17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş
17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş Tarih : 19.12.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık - Alper Ulusoy VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 15118 defa] 17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%53.8]
1 puan
4 [%30.8]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı kahyaoglueren

Rakibe çıkmayan net 6 tane sarı var. Inanilmaz bir durum.

Çevrimdışı worns

Az kalsın 3 puan geliyordu. Ben fbyi pek beğenmiyorum açıkçası bu maçta da biz daha iyiydik çoğu bölümde. Ama yine de şunu söylemeliyim ki ben fizik olarak bu kadar kötü ve erken tükenen çok az Beşiktaş gördüm uzun zamandır. Zaten puan olarak umudumuz olmayan bir yerdeyiz. Bu fizikle umudun hiç olmaması lazım yarışma için açıkçası. Elde iyi kadro var bu sezon.için kötümser olmayalım diyen yarışmacı teknik direktör isteyen arkadaşlar yanlışlayan bir görüntü bence fiziksel durum.

Çevrimiçi levitate

2 topumuz direkten döndü 1 tane yoktan gol hediye ettik rakibe penaltimiz verilmedi rakibe kırmızı kartlar verilmedi. Aşırı rahat 3 puan alabileceğimiz bir maçtı. Dış faktörler yüzünden alamadık. Fenerbahçe leş gibiydi biz ise Sergen Yalçın dönemine göre kat kat iyiydik.
+1903

kötü oynadığımızı düşünmüyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Az kalsın 3 puan geliyordu. Ben fbyi pek beğenmiyorum açıkçası bu maçta da biz daha iyiydik çoğu bölümde. Ama yine de şunu söylemeliyim ki ben fizik olarak bu kadar kötü ve erken tükenen çok az Beşiktaş gördüm uzun zamandır. Zaten puan olarak umudumuz olmayan bir yerdeyiz. Bu fizikle umudun hiç olmaması lazım yarışma için açıkçası. Elde iyi kadro var bu sezon.için kötümser olmayalım diyen yarışmacı teknik direktör isteyen arkadaşlar yanlışlayan bir görüntü bence fiziksel durum.
yazı boş geçirmişler ya çok belli
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

beğenilmeyen Ozzy girdi maçın tüm hikayesi değişti bu hakeme rağmen kazanabilirdik gayet iyiyiz bence Fener leş ötesi

Çevrimdışı ALDENYX

Spirtif direktör samet aybaba teknik direktör Riza çalımbay yardimci hoca gelirse Tamer tuna ve Önder hoca olabilir....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

İyi oynadık. Takımda toparlanma emareleri var.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Ç

Ozi Sergen gittikten sonra epey toparlamış kendini bugünde girdikten sonra iyiydi

Çevrimiçi Talisca1903

Bu maçta ilk defa can rıdvan ghezzalla taktik faul yaptık tam zamanında ufak ama önemli nüanslar bunlar atağı öldür gitsin bu kadar basit işte Vida efendi taça atsaydı mesela sıfır pozisyondu Kim her sıkıştığında dan dun taça vurdu gitti

Çevrimdışı Erman1903

Ehh hakem bir Kadıköy klasiği, bence penaltı pozisyonu tartışmasız değil isteyen verirdi ama bir ton kartı es geçti.

Kendimize bakarsak 3 tane stoper kenarda duruyor Necip ile çıkıyorsun. Ne zaman da böyle iş yapılsa da o oyuncular sakatlanır bir klasik yaşandı. Geçen maç 1 gol 2 asist yapan adamı 10 dakika kala oyuna alıyorsun.  Her şeye rağmen maçı alabilirdik, hakem federasyonları her zaman Fb ağırlıklı olmuştur işini bunlara bırakırsan böyle 3 puan alacağın yerden 1 puanla dönüverirsin.

Çevrimiçi Talisca1903

Ozi Sergen gittikten sonra epey toparlamış kendini bugünde girdikten sonra iyiydi
Sergen varken de iyiydi resmen mobbing yaptı çocuğa

Çevrimdışı blackeagle35

Bu szalai denen elemanın sahada kalması mucizeden de öteydi

Çevrimiçi levitate

HAHAHAHA fbliler stattan ayrılmıyormuş tribünde kavga çıkmış xddd

valla iyi oldu keşke yenebilseydik

Çevrimdışı caner.eryigit

90 dk dayak yedik adam bizim her faule sarı verdi şaka gibi.
Yönetim masa deviriyordur biryer ler de.
Macera aramaya gerek yok sezon sonuna kadar önder hocamla devam

Çevrimdışı goktasoktay

2 topumuz direkten döndü, 1 tane yoktan gol hediye ettik rakibe, penaltimiz verilmedi, rakibe kırmızı kartlar verilmedi. Aşırı rahat 3 puan alabileceğimiz bir maçtı. Dış faktörler yüzünden alamadık. Fenerbahçe leş gibiydi biz ise Sergen Yalçın dönemine göre kat kat iyiydik.
Noktasına virgülüne katılıyorum..

Çevrimdışı caner.eryigit

Fb bildiğin Anadolu takımı vur dibine koş peşine oymaıdlar 90 dk

Çevrimiçi Samet Demir

Adres ver çekirdek yollayım :) maçı alsaydık birde off offf

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Spirtif direktör samet aybaba teknik direktör Riza çalımbay yardimci hoca gelirse Tamer tuna ve Önder hoca olabilir....

Sonra taktikle oynayan yabancı oyunculara;
"Önde pres yapıyoruz, basıyoruz, topu kazanıp hızla atağa çıkıyoruz"

taktiğini mi anlatacaklar?

Çevrimdışı goktasoktay

Ozzy ikinci yarı oyuna ağırlığını koydu valla. Top aldı verdi, pas istasyonu oldu. Topun bizde kalmasında çok büyük etkisi oldu. Hele maçın sonlarında defansta panik pozisyonlarına engel oldu topu ilerde tutarak. Sergen hiç oynatmadı bir de bu adamı. Bahane üretiyor, çözüm bulamıyorum diye. İsteyince bulunuyor.

Çevrimiçi levitate

ghezzal'i tutsun diye szalai koydu, ghezzal baba paramparça etti 3 beşiği var

Çevrimdışı kahyaoglueren

O son dakika direkten dönen top gol olsaydı sahaya inerlerdi herhalde.

Çevrimiçi levitate

O son dakika direkten dönen top gol olsaydı sahaya inerlerdi herhalde.

Adres ver çekirdek yollayım :) maçı alsaydık birde off offf

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

keşke atsaydı ya yüzyılın eğlencesi olurdu

Çevrimiçi Necmi

sözleşmesi bitiyor imzayı atar yatmaya devam

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Su yaşa geldim. Şu Kadıköy hakem rezilliği klasiğinden değişen hiçbir şey yok. Millet marsa şehir kuruyor biz burda fıratla uğraşıyoruz hala.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Etiketler: