18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe
18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe

Beşiktaş Forum|18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe Tarih : 23.12.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Ceyhun Sesigüzel - Süleyman Özay - Bülent Birincioğlu VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe  [Okunma sayısı 11678 defa] 18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%81.3]
1 puan
0 [%0]
0 puan
3 [%18.8]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimiçi Talisca1903

Pjanic maç boyunca hakeme futbolu öğretmeye çalıştı ama nafile

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu Vida - Montero'nun oynadığı kadar Serdar tek bacağıyla oynar. Bunlar kadar saçma sapan hatalar da yapmaz.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Adamlar ceza sahamıza 42 sefer girmiş yuh!
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı murat baltacı

Yabancı hakem gelecek başka yolu yok Beşiktaş korkusu sardı hakemleri bizi yarıştan koparana kadar devam edecekler.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Adamlar ceza sahamıza 42 sefer girmiş yuh!
tek kale oynadılar müsade etde girsinler 😅

Çevrimdışı sefaköykartali

Hocamızı da eleştirmek istemiyorum ama Atınçlı göztepeye dan dun uzun vurarak oyun oynadık 60 dk. Ribaundları iyi toparliyoruz tamam da ayağımıza gelen topların yuzde 70 ini falan karşıya hediye ettik. Yine de kötü oynadığı zaman da kazanabilen bir Beşiktaş izlemeyeli bayağı olmuştu. Savunmadaki sorunları çözebilirsek hala şampiyonluk iddiasını sürdürebiliriz. Bravo Ersin, bravo takım.

Çevrimiçi Necmi

Yabancı hakem gelecek başka yolu yok Beşiktaş korkusu sardı hakemleri bizi yarıştan koparana kadar devam edecekler.
kopmadıkmı 🤔

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kopalı baya bir süre oldu.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

kopmadıkmı 🤔

itiraf etmek zor geliyor, onun için inkar modundayız.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi sEuL

kopmadıkmı
Haftaya Konya’ya yenilince kopabilir bazi arkadaslar icin. Bu rezil oyunu oynarsak 4 yiyip geri doneriz Istanbul’a. Kendi sahamizda ligin sondan 1.sine karsi bu kadar aciz oynamamaliyiz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hocanın sağbek tercihini şimdiden merak ediyorum. Umut olmaz herhalde.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Oyuncular çok iyi oynadık diyor biz aynı maçı izlemedik :D

Çevrimiçi Özgür Gültekin

İşte bunun için şampiyonluk yarışına tekrar girmemiz mümkün değil.

Çevrimiçi Talisca1903

defans tandemi ve bats -ozzy ikilisinin berbat  oyununa rağmen takımın geri kalanı mükemmel savaştı bu da hem hakeme

pazartesi Konyaya da vurup geçicez sıkıntı yok

Çevrimiçi levitate

boşver aga özgüven toplasınlar
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Bilerek uzatmış basma süresini Ersine. Buna nasıl kart çıkmaz ?
Niye ki dizi patlamamış devam

Çevrimdışı Erman1903

Hocamızı da eleştirmek istemiyorum ama Atınçlı göztepeye dan dun uzun vurarak oyun oynadık 60 dk. Ribaundları iyi toparliyoruz tamam da ayağımıza gelen topların yuzde 70 ini falan karşıya hediye ettik. Yine de kötü oynadığı zaman da kazanabilen bir Beşiktaş izlemeyeli bayağı olmuştu. Savunmadaki sorunları çözebilirsek hala şampiyonluk iddiasını sürdürebiliriz. Bravo Ersin, bravo takım.

Yav idare ediyoruz işte en azından gönül adamı oyuncular biraz mücadele ediyor. Bu takım doğru dürüst sezon başı kampı yemedi, 3 maçta 7 puan topladık iyi yine. S.Y olaydı gollerini yer kös kös otururdu bu maç, puan falan alamazdık, paşa bütün suçu hakeme yığar sıyrılırdı yine.

Çevrimdışı AigleBordeaux

boşver aga özgüven toplasınlar
Konya en az 3 tane sallar haftaya

Çevrimiçi Talisca1903

Konya en az 3 tane sallar haftaya
Yavaş sallasın nereye sallıyor görecez kim kime sallıyor

Çevrimdışı AigleBordeaux

Yavaş sallasın nereye sallıyor görecez kim kime sallıyor
Konya son haftalarda ligde en iyi oynayan takım biz 19 sıradaki takımdan zar zor Ersin sayesinde 3 puan aldık

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Talisca1903

bi oynayalım bakarız :D
Hiç korkum yok takım iyi oynayamadı kabul ama oynamaya çalışıyor mücadele ediyor. Beşiktaş mücadele etmeye başladıysa Konya kim yemişim Konyayı  o maçı da Bats alır bu maçta hiç yoktu mücadele eden takımda her zaman bir x faktör ortaya çıkar Burası Beşiktaş

Çevrimdışı sefaköykartali

Yav idare ediyoruz işte en azından gönül adamı oyuncular biraz mücadele ediyor. Bu takım doğru dürüst sezon başı kampı yemedi, 3 maçta 7 puan topladık iyi yine. S.Y olaydı gollerini yer kös kös otururdu bu maç, puan falan alamazdık, paşa bütün suçu hakeme yığar sıyrılırdı yine.
Doğru doğru o yüzden eleştirmiyorum zaten, iyi oynamadan maç kazanmak da önemli. Oyunu daha fazla geliştirebilirsek ve stoper sorununu çözersek farkı daha da kapatabiliriz.

Etiketler: