2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1827109 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

aynı nedenden bizde gökhan inleri yerli oynattık
karardan önce milli olan her oyuncunun yerli oynama hakkı var
karardan sonra milli olanlar oynayamaz
ben olsam hiç birini yerli oynatmam kusura bakmasınlar milli takımı tercih etmeyen insanın
yerli statüde olması doğru değil mesut kendini alman hissettiğini söylüyordu o zaman alman muamelesi görür
Ben de aynı bakıyorum. Siyaset futbola girmemeli.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Cansel Kemiksiz: “Benfica kulübü ile konuştum. Gedson'u kiralamak istiyorlar. Öncelik şampiyonlar liginde oynayan takıma kiralamak. Ortalık soğusun biz futbolcuyu Beşiktaş'a vereceğiz dediler.”

Çevrimiçi MUSTAFA_

Caner olayını kesinlikle gündeme getirmeyin. O olay imkansız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

rıdvan aynen böyleydi ben geçen senenin başından beri söylüyorum bunu
oyuncuyu satmak istiyor benfica son ana kadar beklemesi normal satamazsa kiralayacak
bizde onu bekliyoruz oyuncu bir yere kaçmaz beşiktaşda oynamak için ölüyor
yabancı kontenjanımız var ikisinide alabilirler maliyeti düşük olacak nasılsa
aklıma geldi fernando stoper oynarmı acaba :alala: josefide yedekler

Stoper oynayabilir mi bilmiyorum abi ama gerçekten bizim hücum 4lüsünün arkasına fernando daha iyi profil olabilir mi düşünmüyor değilim

Çevrimiçi Samet Ç

Cansel Kemiksiz: “Benfica kulübü ile konuştum. Gedson'u kiralamak istiyorlar. Öncelik şampiyonlar liginde oynayan takıma kiralamak. Ortalık soğusun biz futbolcuyu Beşiktaş'a vereceğiz dediler.”
Bu hafta belli olur bunun nereye gideceği ve büyük ihtimal bize gelecek

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Necmi

Ben de aynı bakıyorum. Siyaset futbola girmemeli.
siyasetin futbola girdiği falan yok futbol siyasete giriyor Mustafa
önce futboldan fetöyü temizlesinler bunu bile yapmadılar
himmet sunanların futbolun içinde olmadığınımı düşünüyorlar
neden kimsenin kelle kopmadı. futbolda olan biten siyasetin umrunda bile değil
zaten girmezler oy kaygısı bile girmelerine izin vermez eskiden sen hatırlamazsın siyasetin futbolda nasıl olduğunu
konu siyaset değil türk futbolunun içinde ondan daha kötü yapılanma var
isimler değişiyor ama başka değişen birşey olmuyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

siyasetin futbola girdiği falan yok futbol siyasete giriyor Mustafa
önce futboldan fetöyü temizlesinler bunu bile yapmadılar
himmet sunanların futbolun içinde olmadığınımı düşünüyorlar
neden kimsenin kelle kopmadı. futbolda olan biten siyasetin umrunda bile değil
zaten girmezler oy kaygısı bile girmelerine izin vermez eskiden sen hatırlamazsın siyasetin futbolda nasıl olduğunu
konu siyaset değil türk futbolunun içinde ondan daha kötü yapılanma var
isimler değişiyor ama başka değişen birşey olmuyor
Abi iki tarafta birbirini kullanıyor da kullandırtıyor da. Karşılıklı çıkar ilişkisi diyelim. Ben ikisine de karşıyım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Kulüpte ne kadar durum varsa Umut+Kaan+Gedson yapılmalı. N'Sakala ile falan sezon bitmez.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Necmi

laiyic %100 gitmis diyorlar dogrumu Can? :bandit:
yok yüzde sekseni gitti yüzde yirmisi burda kaldı :D
yüzde yüz gitmek nasıl birşey  :alala:   :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı worns

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi Necmi

Kulüpte ne kadar durum varsa Umut+Kaan+Gedson yapılmalı. N'Sakala ile falan sezon bitmez.
sonunda herkes benim dediğime geliyor :D
birde yönetim gelse rıdvanı onlarda pırlanta olarak görüyorlar sanırım :bandit:

Çevrimiçi levitate

@worns @mrred @Karabay gözünüz aydın vol. 3
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Çok acil kaan ve gedson.
Bu takım 8 numara diye bağırıyor.

Çevrimdışı Zafer55

15 kişiyle şampiyon olduk dediğimiz geçen sezonki kadrodan:
Abubakar cenk mensah dorukhan ljaic montero..6 kişi gitmiş
Yerlerine:
Batshu alex kenan salih m.topal 5 kişi gelmiş
İkinci devre kiralık giden güven , bu sezon kadroda kalırsa sayısal olarak eşitlik ancak sağlanıyor.

Bizim bir stoper bir orta saha oyuncusuna değil, en az bir stoper, bir sağ bek ve  bir orta saha oyuncusuna ihtiyacımız var.
  Covit + çıkıp maç kaçırılma durumu varken, 5 oyuncu değişikliği kullanabilme hakkı varken maç sayısı geçmiş yıllara göre fazlayken..kadroyu geniş tutmak önemli.Gidenlere baktığımızda biri yatmış biri sakatlanmış biri kafayı yemiş falan ama başımıza benzer veya farklı durumlar gelmeyeceğinin de garantisi yok.
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2021, 03:12:22 Zafer55 ]

Çevrimiçi Necmi

15 kişiyle şampiyon olduk dediğimiz geçen sezon ile bu sezonki kadrodan:
Abubakar cenk mensah dorukhan ljaic montero..6 kişi gitmiş
Yerlerine:
Batshu alex kenan salih m.topal 5 kişi gelmiş
İkinci devre kiralık giden güven , bu sezon kadroda kalırsa sayısal olarak eşitlik ancak sağlanıyor.

Bizim bir stoper bir orta saha oyuncusuna değil, en az bir stoper, bir sağ bek ve  bir orta saha oyuncusuna ihtiyacımız var.
  Covit + çıkıp maç kaçırılma durumu varken, 5 oyuncu değişikliği kullanabilme hakkı varken maç sayısı geçmiş yıllara göre fazlayken..kadroyu geniş tutmak önemli.Gidenlere baktığımızda biri yatmış biri sakatlanmış biri kafayı yemiş falan ama başımıza benzer veya farklı durumlar gelmeyeceğinin de garantisi yok.
beş oyuncu gitmedi onlar zaten yoktu olmayanın yerine olan alındı her zaman başımıza birşey gelenilir bu olabilir diye elli oyuncuya maaşmı ödeyelim sağ bek almak yerine kaan alırsın geçen sene nicelik olarak değil nitelik olarak eksiktik fenerin yirmi yabancısı var mesela oyuna sokacak adam bulamadı sayısal çok olmak önemli değil ne kadar nitelikli adam varsa o kadar sorun olur vereceğin maaş havuzu belli fazla kişiye dağıtırsan kadro kaliteni düşürürsün ligde 18 oyuncudan fazlası gereksiz en fazla bu sayı yirmi olur yeterki doğru kadro yapılanması olsun töre gibi adamlarla kadron dolu olsa ne işe yarayacak

Çevrimdışı Zafer55

beş oyuncu gitmedi onlar zaten yoktu olmayanın yerine olan alındı her zaman başımıza birşey gelenilir bu olabilir diye elli oyuncuya maaşmı ödeyelim sağ bek almak yerine kaan alırsın geçen sene nicelik olarak değil nitelik olarak eksiktik fenerin yirmi yabancısı var mesela oyuna sokacak adam bulamadı sayısal çok olmak önemli değil ne kadar nitelikli adam varsa o kadar sorun olur vereceğin maaş havuzu belli fazla kişiye dağıtırsan kadro kaliteni düşürürsün ligde 18 oyuncudan fazlası gereksiz en fazla bu sayı yirmi olur yeterki doğru kadro yapılanması olsun töre gibi adamlarla kadron dolu olsa ne işe yarayacak

Giden 6 oyuncunun 6 sınıda kullandık(az veya çok) hatta töre gibi adamı ligin finalinde forvete koymaya mecbur kaldık.
34 haftalık pandemisiz 3 oyuncu değişiklik hakkı olan bir sezon için 18-20 kişilik kadro yeterli olur..2-3 tane de altyapıdan genç cepteyken...
Ama mevcut düzende pcr+ çıkan bir oyuncudan fiksüre göre 3 maç faydalanamama durumun var.
Güven'iin kalması,sağ beki de yedekleyecek kaan'ın  da alınması şartıyla 2 transfere okeyim ben. 😊
Evet nitelik nicelilten önemli ama geçen sezonun sonlarında ben Umut nayırı aradım..kadroda olsaydı töreyle çıkmazdık ekonomiik olarakta çok bi farkımız olmazdı diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Erman1903

Geçen sezonki şampiyonluğu çok üstün kadro kalitemizle almadık. Bu sezon çok daha iyiyiz fakat kadro dışında bizi başarıya götüren faktörler ne derece oluşacak asıl önemli olan o. Ya da sağlanmayanları kadro kalitesi ile kompanse edebilecek miyiz. Fakir ama gururluyduk :). Bir Gedson'umuz falan yoktu yani Futbolculuğu şüpheli olan Mensah ve kedi poposu Ljajic oynadı ağırlıklı olarak.

Hocanın amatör ruhu, kendini kanıtlamak isteyen oyuncuların yüksek performansı, underdog olmanın avantajları, şans verilmeyen bir oyuncu grubunun birbirine sarılması gibi çok şeyi yazabiliriz. Başarıyı sürdürmek başarılı olmaktan çok daha zor, her şey aynı kalacak olsa bu kadroya şu haliyle dahi direk şampiyon yazıp geçmek lazım. Maalesef favoriye buyur kupa senin demiyorlar.
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2021, 04:41:31 Erman1903 ]

Çevrimiçi underworld

Kaan +umut nöbetindeyiz...
Yoksa bu sezon çok çatışma çıkacak.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ligin 2. haftası bitti, transfer döneminin bitmesine 15 gün kaldı; teknik heyet ve yönetim yerli oyuncu ihtiyacımızın farkına yeni vardı.

Haftalarca Godin'ler, Cacares'ler, Umtiti'ler, Rugani'ler havada uçuştu; şimdi yumurta kapıya dayanınca yerli stoper peşinde koşuyoruz. Millet de muhtaç olduğumuzu anladı, saplamaya yer arıyor.

Eleştirince, biz kötü oluyoruz. Planlama bu kadar zor bir şey olmamalı.

En basitinden transfer döneminin başında N'sakala'ya teklif varken satıp, üstüne 200-300 koyarak Umut Meraş'ı alsak; kale ve sol bek tamamen yerlileşecekti. Kalan 9 mevkiiden birine de istediğimiz bir yerliyi koyardık.

Çevrimdışı mrred

@worns @mrred @Karabay gözünüz aydın vol. 3
Bizim en az 2 Türk stoper almamız şart

Arda, Bardakçı, Koray veya Kaan 4 lüsünden 2 sini almamız gerek. Yoksa bu oyuncu değiştirme işi başımıza bela olacak

Bu arada herkesin aksine ben Salih ve Kenanı 2 maçtır beğeniyorum.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Ç

Kaan, Arda ve Umut Meraş almamız lazım

Çevrimdışı kaan1903

Salih ile rekabete girecek Can Bozdoğan ‘ı mutlaka almalıyız. Onun haricinde yabancı Merkez orta saha ,sol bek şart. Stopere de yerli yabancı olmak üzere 2 tane adam lazım .