18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe
18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe

Beşiktaş Forum|18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe Tarih : 23.12.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Ceyhun Sesigüzel - Süleyman Özay - Bülent Birincioğlu VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe  [Okunma sayısı 11473 defa] 18. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%81.3]
1 puan
0 [%0]
0 puan
3 [%18.8]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimdışı AigleBordeaux

Adamlar ceza sahamıza 19 defa girmiş biz 8 :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Monteroyu beğendim çok soğukkanlı ve pozisyon almayı biliyor. Vida denen adam defansı sabote ediyor
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Monteroyu beğendim çok soğuk kanlı ve pozisyon almayı biliyor. Vida denen adam defansı sabote ediyor
+1
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Şu 11'e önde basan takım sıkıntı yaratır zaten. Stoperler sakar, 6 numara pamuk, Ozzy, kenar oyuncuların hızlı değil, santraforu geri gelip top almaz mis.

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi Samet Demir

Rıdvan larine kaç defa pas attı. Larin sürekli kaptırdı o topları.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Zafer55

Ozinin asist müthişti.👏

Çevrimiçi Necmi

Ozi iki asist yaptı birini değerlendirebildiler orta saha yumuşak baskı yiyoruz

Çevrimiçi Talisca1903

bence bugün Vida iyi Montero sıkıntılı Ozzy kötü bats oyuna giremedi Pjaniç Rıdvan rosier iyi

Çevrimiçi tolga1903

Şu 11'e önde basan takım sıkıntı yaratır zaten. Stoperler sakar, 6 numara pamuk, Ozzy, kenar oyuncuların hızlı değil, santraforu geri gelip top almaz mis.

Ama normal şartlarda bu 11'i önde bastığın an kalende golü görebilirsin yedikleri gol gibi, baskı yediğimizde aptal gibi uzun vurmasak şu topları biraz çıkabilsek bir daha cesaret edemezlerdi zaten josef'in daha geriye gelip pjanic'e pas opsiyonu olması lazım bence adamlar pjanic+ defans 4'lümüzü fena baskiliyolar

Çevrimiçi sEuL

Onder hoca ilk yaridaki aciz oyunu cok begenmis olacak ki aynen devam ediyor.

Bakalim ayni taktikle devam edecek mi, gol yiyince degisiklik yapar artik.

Çevrimdışı Erman1903

Ama normal şartlarda bu 11'i önde bastığın an kalende golü görebilirsin yedikleri gol gibi, baskı yediğimizde aptal gibi uzun vurmasak şu topları biraz çıkabilsek bir daha cesaret edemezlerdi zaten josef'in daha geriye gelip pjanic'e pas opsiyonu olması lazım bence adamlar pjanic+ defans 4'lümüzü fena baskiliyolar

Önde basan her takım gol görebilir bunun 11'in yapısıyla çok alakası yok. Biraz yaklaşmalılar dediğin gibi o uzun oynamalar çok işe yaramıyor çünkü kenarlar hızlı değil.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Önde basan her takım gol görebilir bunun 11'in yapısıyla çok alakası yok. Biraz yaklaşmalılar dediğin gibi o uzun oynamalar çok işe yaramıyor çünkü kenarlar hızlı değil.

Baskıdan topu çıkaracak dünya çapında regista oynatiyoruz ve ghezzal ile oğuzhan gibi oyuncular da sahada, o yüzden dedim çıkarabilsek fena yaparız diye ama işte göztepe'nin baskısına boyun eğiyoruz ilginç şekilde tabi hızlı oyuncu yoksunluğumuz etkiliyor takımı abi

Çevrimdışı Erman1903

Baskıdan topu çıkaracak dünya çapında regista oynatiyoruz ve ghezzal ile oğuzhan gibi oyuncular da sahada, o yüzden dedim çıkarabilsek fena yaparız diye ama işte göztepe'nin baskısına boyun eğiyoruz ilginç şekilde tabi hızlı oyuncu yoksunluğumuz etkiliyor takımı abi

Aslında direkt oynamak faydalı olurdu yanlış bir şey değildi denediğimiz ama işte kenarlarda süratli adam yok o yüzden pek beklediğimizi bulamadık. Şimdi biraz daha derli toplu sakin başladık gibi bakalım.

Çevrimiçi tolga1903

Hayatımda bizim takımda izlediğim hava topu etkinliği en düşük oyuncu batshuayi olabilir ya vagner love bile o boyuyla bundan etkiliydi bir oyuncu hiç mi hava topu indiremez alamaz rakibi rahatsız edemez hayır boyu posu da var çok enteresan bir durum

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı murat baltacı

Güven girmeli pasla gitmeliyiz uzun atmayalım artık
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Erman1903

N'Diaye nedir ya, utanmaz herif

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi tolga1903

Şu atakan çankaya iyi oyuncu

Çevrimiçi Samet Ç

Şu Josef'i geri çek Pjanic - Ozi yap biraz set oynamaya çalış artık  başı kesilmiş tavuk gibi bir oraya gidiyoruz bir buraya elde hiçbir şey yok ama.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi kahyaoglueren

GHEZZAAAAAALLLLLLLL. HAFTALARDIR IYIYDI OH BEEE

Etiketler: