Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021
Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021 Tarih : 05.01.2022 Saat : 20:45 Stadyum : Ahmed Bin Ali Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Süleyman Özay- Candaş Elbil - Atilla Karaoğlan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021  [Okunma sayısı 14923 defa] Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021
Anket
Süper Kupa şampiyonu kim olur?
Beşiktaş
Antalyaspor

Çevrimdışı Nartallo

Sözleşme peşindeki Vida'nın olduğu kadronun 2 gol ve aşağısında yemeden maç bitirme ihtimali yok bana kalırsa...

Keşke Welinton oynasaydı.

Çevrimiçi Necmi

Biletleri satamayınca %25 taraftar alınacak yalanını uydurdular daha doğrusu bedava dağıttılar yine bulamadılar izleyek birilerini

Çevrimdışı ferdi1903

Kenan nedir abi ya, maca hic bakasim kalmadi

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi underworld

Batsu ofsayt kuralını bilmiyor galiba

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

vida adamı görüyosun yine de atıyorsun napıyon ya

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi kahyaoglueren

Cok güzel gol organizasyon olarak

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı 38life

Atiba bitmiş, Atiba Beşiktaş'a zarar veriyor, Atiba gönderilsin, Atiba'yı oynatan hoca hoca değildir. Atiba ölü gibi.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi sEuL

Onder hocanin oynatmaya calistigi formasyonu pek begenmiyorum.

Pjanic tek basina rakibi karsilayamaz, rakip tek pas ile Josef ve Atiba’yi ekarte edip cok rahat bir sekilde kale onumuzde bitiyor. Zayif rakiplere karsi ise yarayabilir ama kalbur ustu her takim cok rahat gol atar bize. Ayrica bu formatta Josef’inde performansini asagi cekiyoruz gibi.

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı AigleBordeaux

Onder hocanin oynatmaya calistigi formasyonu pek begenmiyorum.

Pjanic tek basina rakibi karsilayamaz, rakip tek pas ile Josef ve Atiba’yi ekarte edip cok rahat bir sekilde kale onumuzde bitiyor. Zayif rakiplere karsi ise yarayabilir ama kalbur ustu her takim cok rahat gol atar bize. Ayrica bu formatta Josef’inde performansini asagi cekiyoruz gibi.
+1903
İki tane ciğersiz box to box lazım

Etiketler: