Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı
Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı

Beşiktaş Forum|Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı Tarih : 03.11.2021 Saat : 23:00 Stadyum : Estádio José Alvalade Hakemler : Sergei Karasev - Igor Demeshko - Maksim Gavrilin - Kirill Levnikov

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı  [Okunma sayısı 16793 defa] Sporting CP 4-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Maçı
Anket
Beşiktaş, Sporting maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kenan maşallah yükle koşuyor sanki Ailton bundan hızlı
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levent14

Teması arkadan direk rakibe yapıyor pozisyon penaltı...Böyle salakça hareket olmaz..güzel giden maçın içine ettin rıdvan

Çevrimiçi MUSTAFA_

Atamayana çok güzel atarlar maalesef. Penaltı çok basit ama tabelada geriye düştük kaçırdıklarımızla.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi mayguntr

Bu kadar amatorluk olmaz, kusura bakmasin ridvan bu seviyenin oyuncusu degil,

Çevrimdışı blackeagle35

Yanı Rıdvan adamla devam etsen ne olurdu, ne gerek vardı o harekete.

Çevrimiçi sEuL

Bizde daha Kenan’la gol atacagiz. Topla pilini pirtini git artik hoca efendi.

Çevrimiçi Samet Ç

Arkadan teması var net penaltı bıraksa çaprazdan atması zordu bir şey çıkmazdı o pozisyondan.

Çevrimdışı 38life

Dünyanın en gereksiz penaltısı. Umarım tecrübe olur bu Rıdvan için ve bir daha böyle bir saçmalık yapmaz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yanı Rıdvan adamla devam etsen ne olurdu, ne gerek vardı o harekete.
Devam edecek fiziği yoktu. Kolayı seçti.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

elemanda güzel satmış hareketi yarısı kadar adam ittirdi alt tarafı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Rıdvan kardeşim senin kafan mı güzel. Bu nasıl bir sorumsuzluk amacın ne senin. Dün bir bugün iki hayırdır...

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi mayguntr

Su an ucakla beni alip ikinci yariya yetistirseler Kenandan iyi oynarim heral.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Orhan_

Pozisyon penaltı. Bu kadar basit aptallık yapılmaz. Pozisyonları kaçırıyoruz ve gelen her topun pozisyon olmasına müsaade ediyoruz.

Çevrimdışı 38life

Devam edecek fiziği yoktu. Kolayı seçti.

Rıdvan eşlik etmese de hiçbir şey olmazdı o açıdan. Bomboş yere yapılmış bir penaltı.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı levent14

Bizde daha Kenan’la gol atacagiz. Topla pilini pirtini git artik hoca efendi.

Şu maçtaki durumun hoca ile ne alakası var ?? Kenan yerine kim oynamalıydı?? Batsunun yedeği mi var ? Rıdvanın sorumsuzluğuna hoca ne yapmalı?

Çevrimiçi levitate

welinton safi zarar bir tane bile olumlu hareketi yok

Çevrimdışı Orhan_

Bu arada Welinton çok kötü. Bu adam bizim takımın stoperi olamaz.

Çevrimiçi Samet Ç

Teixeira'yı forvete atmak varken Kenan'ı oynatmak zaten bulacağın maksimum 3 tane pozisyon var

Çevrimiçi levitate

Etiketler: