16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor
16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor

Beşiktaş Forum|16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor Tarih : 07.08.2022 Saat : 00:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : ----- VAR : ----- Yayın : Bein Sports

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor  [Okunma sayısı 14751 defa] 16. Hafta Beşiktaş - Kayserispor
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%44.4]
1 puan
1 [%11.1]
0 puan
4 [%44.4]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı mrred

Yine geçirgen bir orta saha yine gol. Defans oyuncuları değişiyor TD ler değişiyor ama hala gol yiyoruz . Orta sahamız geçirgen.
The great gig in the sky

Çevrimiçi sEuL

Ofsayt degil mi bu pozisyon, topa yonelip vurmaya calisan Kayserili ofsaytta, o vuramayinca digeri vuruyor. Hey Allah’im ya

Çevrimdışı worns

acaba oğuzhan salih falan ne yapıyorlar tam olarak da şu orta sahada bile süre alamayacak düzeydeler

Çevrimdışı AigleBordeaux

İkinci yarı ıslık Show başlar
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

"Sorun Sergen'de değil" tayfa piyasaya çıkmış  yine. Tekrar söylemekte fayda var: Bu kadroyu ben kurmadım, Sergen kurdu.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

oyuncudan bende umudu kestim, tam performansını bulmuşken kaybetmek üzücü oldu. o bölgeye oyuncu gerekecek. larin sadece belli oyunlarda işe yarıyor. güven'i saysak bile elimizde kenar oyuncusu özellikleri olan biri tam anlamıyla yok. şu oyunda sol kenarda top taşıyabilen biri olmaması takımı bir tık daha boğuk gösteriyor.

İşte olsa Ghezzal'ın eksik olduğu maçlarda da atardık onu sağ tarafa, solda Larin - Güven iç forvet tip takılırlardı. Şu sakatlıktan 4 kişilik kanat rotasyonu işimizi görür diye düşünüyordum ama artık ihtiyaç iyice ortaya çıktı. Ghezzal'ın da yedeği yok, iki tarafta da oynayabilen hızlı biri gerekiyor.

Çevrimdışı mrred

Boşnak Tolgay bir an önce çık oyundan yeter artık. Her gelen top tehlike oluyor.
The great gig in the sky

Çevrimdışı 38life

Vida vida vida vida... Gözler bu kadar mı kör, bu problem nasıl görülmüyor anlamıyorum. Oynatılması şart mı bu adamın? Madde mi var?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tolga1903

Aga çok çok kotu bir oyuncu topluluğu bu iğrenç kurgulanmış gol atmayı geçtim gol pozisyonu üretme özürlü ve ligin en rezil defansı net bu takımda. Bir tane savunma arkasi koşusu atan yok herkes statik larin denilen yetenek fakiri bir kanatta ghezzal gibi topu sadece ayağına isteyen adam bir kanatta ortada ise bağlantı oyununun o'sunu bilmeyen bomboş bir santrafor var takım oyununa katkısı 0. Bunların arkasına net bir merkez orta saha olan can'dan 10 numara yaratma sevdası işte bizim takımın hali bu maç kazanmayı geçtim gol atamıyor bu takım gerçekten çok rezil durumda

Çevrimdışı ferdi1903

Boşnak Tolgay bir an önce çık oyundan yeter artık. Her gelen top tehlike oluyor.
Hahahaha

Çevrimdışı Erman1903

Rosier çok hata yapiyor. Geri dönüşlerde aşırı alan bırakıyor. Çevikliği de geri gitmeye başlamış. Yeterince çalışmıyor sanırım.

Larin ise isteksiz. Ben performans gösterdiğini düşünmüyorum.

Geçen sezon sevgiliyi yaptığından beri düşüşte. İpimle kuşağım modeli top oynuyor.

Çevrimdışı mrred

Dilimizde tüy bitti boşnak tolgayın olduğu hiçbir formasyonda bu geçirgenliği ÖNLEYEMEZSİN!
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Dünyada artık Regista oynatan kalmadı, 5-10 sene geriden takip ediyoruz.

Çevrimdışı worns

Yine geçirgen bir orta saha yine gol. Defans oyuncuları değişiyor TD ler değişiyor ama hala gol yiyoruz . Orta sahamız geçirgen.

takım topsuz oyunda doğru iş yapan tek bir adam yok, kimse nerede duracağını bilmiyor. aşırı ciddi bir mental yıkım yaşamışız bir kaç ay içinde. yeni gelen hocanın çok işi var. defans oyuncuları da temiz değil. hangisi oynasa pozisyon hatası yapıyor çünkü takımın bir defans planı ya da geometrisi yok gibi gözüküyor.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ne diyeceğiz şimdi; Kayserispor çok iyi kapanıyor mu diyeceğiz.
Arkadaş o kadar yavaş top çeviriyoruz ki kusura bakmayın görme engelli takım bile bize kapanır yeter ki top sadece ses çıkarsın.

Çevrimdışı tolga1903

Mame thiam şu takımda olsa en iyi futbolcusu olurdu muhtemelen

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı kahyaoglueren

Geçen sezon sevgiliyi yaptığından beri düşüşte. İpimle kuşağım modeli top oynuyor.
Sezon basında yazmıştım. Cidden ne zaman aynı eve çıktılar performansı düştü. 

Çevrimdışı mellfred

sürünen larin golü attı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

B.klanan Larin yine golünü attı. Emekçi tam bir takım oyuncusu. Böyle bir oyuncuyu beğenmeme lüksümüz yok.
The great gig in the sky

Çevrimdışı worns

tek ve fizik olarak kuvvetli olmamıza bağlı bir savunma planımız vardı. welinton-vida'nın orta çizgi civarında rakibe sırtını döndürmemesine aşırı bağlıydı. o çökeli çok oldu. bizim sorunumuz topu alamadığımızda ne yapacağımızı sanki hiç çalışmamış olmamızdı, haftalardrı bu böyle, zaten bu sene topu filan da gerekli sürede kazanamıyoruz. bizim yeni gelecek hocanın biraz dengeli ve takım yerleşimine önem veren bir tip olması gerekiyor. ha bu değişim çok zamanda olur ama öyle ya da böyle sorunun üzerine gidilmeye başlanmalı.

Çevrimdışı mrred

Mame thiam şu takımda olsa en iyi futbolcusu olurdu muhtemelen
Çok beğeniyorum thiamı
The great gig in the sky

Etiketler: