Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı
Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı Tarih : 24.11.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Benoît Bastien - Hicham Zakrani - Aurélien Berthomieu - Jérémie Pignard

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 12869 defa] Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı
Anket
Beşiktaş, Ajax maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%31.6]
1 puan
3 [%15.8]
0 puan
10 [%52.6]

Toplam Oy Verenler: 19

Çevrimdışı AigleBordeaux

valla anlamıyorum ya ne zaman bu kadar gömüldüğünde maç kazandın ki
adamlar antrenman havasinda hucum yapiyor
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

larin'de hayli kötü görünüyorken devre başında teixeria'yı ileri atıp merkezi güçlendirecek bir oyuncu sokmak çok mu zordu? amaan neyse hocaya yorum yapmayacağım artık. hala takımın başında olması bile saçmalık bence. haftalarca erkenden aksiyon alalım sezonu kaybedeceğiz gitti gidiyor dedik gitti artık kim ne yapıyorsa yapsın. 1-0 öndeyiz adamlar orta sahadan tek pasla iki kişiyi bomboş karşı karşıya bırakıyor, bu adamlar messiyle mbappe olsa yine yaptırmazsın bunu, böyle pozisyon asla vermeyecek 5 milyon bütçeli bir ton doğu ve orta avrupa takımı vardır, iki senedir yerleşme öğrenemeyen takım.

Çevrimiçi Samet Demir

Hayret hoca nasıl yaptı bu değişiliği

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi yaço58

Çevrimdışı AigleBordeaux

larin'de hayli kötü görünüyorken devre başında teixeria'yı ileri atıp merkezi güçlendirecek bir oyuncu sokmak çok mu zordu? amaan neyse hocaya yorum yapmayacağım artık. hala takımın başında olması bile saçmalık bence. haftalarca erkenden aksiyon alalım sezonu kaybedeceğiz gitti gidiyor dedik gitti artık kim ne yapıyorsa yapsın. 1-0 öndeyiz adamlar orta sahadan tek pasla iki kişiyi bomboş karşı karşıya bırakıyor, bu adamlar messiyle mbappe olsa yine yaptırmazsın bunu, böyle pozisyon asla vermeyecek 5 milyon bütçeli bir ton doğu ve orta avrupa takımı vardır, iki senedir yerleşme öğrenemeyen takım.
hic calisilmiyor belli

Çevrimiçi sEuL

Hayret hoca nasıl yaptı bu değişiliği

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ezbere degisiklikler, mac sonu aciklamasinda Alex ile mac oncesi konustuk. Tam hazir degil halen, 60 dakika oynatacagim dedim o da anlayisla karsiladi. O sekilde anlastik ve 60’ta oyundan cikardim

Çevrimiçi levitate

adamlar antrenman havasinda hucum yapiyor
dandik hollanda ligindeki takımlar daha iyi savunuyordur
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Ezbere degisiklikler, mac sonu aciklamasinda Alex ile mac oncesi konustuk. Tam hazir degil halen, 60 dakika oynatacagim dedim o da anlayisla karsiladi. O sekilde anlastik ve 60’ta oyundan cikardim
"öncelikle şunu söyliyim"

Çevrimiçi levitate

can nasıl değiştirdi gidişatı kral ya

Çevrimdışı Erman1903

Çin'de bir kaç tane iyi savunmacı olması bir şeyi değiştirmiyor. "Standart" bir kaç oyuncuya değil ortalamaya göre oluşur.

Önce adamı doğru kullanmayı bileceksin böyle standart falan gibi hikayelerden önce, orta çağ kafasında bir hoca bile Alex tipi oyuncuyu arkasında Regista ve klasik 6 ile oynatmaz adama bir tarafıyla gülerler bu orta saha kurgusunu yapana, bu kurgunun içinde oyuncu değerlendirene de öyle. Bu kurguda patlayacak adam ortadakidir yani Alex, arkadakilerin hücum ederken rakiple işi yok çünkü, ön taraftaki Larin'de santrafor değil. ŞL'yi falan geç bizim ligde de oynayamıyor Alex, Çin'den öyle çok kaliteli falan değiliz ben sana söyleyeyim. Çin liginden gelen topçu burada o takımda oynadığından daha bile iyi oynuyor, iyi liglerden kötülere gidenler de öyle çok uçup kaçmıyor. Standarttan bahsedeceksen göster bize o ortalamayı veri olarak de bilelim.
[ Son Düzenleme: 24 Kasım 2021, 22:13:35 Erman1903 ]

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AigleBordeaux

sampiyonlar liginde 0 puanli tek takimiz  :claps:

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı worns

duran topta haller altı pasta bomboş takılıyor artık absürde dönmüş durumlar

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

bu takimin düzgün calsitirlimadigi apacik görülüyor, artik geregi yapilsin

Çevrimdışı solar

En azından gol attık. 0-2 de olabilirdi.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Karabay

Dk 30dan beri izliyorum maçı. 71nci dakikada topalın oyunda olduğunu farkettim.

Etiketler: