18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe
18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe

Beşiktaş Forum|18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe Tarih : 23.12.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Ceyhun Sesigüzel - Süleyman Özay - Bülent Birincioğlu VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe  [Okunma sayısı 11474 defa] 18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%81.3]
1 puan
0 [%0]
0 puan
3 [%18.8]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimiçi Talisca1903

Raşitttttttttttttttttttttttttt

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimdışı Erman1903

Harika vurdu, işte senden bunu bekliyoruz.

Çevrimiçi Talisca1903

Hakemin vücut diline bak nerdeyse ağlayacak

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Liquidator

Offfff offff offff gole bakk

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı murat baltacı

Larin düştü hocam al artık güveni
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi sEuL

Hocam gol yemeyi beklemeyel lutfen, oyuna mudahaleni yap simdiden. Ozzie yerine Can - Atiba- basacak kosacak birini al simdiden

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bunlar da haftaya cezali kesin.

Çevrimdışı Erman1903

Bir dokunsan bakkala gidecek rakibin be Rosier

Çevrimiçi sEuL

Bunlar da haftaya cezali kesin.
Akil yok, ne diye kufrediyorsun arkadas. Hem para cezasi yiyoruz hemde cezali duruma dusuyorsun. Allah akil fikir versin

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bilerek uzatmış basma süresini Ersine. Buna nasıl kart çıkmaz ? 

Çevrimiçi tolga1903

Rıdvan defansif zaafiyet gösteriyor ve bunun en temel nedenlerinden birisi larin'in geçen sene ona yaptığı yardımın bu sene çeyreğini yapmaması. Bire birde falan iyi rıdvan hala kolay çalım yemiyor ancak rakiplerimizin sürekli bizim solumuzdan gelme isteğini iyi analiz etmeli önder hoca

Çevrimdışı murat baltacı

Güvene haksızlık oluyor on dk lık oyuncu değil
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

lütfen pjanic'e bırak topu

Çevrimdışı murat baltacı

Ghezal frikiği kullanamıyor pjanic vurmalı texira iyi kullanıyor ama ortalarda yok
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı murat baltacı

Üçü bulmak lazım bunların ne yapacağı belli olmaz
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Nekadar kolay kart veriyorlar bize ya

Etiketler: