Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı
Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı Tarih : 19.10.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Slavko Vinčić - Tomaž Klančnik - Andraž Kovačič - Rade Obrenovič VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı  [Okunma sayısı 23964 defa] Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı
Anket
Beşiktaş, Sporting maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rosier'in bu sezon henüz vasatın üzerine çıkabildiği bir maç yok.

Çevrimiçi tolga1903

N'sakala kötü futbolcu değil, çünkü futbolcu değil.

benim sayabildiğim boşalttığı alandan 5 net pozisyona falan girdiler ama sanırım duygusal izliyorum

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı AigleBordeaux

Sporting kaleci antrenoru Batshuayi'den fazla zorluyordur Alan'i
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Rosier'in bu sezon henüz vasatın üzerine çıkabildiği bir maç yok.
bu maç iyiydi bence

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı 38life

benim sayabildiğim boşalttığı alandan 5 net pozisyona falan girdiler ama sanırım duygusal izliyorum

:D
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Duygusal bakmasak nsakala kötü oyuncu değil
Cünkü oyuncu degil, rakip takimlarin en güclü silahi her macta.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi tolga1903

herif öyle bir üçgen kurdurdu ki halısahaya almazsın nsakala kenan g.t aralarında paslaşmaya çalışırken 2.ci pasta taca attılar

Çevrimiçi Özgür Gültekin

6 kez falan yaptı benim saydığım

laz müteahhit arkasına kaçak kat çıktı haberi yok.

Çevrimdışı 38life

amorim 2 seneye pl yapar rez

Bizim karşımızda kim oynasa 2 seneye pl yapacak futbolcu gibi görünür. :)

Çevrimiçi levitate

Bizim karşımızda kim oynasa 2 seneye pl yapacak futbolcu gibi görünür. :)
ondan bağımsız abi :D

Çevrimdışı Erman1903

bu arada alex bayağı iyiydi ha defansif katkı falanda verdi ligde ne yapar çok merak ediyorum

Bayağı iyi miydi, sahada bir tane işleyen futbolcu yok şu an. Kabiliyeti var diye iyi gözüküyor hepsi o. Fantazi ekmek yedirmiyor malesef, ben hayatımda böyle kötü bir kadro mühendisliği görmedim. Geçen sezon bile daha iyi işliyordu takım, altı kaval üstü şişhane bitirdik topçuları. Oyuncuların eleştirilecek şeyleri vardır ama onları asıl aşağı çeken kurgu, böyle bir takımda ben hiçbir oyuncuya fazla kızmam.

Gs maçında oyun göremezsen bil ki bu takımı önümüzdeki senelerde büyük sıkıntılar bekliyor.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

takım bugün çok yoruldu, artık 3 gün falan izin verirler herhalde.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi mellfred

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı 38life

Açık söylüyorum hayatımda hiç bu kadar kötü bir teknik direktör performansı seyretmedim. Adamlar oyuncularımızı 1'e 1 karşılıyor, tek oyuncuyla basıyor. Buna rağmen topu ileri taşıyamıyoruz. Bu çok başka bir seviye beceriksizlikte.

Çevrimiçi tolga1903

sporting de ne mucadele etti be arkadaş abi yok gitmesin şunlar bida şl falan fenerin rekoru egale ettik (Küfür Yasak)₆

Çevrimiçi Samet Ç

Etiketler: