17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş
17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş Tarih : 19.12.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık - Alper Ulusoy VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 15113 defa] 17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%53.8]
1 puan
4 [%30.8]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı fatihsahin

maç çok rahat dönecek hiç sıkıntı yok Ozzy girmeli 2. yarıyla beraber Fener bom boş takım
Biz hakemle oynuyoruz fenerle değil ki ben sanmıyorum döneceğini

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu kadar tekme normal değil. Işin ilginci hiçbirine faul bile çıkmadı. Yazık. Bizim hatalarımız dışında buldukları pozisyon yok.

Çevrimdışı Erman1903

larin çık git ya

Ne yapsın kıçını mı yırtsın adamın kontratı 12 güne görüşmeye açılacak.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Larin'i EPL takımları istiyor diye menajeri haberler çıkartıyor ya neremle güleceğimi şaşırıyorum.
Larin'i EPL de top diye oynarlar. 3 saniyeden fazla ayağında top tutarsa Kanada devlet en yüksek nişanını versinler.
Zaten kendisine atılacak topların %90 ını first touchta kaybeder.

Çevrimiçi tolga1903

Can çıkıp ozi girerse orta saha delik deşik olur.

Orta sahanin delinmesine gerek yok ki heriflerin üstümüze attığı her sprint pozisyon.

Çevrimiçi levitate

Ne yapsın kıçını mı yırtsın adamın kontratı 12 güne görüşmeye açılacak.
abi talibi bile yok girdiği triplere bak
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Valla malesef bizim yerli td'lerin savunma anlayışı 0. Ya otobüs çekmeyi biliyorlar ya da dan dun

Çevrimiçi Sinan66

o nasil penati ya
kim gelirse gelsin bu hakemlerle zor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

işin acı tarafı fenerde hiç bir halt yok ve biraz kapanıp hızlı çıkan anadolu takımları şu takıma en az 3 atmıştı.

Çevrimdışı kartalgolgolgol

vida denilen hain herifin nasıl bir dokunulmazlığı varsa hiçbir şekilde statta yuhalanmıyor. onlarca maçı onun hatasından yediğimiz gollerle kaybettik. aynı hataları tekrarlayıp baltalamaya devam ediyor.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimiçi sEuL

Topu savunmadan cok az sisiriyoruz, Bats’a biraz daha sisirelim ki Kim bir sonraki mac icin biraz daha iyi alistirma yapsin.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Fenerli topçular hakemden yüz bulunca her türlü çamurluğu çirkinliği yapıyorlar. Yani saklama gereği de görmeden alenen yapıyorlar bunu.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Erman1903

abi talibi bile yok girdiği triplere bak

Eee bu işler böyle, kontratı biten adamlarla oynuyorsan bu riski alacaksın. 3-5'e bakmayıp elden çıkaracaktın.

Çevrimiçi Talisca1903

Can çıkıp ozi girerse orta saha delik deşik olur.
Canın ayağına top değmedi Ozzy girsin bu maç çözülür orta sahadaki direnç 2 katına çıkar çok koşmak iyi defans yapmak değil topu tutamadıktan sonra

Çevrimiçi Özgür Gültekin

fener takım halinde pres yapamıyor. Bir tarafı kalk gidelim pres yapalım diye deli gibi basarken diğer taraf otur oturduğun yerde b*k yeme ne presi modunda.
Bu takıma Ozzie girerse şu an çok iş yapar. Onlarda da umarım İrfan oyuna girmez.

Çevrimiçi Samet Ç

Yerli td geldiği sürece başa takım savunmasını unutun çünkü bilmiyorlar Şenol avrupa şampiyonasında yapmaya çalıştı rezil oldu

Çevrimdışı Erman1903

vida denilen hain herifin nasıl bir dokunulmazlığı varsa hiçbir şekilde statta yuhalanmıyor. onlarca maçı onun hatasından yediğimiz gollerle kaybettik. aynı hataları tekrarlayıp baltalamaya devam ediyor.

Welinton ondan iyi stoper. çıkar bir kafa golü atar tineri koklatır bütün millete unutulur. sırf o kontratı yüzünden as adam, geçen sezon hariç düzgün top oynadığı bir sezon yok.

Çevrimiçi Talisca1903

fener takım halinde pres yapamıyor. Bir tarafı kalk gidelim pres yapalım diye deli gibi basarken diğer taraf otur oturduğun yerde b*k yeme ne presi modunda.
Bu takıma Ozzie girerse şu an çok iş yapar. Onlarda da umarım İrfan oyuna girmez.
+1903

Çevrimdışı ALDENYX

Önder hocaminda kapasitesi belli olmaya basladi ..sergenden ilk onbir listesi aliyor belliki....daha gecen hafta kendi sahanda bu ilk onbirle maglup oluyordun efendi!!!!! Ayni teranane sindi oguzan guven gursin kurtarsin diye beklicez  larin bey git bogaza bakil ekmek yeee gel ilk onbir oyna....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı goktasoktay

Ne kadar pislik bir şey türkiyede futbol. Allah aşkına ne kadar zor ki adaletli olup kural ne gerektiriyorsa uygulamak? Ne kadar zor olabilir? Hiç mi vicdanınız yok be kardeşim? Bu hakemlerin, bunları atayanların hepsine hakkım, kazandıkları paralar zehir zıkkım olsun. Bu insanlar kafalarını yastığa koyunca nasıl rahat rahat uyuyabiliyorlar? Çünkü ben ve benim gibi milyonlarca insan bu tür haksızlıklarla dolu maçlardan sonra uyuyamıyor…

Çevrimiçi Talisca1903

mesut berisha crespo zajc oyunda hiç yok ne presi var Fenerin Hakemsiyle beraber sert oynayıp uzun topla çıkmaya çalışıyorlar onu bile becerecek yetenek yok Vida bir avuç inciri heba etmeseydi

Çevrimdışı Erman1903

Sahi yaw, Güven girdi maçı çevirdik Güven yine yok.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ne kadar pislik bir şey türkiyede futbol. Allah aşkına ne kadar zor ki adaletli olup kural ne gerektiriyorsa uygulamak? Ne kadar zor olabilir? Hiç mi vicdanınız yok be kardeşim? Bu hakemlerin, bunları atayanların hepsine hakkım, kazandıkları paralar zehir zıkkım olsun. Bu insanlar kafalarını yastığa koyunca nasıl rahat rahat uyuyabiliyorlar? Çünkü ben ve benim gibi milyonlarca insan bu tür haksızlıklarla dolu maçlardan sonra uyuyamıyor…

Yahu deplasmanda febe kazanması gerekirken böyle olacağı beli değil mi?
Biz biraz kıpırdasak bu febeyi rahat dağıtırız ama takımda senkron yok. Ozzie girmeli.

Çevrimdışı GreenBook

Monterodan ne istiyorsunuz sergen ve önder hoca ?

Çevrimiçi tolga1903

Valla malesef bizim yerli td'lerin savunma anlayışı 0. Ya otobüs çekmeyi biliyorlar ya da dan dun

Abi bu kulübün genlerine işlemiş kim gelirse gelsin hoca olarak fener gs deplasmanlarinda rakip baskı yaptığı an gol buluyor çünkü onlarca hata yapıyoruz hiç değişmedi yani. Korner kullandığımızda tedirgin oluyorum resmen böyle bir rezillik olamaz herifler sadece koşuyor şu vida'ya falan bi bak ya

Etiketler: