yok etmemizi saymıyorum bile. Bunlar nasıl iş adamı olmuşlar? Araştırılsın bence.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Ömer Kaan

Sergen Yalçın öyle bir rezil edilerek kovulmalı ki tarihe geçmeli, sonra da bırak bu kulübe tekrar girmeyi hayatı boyunca Beşiktaş semtine bile sokulmamalı.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sergen Yalçın öyle bir rezil edilerek kovulmalı ki tarihe geçmeli, sonra da bırak bu kulübe tekrar girmeyi hayatı boyunca Beşiktaş semtine bile sokulmamalı.

Tarih yazıldı. İsterse sallandıralım. Artık zamanı geri alamayız. Daha kötüsünü kimse istemez herhalde.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Ömer Kaan

Tarih yazıldı. İsterse sallandıralım. Artık zamanı geri alamayız. Daha kötüsünü kimse istemez herhalde.
Ben ilk Sporting maçından sonra kovun dedim ama yapacak bi şey yok, bundan sonra ben efsaneyim ayağına istediği gibi at koşturacak olanlara ibret olur en azından.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

kendi aldığı her adamların arkasında durdu hepsi de tek tek patladı sadece nskala kadro dışı kalabildi
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Umutcan Kaya

bu arada pjanic efendi İstanbul dışına çıkamıyor deplasmana filan gelemez öyle ayıp olur
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Ömer Kaan

Utanmaz adam bizi ne hallere düşürdü. İçimden geçenlerin çeyreğini yazsam forumdan atılmayı geçtim adminler gelip bilgisayarımı yakar.

Çevrimiçi sEuL

Olur mu canim, hafta sonunda butun stad SY tezahuratlariyla inleyecektir. Bu carsi tayfasi tribunlerden keske bir kez daha sonsuza kadar cekilse.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Taraftara söylenecek sadece bu...

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

0 çektik ve - averaj rekorunu kırdık. Üstelik bunu city psg bayern liverpool chelsea real madrid manu gibi takımlarla karşılaşmadan yaşadık. Ligde liderin 18 puan gerisine düştük evimizde giresun'dan 4 yedik. Ne uğruna yaşattınız bunları bize? Ben bu kulüpten soğudum taraftarından yönetiminden hocasından futbolcusundan her şeyden soğudum. Yazıklar olsun gecenin 1'inde şu takım yüzünden kedere boğulmamıza sebep olanlara gün yüzü görmesinler.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Umutcan Kaya

dortmund handikap -3, dortmund 4,5 üst,kg yok, kırmızı kart var wonnn, yalçın tipss
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Ömer Kaan

Taraftara söylenecek sadece bu...

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Çok doğru. Ben Sergenin istifa etmeyeceğini düşünüyorum hala giresundan içeride 4 yemek gibi bi rezalet yaşamadık.

Çevrimdışı COB

Sergen hakkında konuşmayı bıraktım ama şu performanstan sonra karar alamayacak kadar korkak Yönetim gitsin﹗ etsin.

Insallah bir kaza olup ta Kayseriyi yenmeyiz ve dibin dibini görürüz. Rezil olarak gideceksiniz bu kulüpten.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Mensah umarim oynar hafta sonu  :D atsin hocanin onunde kaysin
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Etiketler: