Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı
Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı Tarih : 24.11.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Benoît Bastien - Hicham Zakrani - Aurélien Berthomieu - Jérémie Pignard

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 12760 defa] Beşiktaş 1-2 Ajax / Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Maçı
Anket
Beşiktaş, Ajax maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%31.6]
1 puan
3 [%15.8]
0 puan
10 [%52.6]

Toplam Oy Verenler: 19

Çevrimiçi 38life

Acaba hoca Beşiktaş'ın başında olduğu sürece gün yüzü giöremeyeceğimizi ne zaman anlayacak bazı arkadaşlar merak ediyorum.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Acaba hoca Beşiktaş'ın başında olduğu sürece gün yüzü giöremeyeceğimizi ne zaman anlayacak bazı arkadaşlar merak ediyorum.
mac sonu taraftarlar Sergen Yalcin'i cagirir sak sak sak hoca elini kalbine goturur ve kanser olmaya devam  :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Karabay

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi sEuL

Kimse nerede duracagini ne yapmasi gerektigini bilmiyor. Kaybedilen her toptan sonra oyuncular birbirine bagirip el kol hareketi yapiyor. Nereden nereye

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Larin bi hayırlı hareketini görmedik Allah rızası için. Ortalama bir golcüyle maç 3-0 olurdu.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi 38life

mac sonu taraftarlar Sergen Yalcin'i cagirir sak sak sak hoca elini kalbine goturur ve kanser olmaya devam  :D

Bu romantiklik veba gibi bir şey. Herkesin dilinde geçen sene şampiyon yapmış da bilmem neymiş. Futboldan zerre kadar anlamadıkları için problemin hikayede değil saha içinde, teknik-taktikte olduğunu anlayamiyorlar. O vasat kalabalığın desteğiyle de yönetim ve hoca koltuğunda rahat. Hesap soran yok çünkü. Böyle lanet bir sistem.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Taraftar efsane yazdın tarihe Beşiktaş söylüyor cidden tarih yazıyoruz sıfır puanla

Çevrimdışı Culpable

Ajax in verdigi sansi bile degerlendiremeyen Sergen hoca :)
Ajax Antreman  bile yapmiyor Lay loy Lom
Bu mactan sonrada istifa etmez  ise umutlarimiz Giresun macina nasil olsa ordada 1 gol yer kesin

Çevrimiçi 38life

Çevrimiçi 38life

Bazen hocanın futbolun f'sinden bile anlamadığını düşünüyorum.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu romantiklik veba gibi bir şey. Herkesin dilinde geçen sene şampiyon yapmış da bilmem neymiş. Futboldan zerre kadar anlamadıkları için problemin hikayede değil saha içinde, teknik-taktikte olduğunu anlayamiyorlar. O vasat kalabalığın desteğiyle de yönetim ve hoca koltuğunda rahat. Hesap soran yok çünkü. Böyle lanet bir sistem.
Renklilerde gazlıyor Sergen’in kredisi var diye biliyorlar Sergen’le bi .. olmayacağını

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi sEuL

Neyse ilk radikal degisiklik geldi, Kenan’i almadi oyuna. Bu sezon icin buda yeter heralde bize

Çevrimdışı GreenBook

Hoca isteksiz çok uzatmamak lazım
Severiz ederiz ama menfaatler herşeyden mühim duygularıyla hareket edenler kulübe en büyük zararı veriyor

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ortada takım diye bir yapı yok. 11 tane Beşiktaş forması giymiş futbolcu koşuşturup duruyor bilinçsiz bir şekilde.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimdışı Culpable

Anlamiyor zaten
necip  atiba salih degisikliklerine bak :)
birak hic degisiklik yapma salih ucan sana ne vericek ?  dakika 85 yenik durumdasin anca  kaleciye geri pas yapar

Bazen hocanın futbolun f'sinden bile anlamadığını düşünüyorum.

Çevrimiçi sEuL

Basladi yine aergen yalcin tezahurati. Allah…… vermesin sizi. Sergenle cokguzel tarih yaziyoruz iste

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Taraftar dediğin böyle olur işte. Beşiktaş'ın ne önemi var önemli olan şahıslar ve saçma egoları. Aynen devam.

Çevrimiçi 38life

Covid-19 tekrar ciddi boyutlara ulaşmadığı sürece Beşiktaş başarı elde edemez.

Etiketler: