Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı
Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı Tarih : 19.10.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Slavko Vinčić - Tomaž Klančnik - Andraž Kovačič - Rade Obrenovič VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı  [Okunma sayısı 23909 defa] Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı
Anket
Beşiktaş, Sporting maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Pjanic ve josef durmadan welintonun acigini kapatmak zorunda kaliyorlar
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimdışı Erman1903

Orta sahanda hiçbir dirençle karşılaşmadan yürüyerek geldiler, pozisyonları olmamasına rağmen 3 gol buldular. Akan duran fark etmez böyle futbol anlayışı, böyle kadro mühendisliği olmaz. Bir Matheus Reis gibi matah olmayan adam senin o çok müthiş sandığın sağ kenarını kitlemeyi başardı. Sen böyle merkez kurgusu yap stoperlerin Maldini Nesta olsun yine gol yersin, Kaleciymiş savunmu kurgusuymuş hikaye. Duran toplar Türk takımlarının zaafiyetidir o ayrı mesele, ben onun değişmesini beklemiyorum çocuklarımız da o konuları konuşur.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi Samet Ç

Larin, N'Sakala ve Welinton hocanın kötü oyun planından bile daha kötüler

Çevrimdışı Unnamed

BatSu da Coates kadar hareketliliğin %10'u bile yok. Adam stoper ama hücum oyuncusu gibi her pozisyona dahil olmaya çalışıyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sezon başında bu kadro ile yakalayacağımız hücum varyasyonlarını hayal ediyorduk. Şİmdi bol bol duran toptan 3 gol yediğimiz takıma karşı orta ile gol arıyoruz. Bu kadar tezat bir takımız  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nsakalayı izlerken artık gözlerim kanıyor.

Çevrimiçi levitate

ne zaman sete dönsek bişey yapıyoruz ama yooook

illa deli dana koşmaca her topu şişirmece
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hoca biraz sonra Necip'i sokup orta sahayı toparlar(!)

Çevrimiçi Özgür Gültekin

öyle bir boşluk bıraktı ki az önce

Herifin arkasına kaçak kat çıksan haberi olmaz. Oyundan o kadar bihaber.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

alexe kenardan simple diye bağırıyor

tek sorun alex mi hocam wow

Çevrimiçi levitate

Herifin arkasına kaçak kat çıksan haberi olmaz. Oyundan o kadar bihaber.
verdiği boşluğa yol sığar

Çevrimiçi Özgür Gültekin

işin acı tarafı şu Sporting hiç bir şey oynamıyor.

Çevrimiçi levitate

adamların her atağı bizden gelişti :D

Çevrimdışı 38life

Wellinton ve N'sakala da tamamen hocanın şapkadan çıkardığı isimler. Dolayısı ile onların yaptığı hatalar da hocaya yazar.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Teşekkürler Sergen  :claps:

Beşiktaş'ta;

Kenan
Töre
Oğuzhan

Isınıyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Unnamed

İlk yarı 5-1 olacaktı hocam sen neyden bahsediyorsun :))

Çevrimdışı AigleBordeaux

adamlar kosmadan mac kazanacak

Çevrimiçi MUSTAFA_

Vida ile kesinlikle sözleşme yenilenmemeliyiz böyle oynayacaksa. En son ilk geldiğinde bu kadar kötü oynuyordu.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: