Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı
Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı Tarih : 19.10.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Slavko Vinčić - Tomaž Klančnik - Andraž Kovačič - Rade Obrenovič VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı  [Okunma sayısı 23923 defa] Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı
Anket
Beşiktaş, Sporting maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi MUSTAFA_

Buna pişkinlik denir bizim tarafta ama işte taraf olmak böyle bir şey. Kör oluyorsun. Hayırlısı olsun.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Ekim 2021, 21:58:46
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
nsakalanın ıslıklanması bence
elemanın ölüp bitse yapacağı bu
ki bence bu maç kötü değildi
gökhan’ın ıslıklanması haktı ama
sıfır çekeceğimiz endişesi  herkesi sardı maalesef
Sıfır çekelim yeterki ligde artık puan kaybı olmasın.

Çevrimdışı goktasoktay

aaah sevdiğin adamlar ıslıklanıyor gördün mü
Bir özlü söz bırakayım hoca için o zaman: ‘git kendini ıslıklatmadan’. Sergen dönemi çoktan bitmiş bence. Bu saatten sonra bize faydasından çok zararı olacak gibi. Beni mahçup ederse, Beşiktaşım kazanır, ben yine mutlu olurum ama görünen köy de kılavuz istemez…

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sıfır çekelim yeterki ligde artık puan kaybı olmasın.
Zaten bundan sonra ne bize ne Türk futboluna yar olmayacak bir lig olacak. Her şey unutulur zamanla. Bu kadro ile sıfır çekmek de büyük meziyet yalnız. Sergen'e  de tebrikler...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Küsmüş şekilde yedek kulübesinde otururken 4'ü yedik. Gönlü olmayan adamı zorla getirmeyecektik takımın başına. Hata orada.
Katılmamak elde değil. Ben sevinmiştim kalmasına ama hata etmişiz.

Çevrimdışı 38life

Adamlar yürüyerek, bak altını çiziyorum ‘yürüyerek’ ve sadece pas açılarını doğru kapatarak, dediğin gibi 1 e 1 presle savunmadan çıkarmadılar. Beceriksizlik mi dersin, yeteneksizlik mi artık ne dersen. Bizimkiler de deli danalar gibi efor sarfedip pres yaptılar. Bu sakatlıkların sebebi sergen hocaymış. Oyuncuların canını çıkarıyor. Böyle taktik olmaz…

Geçen seneyi şimdi daha sağlıklı bir kafayla düşününce ligimizin kalitesinin sandığımdan daha da rezil bir seviyede olduğunu anlıyorum. Sergen hocaya çözüm üretemedi ligin yarısından fazlası.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

stoperde 1.96 adam varken uzun oynamamız :D

Gerçekten hayal kırıklığı içindeyim.

Çevrimdışı goktasoktay

Neyse en azından saat 22:00 de arınacak çok maç var.
Resmen zehirlendim.
Liverpool - Atletico Madrid maçına bakıyorum. Az futbol izleyelim. Başka öneri varsa alabilirim…

Çevrimdışı 38life

Katılmamak elde değil. Ben sevinmiştim kalmasına ama hata etmişiz.

Ben de sevinmiştim. Ne olursa olsun geçen seneki tarihi şampiyonluktan sonra 1 senelik sorgusuz sualsiz kredisi var demiştim. Yanılmışım.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Wellinton duran toplara çok iyi çalışmıştık ama hata yaptık dedi. Duran toplara çalışıp da bu kadar hata yapıyorsak çok ciddi mentalite sorunu var demektir.

Çevrimdışı goktasoktay

O değilde pjnaic ve batsmani bize fena çakmışlar
Evet, pjanic dünyanın en kötü futbolcusu, hatta bidon transfer. Amma gurur meselesi yaptın yahu şu pjanic olayını. Bi sal artık nolur bu konuyu. Mesele bu değil ve sen de çok iyi biliyorsun

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Liverpool - Atletico Madrid maçına bakıyorum. Az futbol izleyelim. Başka öneri varsa alabilirim…

Ajax derslik pozisyon yakaladı ama kaçırdı.

Çevrimdışı Erman1903

Oyun uymayabilir ama golcü golcüdür.
Pozisyon gelmedi desek tamam diyecem ama olan net pozisyonları amatör topçu gibi harcıyor

Fazla bir kabiliyeti yok zaten ama milli takımında ve düzenli şans bulduğu yerlerde pek sıkıntı çekmemiş. Geçen sezon bu takımda Atiba bile golcüydü kardeşim, böyle mal bulmuş magribi gibi hebele hübele transfer yaparsan yüzyılın en pahalı kadrosunu kursan yine başarıya ulaşamazsın. Top seni sevmiyor, Bats'da kaçırdıkça daha da düşüyor ben hiçbir oyuncuya kızmıyorum.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ajax dortmund maci ilk 15 dakika futbola doyuyurdu bile
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı goktasoktay

Ajax dortmund maci ilk 15 dakika futbola doyuyurdu bile
Kaçıncı kanalında ki bulamadım bi türlü?

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Kaçıncı kanalında ki bulamadım bi türlü?
Bende 8. Kanal ama Bosver, a. Madrid liverpool maci dahada sevgli geciyor
[ Son Düzenleme: 19 Ekim 2021, 22:26:39 AvrupaKartalı ]
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Özgür Gültekin

8. Kanal ama Bosver, a. Madrid liverpool maci dahada sevgli geciyor

Ajax 2 yi attı. Biz ucuz kurtulmuşuz.

Çevrimdışı goktasoktay

Çevrimiçi tolga1903

Ajax 2 yi attı. Biz ucuz kurtulmuşuz.

Bugünkü gibi boşluk verelim ajax gömer bizi bizim stada bidaha da kimse kaldıramaz. Evinde rize'ye oynar gibi oynatıyor herif elin adamı az attı allahtan gol beklentileri 4.86 mı ne

Çevrimdışı ferdi1903

Sergen efendinin avrupada bir galibiyeti varmi bizimle? Düsündüm aklima bisey gelmedi, cok rezil bir avrupa tablosu var gibime geliyor

Çevrimiçi Kursad_Duran

Terzic veya Favre gelsin. Sergen maalesef hoca olarak kendini geliştiremedi.

Çevrimdışı Erman1903

Sergen efendinin avrupada bir galibiyeti varmi bizimle? Düsündüm aklima bisey gelmedi, cok rezil bir avrupa tablosu var gibime geliyor

Galibiyeti bırak puanı yok. Geçen sezon Rio Ave için köy takımı dediğimizde çok bozulmuştu, bize sahamızda 5 attılar. O takım şimdi ikinci ligde mücadele ediyor.

Çevrimdışı ferdi1903

Galibiyeti bırak puanı yok. Geçen sezon Rio Ave için köy takımı dediğimizde çok bozulmuştu, bize sahamızda 5 attılar. O takım şimdi ikinci ligde mücadele ediyor.
Sapkasini koysun önüne düsünsün bence, böyle bir rezil tobloya yakistiriyormu kendine, ben besiktasima yaktirmiyorum

Çevrimdışı Erman1903

Sapkasini koysun önüne düsünsün bence, böyle bir rezil tobloya yakistiriyormu kendine, ben besiktasima yaktirmiyorum

Takımda bir tane top oynayan adam yok, Töre'ye N'Sakalaya bile boşa kızıyor insanlar. Geçen sezonun yıldızı Ghezzal bu maç 21 top kaybıyla oynadı. Usta regista Pjanic 7 tane ofansif 1-1'den 0 galibiyetle çıktı, 3 tane top sürme denemesinde 0 başarı. Vida Welinton'un yarısı kadar ikili mücadele kazandı, koca maç çıktığı kafa topu sayısı 2 - onlarında 1'ini kazandı.

ŞL falan boş ben ona bakmıyorum, önemli olan lig. Bu kadro adam olana hayli hayli yeter, önümüzdeki iki takımın santraforları gol mü atıyor, Cornelius var bir tek 3 gol atan o da korner ve ortalara kafa golü. Diğerleri  1 gol 2 gol 0 gol santraforları bu şekil. Bir Batshuayi kadar iş yapmış golcüleri dahi yok henüz.

[ Son Düzenleme: 20 Ekim 2021, 04:25:33 Erman1903 ]

Çevrimdışı ferdi1903

Takımda bir tane top oynayan adam yok, Töre'ye N'Sakalaya bile boşa kızıyor insanlar. Geçen sezonun yıldızı Ghezzal bu maç 21 top kaybıyla oynadı. Usta regista Pjanic 7 tane ofansif 1-1'den 0 galibiyetle çıktı, 3 tane top sürme denemesinde 0 başarı. Vida Welinton'un yarısı kadar ikili mücadele kazandı, koca maç çıktığı kafa topu sayısı 2 - onlarında 1'ini kazandı.

ŞL falan boş ben ona bakmıyorum, önemli olan lig. Bu kadro adam olana hayli hayli yeter, önümüzdeki iki takımın santraforları gol mü atıyor, Cornelius var bir tek 3 gol atan o da korner ve ortalara kafa golü. Diğerleri  1 gol 2 gol 0 gol santraforları bu şekil. Bir Batshuayi kadar iş yapmış golcüleri dahi yok henüz.
Haklisin lig daha önemli tabi ama ne bilim insan 1 galibeyt alir yahu. Acaba bu topcularin parasi falanmi verilmiyor dicem yoktur öle bisey yoksa coktan kokusu cikmisti. Iceride baska sikintilarmi var acaba  ghezall düsüsü normal deil

Etiketler: