Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı
Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı Tarih : 19.10.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Slavko Vinčić - Tomaž Klančnik - Andraž Kovačič - Rade Obrenovič VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı  [Okunma sayısı 23963 defa] Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı
Anket
Beşiktaş, Sporting maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi tolga1903

O ne rezalet duran top savunması ya 3 gol yedirdi. Bitane herifi tutamadı 11 tane adam 2 gol attı penaltı yaptırdı. Savunmamız delik deşik basit hatalarımızı kovalıyor adamlar iyi çalışmışlar bize gerçi çalışmasa da şu pozisyonları veren takıma her türlü gol bulursun. İşimiz bitti bence bugün fakat şl'yi puansız kapatmak büyük hayal kırıklığı olacak bizim için

Çevrimdışı mrred

iç saha maçlarında bu önde basma işinden çok ekmek yeriz fakat seyirci gelmesi lazım.

Aynı oyunu ligde oynar mıyız ondan emin değilim çünkü oyuncular (yıldızlar) kendilerini pek kasmazlar gibi umarım yanılırım

Böyle oyunların böyle handikapları var işte.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu arada şaka maka başkan olsam çoktan yollardım hocayı sene başı gönülsüz geldi şu kadroyla ligde lider değil yeterince sebep var ama yönetimde öyle bir yürek yok umarım toparlar hoca kendini yoksa böyle giderse yönetimde taraftardan çekindiği için hamle yapmazsa büyük ihtimal geç kalmış olacağız.
Sergen'i kovup basarisizlik devam ederse hedef kendileri olacak
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu oyunu bu seviyede oynamak için Van dijk gibi stoperin olması gerekiyor. Beklerinin de Nsakala gibi top kontrol edemeyen değil tam tersi çok iyi topla oynaması gerekiyor.

Bu oyun ligde is yapsa bile Avrupada iş yapmıyor işte. Ligde de stoperin en az birinin topla ilişkisinin iyi olmasi gerekiyor. Nsakala ligde oynamıyor ne de olsa.

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

iç saha maçlarında bu önde basma işinden çok ekmek yeriz fakat seyirci gelmesi lazım.

Aynı oyunu ligde oynar mıyız ondan emin değilim çünkü oyuncular (yıldızlar) kendilerini pek kasmazlar gibi umarım yanılırım

Böyle oyunların böyle handikapları var işte.
oynadıklarında bayağı kendilerini verdiler

Çevrimdışı mrred

Bu arada golleri akan oyunda yemedik o yüzden hocayı çok gömmek insafsızlık olur fakat maç analizinde duran top

savunması çalıştırmamış mı ? Bunlar bizim maça özel mi çalıştılar daha önce kornerden gol atamıyorlardı da bu maçta mı

atmaya başlamışlar ?
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Ç

Bazen risk almak lazım sonunda kendi kellenin gideceğini bilsen de ama böyle bir şey olmayacak tabi konuşmaya gerek yok.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Ekim 2021, 20:50:02
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Rıza Hoca bekliyor kapıda

Çevrimiçi tolga1903

Bu arada belirtmeden geçmek istemiyorum ghezzal rosier sağ kenarı quaresma g.gönül kenarının yanına yaklaşamaz. Quaresma'yı sevmezdim falan ama şu ghezzal'den fersah fersah fazla iş yapardı şl maçlarında.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

N'Sakala hala sahada. Hocaya dencek bişey yok.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu arada golleri akan oyunda yemedik o yüzden hocayı çok gömmek insafsızlık olur fakat maç analizinde duran top

savunması çalıştırmamış mı ? Bunlar bizim maça özel mi çalıştılar daha önce kornerden gol atamıyorlardı da bu maçta mı

atmaya başlamışlar ?
abi analiz yapsan 1m96lik adami bos birakir misin?
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

N'Sakala hala sahada. Hocaya dencek bişey yok.
reyiz pp değişmenin vakti gelmiş
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

atmaya başlamışlar ?

Adamların xg'si 2.58 akan oyunda yemesek nolur deli gibi pozisyona giriyor isteyince

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu arada Bats sanki anormal derecede pres yaptığı için ikili mücadelelerde güçsüz kalıyor gibi.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Ekim 2021, 20:51:43
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Çevrimdışı mrred

Hoca falan kovulmaz ya abartmayın bence

Ligde bu oyun işimize yarar . Hoca "derin savunma" olayını oturtamadı. 1.5 senedir bunun sıkıntısını çekiyoruz.

Derinde savunma yapamıyoruz ilerde basıyoruz. Bu aslında tercih değil zorunluluk gibi bir şey. Ama bazen derinde bekliceksin.
The great gig in the sky

Çevrimdışı 38life

İtalyan hoca gelse de şunları adam etse. Yerli hoca ile olmuyor.

Karagümrük teknik direktörü...

Çevrimdışı kartalgolgolgol

rakip kaleci aut kullanıyor herifler kaleciyle karşı karşıya kalıyor. rezalet ötesi bir savunmamız var.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı 38life

Bir takımda rakibin her duran top organizasyonundan sonra savunma oyuncuları birbirlerine kızıyorsa o takımda hiç duran top savunması çalışılmıyor demektir.

Çevrimiçi levitate

Daha çok ekmek yemesi lazım
geleceğini düşünnüyorum zaten içime doğdu öylesine :D

Etiketler: