16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor
16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor

Beşiktaş Forum|16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor Tarih : 07.08.2022 Saat : 00:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : ----- VAR : ----- Yayın : Bein Sports

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor  [Okunma sayısı 14750 defa] 16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%44.4]
1 puan
1 [%11.1]
0 puan
4 [%44.4]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimiçi Necmi

Gol soldan geldi, soldaki oyuncular hatalı. İşte hayalimdeki futbol bakış açısı.
pozisyonlarda izlesene rıdvanı bekmi kanatmı belli değil beşiktaşı tanımayan birine izlet şu maçı sonrada rıdvan hangi mevkide oynuyor de bakalım ne cevap alacaksın

Çevrimdışı Nartallo

Geriye düşünce Sergen Yalçın diye tezahürat yapan Sergensporlulara geçmiş olsun.

Sergen nereye gidiyorsa oraya gidin boş herifler...

Çevrimdışı 38life

pozisyonlarda izlesene rıdvanı bekmi kanatmı belli değil beşiktaşı tanımayan birine izlet şu maçı sonrada rıdvan hangi mevkide oynuyor de bakalım ne cevap alacaksın

Verilen görev o. Beşiktaş'ın ihtiyacı olan da bu ayrıca. Problem organizasyonda. Daniel Farke gelse ona ne diyecetin acaba? Adam bekleri neredeyse takımın ucuna atıyor. İleride, geride meselesi değil bu.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Erman1903

Diri,isteyen ve oynayan Ljajic çok problemi çözerdi.batsunun önüne top istediği çok açık.9,5 gibi sanırım tam tanımlamaları bilmiyorum ama yanına ya da önüne biri gelmeli.

Ljajic diri bir görüntüyü çok uzun zaman veremedi. Bats hava topu indiremeyen ve oyun kurulumunda pek katkısı olmayan bir model lakin tempo oyuncusu - kendi tarzında seviyesi yüksek. Zaten bu yüzden üst seviye liglerde - milli takımında iş yaptı. İlerideki kenarların biraz daha içeride bulunduğu 3'lü taktiklerde iyi çalışır, ya da çift forvet onatılabilir- Dortmund'da bu şekil kullanıldı diye biliyorum. Bizde solda Güvenle iyi anlaşıyor gibiler. Bunun dışında zaten tüm takım üzerinde sezon başından beri olan bir mutsuzluk var, ben epey vakittir bu ortam içinde oyuncu eleştirisi yapmamaya çalışıyorum.

Çevrimdışı Erman1903

hocam diri derken defansa katkısı olsa çözerdi birçok sorunu kastettim.bu saatten sonra birşey olmaz.pjanic olacaksa 4-3-1-2 oynanabilir mi.

Pjanic sadece regista oynar, veya 10'numarada denenebilir. Ben olsam onu 4-2-3-1'de 8 numara oynatmam mesela. 4-3-1-2 için de uygun bir profil değil o oyun için merkezde oynayacak adam defansı iyi fizik ve tekniği de fena olmayan model olması gerekiyor.

Çevrimiçi Samet Ç

Pjanic sadece regista oynar, veya 10'numarada denenebilir. Ben olsam onu 4-2-3-1'de 8 numara oynatmam mesela. 4-3-1-2 için de uygun bir profil değil o oyun için merkezde oynayacak adam defansı iyi fizik ve tekniği de fena olmayan model olması gerekiyor.
4-3-3'de iki tempolu Btb oyuncusunun arkasına geçip regista oynatılabilir ama seneye gidiyor zaten o yüzden şimdilik idare etsek yeter duran toptan katkı falan verse yeterli bu sene için

Çevrimdışı Erman1903

4-3-3'de iki tempolu Btb oyuncusunun arkasına geçip regista oynatılabilir ama seneye gidiyor zaten o yüzden şimdilik idare etsek yeter duran toptan katkı falan verse yeterli bu sene için

Zaten registanın kullanılılacağı ideal taktik o ama artık onun bölgesinde Regista tipi oyuncu kullanan kalmadı, savunması daha yüksek derin oyun kurucu tipi ya da savunması yüksek fakat daha basit oynayan half-back tipi oyuncular revaçta. Bana göre doğrusu da bu zaten, regista eksrem bir rol - benim anlayışıma ters.

Çevrimiçi Necmi

Verilen görev o. Beşiktaş'ın ihtiyacı olan da bu ayrıca. Problem organizasyonda. Daniel Farke gelse ona ne diyecetin acaba? Adam bekleri neredeyse takımın ucuna atıyor. İleride, geride meselesi değil bu.
tabiki bekler hücuma katkı verecek ama bu kendisini hücum oyuncusu  sanmasını gerektirmiyor öncelikli görevini aksatmadan hücuma katkı verecek sen hocaların git ileri geri dönme dediklerinimi sanıyorsun allah aşkına rıdvanı bu maç hiç savunmada birşeyler yaparken hatırlıyormusun bu çocuk 20 yaşında hücuma çıktığında orada kalacak geri dönemeyecekse işimiz var
Rıdvanlada alakalı değil aslında oyuncuların bir plan dahilinde haraket ettiğini düşünmüyorum plan olsa kanat oyuncusunun yirmi metre gerisinde kalmaz larin topu kaptırdığında hücumu kesmesi gereken rıdvan larinden daha ilerdeydi golde rıdvan hatalı demiyorum larin ayağında geveleme yerine rıdvana atmalıydı topu ama haftalardır sahaya görev gibi çıkıyor ne attığı topu biliyor ne ona atılan topu sahaya çıkması yeterli gibi davranıyor ben savunma oyuncusu olsam böyle kanat oyuncusunun önünde kalmam
Rıdvan kötümüydü ilk yarı hiç yoktu ikinci yarı mücadele etti ama bek oyuncusunun olduğu gibi oynamıyor ben hoca olsam onu kanat oynatırım yaşı daha gençken evirmek lazım hücumda etkili anlarını görüyoruz ama oynadığından beri bek olarak aklımda tek pozisyonu yok

Çevrimdışı mrred

Rıdvandan bek olmaz... Sol öne evrilirse kariyeri açısından iyi olur.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Juvede oynarken tam olarak boyleydi iste onundeki adamlar bunun açıklarını kapatıyordu. Bizim öyle box to box oyuncumuz bırak 2 taneyi yarım bile yok
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

@mrred  abinin pjanic yorumlarını okumaya geldim  :lol: :lol:

Euro ve dolar yükselmesini de pjanice bağlıyor musun abi  :lol: :lol: :lol:
İşn şakası bir yana yorumlarını severim sayarım ama pjanic konusunda biraz fazla taktığını görüyorum. Bütün ihaleyi her konuda pjanice yıkıyorsun.

Çevrimdışı mrred

@mrred  abinin pjanic yorumlarını okumaya geldim  :lol: :lol:

Euro ve dolar yükselmesini de pjanice bağlıyor musun abi  :lol: :lol: :lol:
İşn şakası bir yana yorumlarını severim sayarım ama pjanic konusunda biraz fazla taktığını görüyorum. Bütün ihaleyi her konuda pjanice yıkıyorsun.
aldığı para gıcığım  :D şaka bir yana bazen maçı bırakıp adamı izliyorum adam isteksiz , rahat, olduğundan fazlası için kendini yormuyor. O yüzden bizim böyle topçuya ihtiyacımız yok. Al işte serdar saatçi ne güzel asist yaptı çocuk 100 bine falan oynuyor. Pjanic 3 milyon euro ETMEZ. Taş çatlasın 500 600 arası bir para eder. Yazık vallahi yazık.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

aldığı para gıcığım  :D şaka bir yana bazen maçı bırakıp adamı izliyorum adam isteksiz , rahat, olduğundan fazlası için kendini yormuyor. O yüzden bizim böyle topçuya ihtiyacımız yok. Al işte serdar saatçi ne güzel asist yaptı çocuk 100 bine falan oynuyor. Pjanic 3 milyon euro ETMEZ. Taş çatlasın 500 600 arası bir para eder. Yazık vallahi yazık.

Fener maçında yapar bir şeyler alır gönlünü abi dert etme  :lol:

Etiketler: