2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Gökhan Kurt ve 94 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1811319 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

31 Ağustos sonrası Origi ya da Batshuayi hamlesi gelecektir diye yazmıştım, bugün Origi haberleri çıkmış.

Aklıma gelen diğer isim ise daha önce ilgilendiğimiz Gaich.
Şu an Arjantin takımı ile olimpiyatlarda.

Çevrimiçi Samet Ç

İke Ugbo Genk ile anlaştı galiba
O zaman oradan Cyriel Dessers'i çözelim

Çevrimdışı tuncaboylu

Haha, Cenk Melih Yazıcı ismi geç kalmıştı.

Godin gelir, Serdar Saatçi Alanyaspor'a gider.

Çevrimdışı KAP

31 Ağustos sonrası Origi ya da Batshuayi hamlesi gelecektir diye yazmıştım, bugün Origi haberleri çıkmış.

Aklıma gelen diğer isim ise daha önce ilgilendiğimiz Gaich.
Şu an Arjantin takımı ile olimpiyatlarda.

Bizim ex-aşkımız Meksika'dan Gignac'tı aslında :D yürüyebiliyorsa getirsinler
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bizim ex-aşkımız Meksika'dan Gignac'tı aslında :D yürüyebiliyorsa getirsinler

Yürümek ne kelime.
Olimpiyat maçında Güney Afrika'ya 3 tane sallamış.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ghezzal Pietro Pellegri diye bir forvet tavsiye etmiş.
Var mı tanıyan, yorum yapabilecek olan?

Çevrimdışı KAP

Yürümek ne kelime.
Olimpiyat maçında Güney Afrika'ya 3 tane sallamış.

Valla helal olsun abime
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi levitate

:D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

fm efsanesi :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Sir Alex Ferguson

fm efsanesi. leblebi gibi gol atıyor, cuk oturur tabi ama ismi duyulmadığına göre patlamış demekki gerçi yaşı gençtir hala  :lol:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

fm efsanesi. leblebi gibi gol atıyor, cuk oturur tabi ama ismi duyulmadığına göre patlamış demekki gerçi yaşı gençtir hala  :lol:

Yaş 20
Monaco 3 sene önce 21 m Euro ödemiş.
Şu an piyasa değer 6m ve seneye sözleşmesi bitiyor.

Çevrimiçi Necmi

20 yaşında monaco oyuncusu var bir tane 6 m bonservisi var 🤔

Çevrimiçi Necmi

ismi nasıl duyulsun nasıl patlasın daha şişmemiş bile 20 yaşında 😂

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Maşallah.

Hulk - Atletico Mineiro

33 maç
15 gol
9 asist

Çevrimiçi Necmi

Bu günde kimseyi alamadan gün bitti rosieri aldıksa neden açıklanmıyor portekizlilerdemi kurban bayramında yoksa bu kadar evrak işi uzamazki

Çevrimiçi Necmi

Merak ediyorum şimdi biz sergeni aldıkmı acaba 🤔

Çevrimdışı Erman1903

Burada çok santrafor yazıldı, ismini hatırlamadığım arada derede kalmış birileri bulurmuyum diye bakındım. Bizim lig profiline uygun olarak Eric Ramirez diye bir oyuncu Fortuna'dan transfer yapmış. Yine aynı ligde Jan Kuchta adlı bir oyuncu var, gözüme hoş gelmedi. David Strelec, etkili olsa da sırtı dönük oynamaya uygun değil.

Dejan Joveljić var, bitiricilik yüksek olsa da tarz olarak büyük takımda oynamaya pek uygun bir görüntüsü yok. Transfer yapanlar arasında Ramon Mierez adlı bir arkadaş var birde, bu da Hırvat liginde gol kralı olmuş.

2. Forvet olabilecek bu alternatif tipler arasında dolaşırken Agustín Álvarez diye bir oyuncu dikkatimi çekti. Öyle muhteşem bir potansiyel, kabiliyet değil ama doğal golcülük özellikleri çok yüksek bir tip, Son zamanlarda çok atmış.  Ajax ilgileniyor.

Çevrimdışı Erman1903

Borja ismi kaç sezondur geçiyor bizimle, iyi bir oyuncu atar bu ligde pek sıkıntı çekmez.

Çevrimdışı doganay

Bu günde kimseyi alamadan gün bitti rosieri aldıksa neden açıklanmıyor portekizlilerdemi kurban bayramında yoksa bu kadar evrak işi uzamazki
Pazar günü çalışmıyor adamlar 😁. Hayatta iş yaptirmazsin pazar günü yabancı ülkede

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi yaço58

Bu saatten sonra gelmesin paşam daha karar verecekmiş bizi tercih etse zaten imzayı atardı para için dolanıyor inşallah alternatifi ile görüşüyoruzdur kiralık da olur bu sene güzel yanı kiralık oyuncu az olacak Rosier' ile ghezzalı aldık dersek

Çevrimdışı tuncaboylu

Yaş 20
Monaco 3 sene önce 21 m Euro ödemiş.
Şu an piyasa değer 6m ve seneye sözleşmesi bitiyor.
20 yaşında, ama kariyerinin 1.5 senesi sakatlıkla geçmiş.

Bizim kriterlere uyuyor yani.

Çevrimiçi Necmi

güzel 😀
Zaten başka türlü alamayız

Çevrimdışı tuncaboylu

Maşallah.

Hulk - Atletico Mineiro

33 maç
15 gol
9 asist

Meanwhile

Cenk - Beşiktaş
3 maç
3 gol
1 asist

Çok büyük patladık cidden, aklıma getirip durmayın.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Tam bize göre.
Bu durumda bizde diyebiliriz.