Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı
Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı Tarih : 07.12.2021 Saat : 23:00 Stadyum : Westfalenstadion Hakemler : Antonio Mateu Lahoz - Pau Cebrián Devís - Roberto del Palomar - Javier

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 12936 defa] Borussia Dortmund - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Maçı
Anket
Beşiktaş, Borussia Dortmund maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı 38life

Batshuayi bitmis

Pres canavarı pres yapmaz hale gelmiş. Sonuna kadar destekliyorum. Ben olsam sahada yürürdüm takımın başında böyle bir hoca varken.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı 38life

Pjanic sakat olmadığı halde sakatım diyip oynamıyor, Batshuayi pres canavarıyken şimdi sahada yürüyor, Hırs küpü Josefin gözünde hırs kalmamış, Larin bitse de gitsek modunda.

Ve böyle olmakta %100 haklılar.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Pres canavarı pres yapmaz hale gelmiş. Sonuna kadar destekliyorum. Ben olsam sahada yürürdüm takımın başında böyle bir hoca varken.
pjanic'te bence sakat falan degil
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi sEuL

Karaman'in kaptirdigi topta guzel bir kontradan golu yedik.

Ilk golu 30'da yememiz iyi, umarim ilk yarida en fazla 2 tane yeriz.

Isin kotusu, hafta sonunda Kayseri macinda arenada SY tezahuratlari dinleyecegiz.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı AigleBordeaux

Karaman'in kaptirdigi topta guzel bir kontradan golu yedik.

Ilk golu 30'da yememiz iyi, umarim ilk yarida en fazla 2 tane yeriz.

Isin kotusu, hafta sonunda Kayseri macinda arenada SY tezahuratlari dinleyecegiz.
ve oyuncu isliklanir  :D

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Rakip sahadan kullanılan serbest vuruştan kontra gol yemek...

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi sEuL

Rakip alanda kullandigimiz frikikten gol yiyoruz gulunecek haldeyiz

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Alman sipiker nasilda dalga gecerek anlatiyor, Allahim sinirden patlayacam ya

Çevrimdışı AigleBordeaux

bu seviyeye yakışmayan goller yedik
yakismayan kendisi ama zaten buyuk ihtimal kariyerinde son cl maci

Çevrimiçi levitate

yakismayan kendisi ama zaten buyuk ihtimal kariyerinde son cl maci
yok aga atleticonun başına geçicek

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Necip kazmasını da gördüğü kırmızı kartın ödülü olarak mı kaptan çıkardık? Ceza verilmesi gerekirken?
Kulübün çivisi çıkmış başka açıklaması yok.

Çevrimdışı 38life

Tekrar söylüyorum hiçbir aklı başında insan Topal-Josef-Can üçlüsü ile herhangi bir maça çıkmaz. Dünya karması ile oynayacak olsan da çıkmazsın. Bunun rakibin zorluğuyla alakası yok. Futbol daha fazla savunma oyuncusu sahaya sürüp daha iyi savunma yapabileceğin basit bir oyun değil. Sergen Yalçın'ın kapasitesinin yetmeyeceği kadar komplike bir oyun. Yani çok komplike değil...

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Oyuncularin vucut dilinden hicbirinin sahada olmak istemedigini cok rahatlikla gorebiliyoruz.

Etiketler: