18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe
18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe

Beşiktaş Forum|18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe Tarih : 23.12.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Ceyhun Sesigüzel - Süleyman Özay - Bülent Birincioğlu VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe  [Okunma sayısı 11591 defa] 18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%81.3]
1 puan
0 [%0]
0 puan
3 [%18.8]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimdışı Erman1903

Doğru doğru o yüzden eleştirmiyorum zaten, iyi oynamadan maç kazanmak da önemli. Oyunu daha fazla geliştirebilirsek ve stoper sorununu çözersek farkı daha da kapatabiliriz.

Aynen, oyuncuların bir mücadele ettiğini görelim yenilsek de dünyanın sonu olmaz. Sezona başlayan hocayla iş incelmiş kıl kadar olmuş, kopunca bu adama laf edecek değiliz. Ben oyunu falan geçtim bir takım görüntüsü bile vermiyorduk. Vida kesilmediği sürece stoper sorununu çözmek mümkün gözükmüyor, hoca bundan çekinmemeli - zaten artık yolcu. Serdar oynasın, Welinton oynasın bu kadar kötü olmayız. Montero'nun amatörlükleri de can sıkıyor, bu seviyenin oyuncusu değil lakin Vida bitirmiş olayı. Kaptan çıkması da ayrı bir olay.

Çevrimdışı ardiles

Hiç korkum yok takım iyi oynayamadı kabul ama oynamaya çalışıyor mücadele ediyor. Beşiktaş mücadele etmeye başladıysa Konya kim yemişim Konyayı  o maçı da Bats alır bu maçta hiç yoktu mücadele eden takımda her zaman bir x faktör ortaya çıkar Burası Beşiktaş
+
Beşiktaşı yenip çıkışa geçmek istediler. Alt sıradaki takımların tipik moral motivasyonu. Kondisyon eksikliğimizi fırsata çevirip iyi bastılar bütün oyunumuzu bozdu adamlar. Oğuzhanı ilk 11 oynatmak biraz erken oldu ama ne Salih piyasada ne Alex. Layiç zaten buhar oldu elde sadece Can kaldı.

Çevrimiçi Talisca1903

+
Beşiktaşı yenip çıkışa geçmek istediler. Alt sıradaki takımların tipik moral motivasyonu. Kondisyon eksikliğimizi fırsata çevirip iyi bastılar bütün oyunumuzu bozdu adamlar. Oğuzhanı ilk 11 oynatmak biraz erken oldu ama ne Salih piyasada ne Alex. Layiç zaten buhar oldu elde sadece Can kaldı.
U 19 daki çocuklardan bir tane daha atamazmıyız acaba orta sahaya öne emirhan berkay semih fizik durumları nasıl acaba?

Çevrimiçi murat baltacı

kopmadıkmı 🤔
Abi koptukda Trabzon ve avcı iki maç kaybetse işler değişir başakşehire bile şampiyonluk vermiş camia bunlar bizden başkada yakalama ihtimali olan büyük yok o yüzden umudum var Trabzon değilde fb gs olsa koptuk derdim
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Abi koptukda Trabzon ve avcı iki maç kaybetse işler değişir başakşehire bile şampiyonluk vermiş camia bunlar bizden başkada yakalama ihtimali olan büyük yok o yüzden umudum var Trabzon değilde fb gs olsa koptuk derdim
belki yaklaşırız sonrada dizimizi döveriz bizim bütün maçları kazanmamız koşuluyla her üç maçtan birini kaybetmeleri gerekir böyle bir şey olursa bütün trabzonu kaybederiz
Biz bu dolmuşu sergenle geç vedalaşarak kaybettik birileri geçecekse bu biz olmayız olursa güzel olur tabi geçen seneninkinden bile beleş şampiyonluk olur
Yönetim takımdan kopmasaydı sergenle çok önceden kopardı halada takımdan kopuklar en mantıklı hedef tr kupası olur ön eleme oynarsak seneye takımın yarısı olmayacak yine hüsran olur

Çevrimiçi underworld

Artık yapacak bir şey yok diyen hocayla o kadar luzumsuz yere ısrar etmeseydik, belki de yarışta olacaktık.

Etiketler: