Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı
Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı Tarih : 19.10.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Slavko Vinčić - Tomaž Klančnik - Andraž Kovačič - Rade Obrenovič VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı  [Okunma sayısı 23922 defa] Beşiktaş 1-4 Sporting CP / Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Maçı
Anket
Beşiktaş, Sporting maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nsakala olması gereken yerde hiç bir zaman yok.

Çevrimiçi levitate

abi bu nasıl bir savunma planıdır stoper niye mal gibi prese çıkıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Batshuayi Allah aşkına git boy abdesti mı alıyorsun günah mı çıkartıyorsun ne yapıyorsan yap bu nasıl bir cenabetlik seviyesidir ya
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Ç

Çok açık veriyoruz az bir set oyunu oynat topa hakim ol garantiye git golü bulacaksın zaten

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi sEuL

Sanirim top rakipteyken bes on kisi direkt rakibe dogru kosun talimati verilmis.
Adamlar iki pasla butun presimizi kirip kaleci ile karsi karsiya kaliyorlar

Çevrimdışı AigleBordeaux

Coates hattrick yapacak bir korner daha olursa
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı can1903

Şenol hoca yapsa şunları istifa diye inlerdi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı kahyaoglueren

Aradan 3 dakika gectikten sonra penalti mi olur ? Ligdeki o hücum geçince muhabbeti de çöp demek ki.
[ Son Düzenleme: 19 Ekim 2021, 20:30:05 kahyaoglueren ]

Çevrimiçi sEuL

Neyse kalan 3 mactan birinde beraberligi koparip grubu 1 puanla bitirmeyi basaririz umarim.

Çevrimiçi levitate

geçmiş olsun artık lige odaklanırlar umarım

Çevrimiçi Samet Demir

Bu sene futbol şansı yok bizde malesef

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Al sana Coates. Bir oyuncuyu tutamadınız. Pi size...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Başlama şeklinden bu maçı kazanamayacağımız belliydi

Burası Şampiyonlar Ligi sen kimsin haldır huldur baskı yaparak başlıyorsun?

Etin ne budun ne ?

Sakatlık olmasa bari Allahım lütfen
The great gig in the sky

Çevrimdışı AigleBordeaux

geçmiş olsun artık lige odaklanırlar umarım
oyuncular hocaya inanmaya devam ederse tabi  :)

Çevrimdışı Liquidator

Vallah BJK li diye söylemiyorum. Amma Vida topu bile görmüyor. Topla oynama gibi bi niyyeti yok. Böyle penaltımı olur???

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Ç

Çok güzel Sergen inanılmaz futbol zekası şu kadar rezil oyun planı olamaz vallahi

Çevrimiçi Samet Demir

Neyse kalan 3 mactan birinde beraberligi koparip grubu 1 puanla bitirmeyi basaririz umarim.
1 puan alsak ne olacak. 1 puan ile prestij mi yapacaz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AigleBordeaux

Etiketler: