17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş
17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş Tarih : 19.12.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık - Alper Ulusoy VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 15115 defa] 17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%53.8]
1 puan
4 [%30.8]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı kahyaoglueren

Yani oyun planında hatalar var bence.

Ama bu nedir ya ?

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

Çevrimiçi levitate

josef ileride pjanic geride tam tersi olmalı bence
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Ghezzal rosier eskisi gibi değil
Vida kafada bitirmiş beşiktaşı devre arası yolları ayırmak lazım

Önümüzdeki maç 11'ine ilk Vida'yı yaz. ister yeni yerli hoca gelsin ister gelmesin.

Çevrimdışı ALDENYX

Monterodan ne istiyorsunuz sergen ve önder hoca ?
Serdar Montero yapmaya cesareti olmayan kisiler yuzunden ayni ayni aynisi golleri yemeye dewamke....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Talisca1903

ghezzal gene her zamanki gibi mücadele bakımından takımın en iyisi Can ve pjaniç hiç yardımcı olmadılar ozzy girmeli Larin kalsın herif kalas ama golü bir şekilde atıyor ozzy can ilerleyen zaman da pjaniç güven yapabiliriz

Çevrimiçi levitate

Ama bu nedir ya ?

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
tam desteklediği görüşe yakışır bir hareket
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ALDENYX

Oyun plani varmi ki ????? Yada bisey oynuyormuyuz ?
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Talisca1903

tam desteklediği görüşe yakışır bir hareket
adam sakatlandı ya daha ne olsun ölsünmü kırmızı yemesi için

Çevrimiçi levitate

adam sakatlandı ya daha ne olsun ölsünmü
mesuta kızıyorum zaten

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

utanmadan piero falan koyuyorlar bir de peeh

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı goktasoktay

Yahu deplasmanda febe kazanması gerekirken böyle olacağı beli değil mi?
Biz biraz kıpırdasak bu febeyi rahat dağıtırız ama takımda senkron yok. Ozzie girmeli.
Vidanın yediği halt ayrı mesele. Onun haricinde ne senkronu? Hakem müsade etmiyor ki? Ben başka maç mı izliyorum? Adamlar tekme tokat, uydurma penaltı vs ne varsa üstümüze çullandı. Mesutun kırmızı nerde? Adam necipe çifte atmış at gibi. Daha ne saysam bilemedim. İkinciyi hatırlayamadım ama larine bizim yediğimiz penaltıdan önce yapılan net penaltı. Hakem maçın önüne geçmiş, fenerin pozisyonu yok ama herifler önde. Ben burada futbolu nasıl konuşayım?

Çevrimiçi levitate

ozzy yetmez güven de girmeliydi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Vidanın yediği halt ayrı mesele. Onun haricinde ne senkronu? Hakem müsade etmiyor ki? Ben başka maç mı izliyorum? Adamlar tekme tokat, uydurma penaltı vs ne varsa üstümüze çullandı. Mesutun kırmızı nerde? Adam necipe çifte atmış at gibi. Daha ne saysam bilemedim. İkinciyi hatırlayamadım ama larine bizim yediğimiz penaltıdan önce yapılan net penaltı. Hakem maçın önüne geçmiş, fenerin pozisyonu yok ama herifler önde. Ben burada futbolu nasıl konuşayım?

Fark şu, hakemden dolayı oyun oynayamıyor değiliz.
Zaten oyun oynayamıyoruz hakemin de hatalı kararları var. Bu kararlar olmasa da iyi oynayacak bir oyun planımız yok.

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Larin kağnısı ışık görmüş tavşan gibi ceza sahasında topu alınca ne yapacağını şaşırdı.

Çevrimdışı ferdi1903

Cikar su larini koy güveni ya, bu ne ya

Çevrimdışı murat baltacı

Hoca güveni almak için üçü yemeyi bekliyor herhalde
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi sEuL

Bu takimin futbol fundamental dersi, futbol 101 - top kontrolu nedir, nasil yapilir gibi birseye ihtiyaci var. Pjanic ve Ghezzal bile top kontrol edemiyor yanindaki takim arkadasina bir metreden pas atamiyor. Kodumunun Fenerini iyi gosteriyoruz, saka gibi

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı murat baltacı

Fırat Allah belanı versin net faulu bile yardımcı vermese vermiyor
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Erman1903

İlk bakışta ben de böyle penaltı mı olur dedim ama vermek isteyen verir. Larin kafa yukarıda topu izliyor, düşeceği yeri görüyor. Ayaklarına pek güvenmediği için bunu yapıyor, salakça bir hareket. Kameranın arkadan çektiği pozisyonda koluyla kontrol etmek istediği belli oluyor Larin'in üzgünüm. Hee böyle pozisyonlar çok oluyor ve verilmiyor orası ayrı.

Etiketler: