14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor
14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor

Beşiktaş Forum|14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor Tarih : 27.11.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Hüseyin Göçek - İbrahim Bozbey - Candaş Elbil - Sarper Barış Saka VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor  [Okunma sayısı 19411 defa] 14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor
Anket
Beşiktaş, Giresunspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%60]
1 puan
1 [%6.7]
0 puan
5 [%33.3]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimdışı Culpable

Ahahahaha 4 oldu  Seergen Yalcin Oley Sergen Yalcin Oley :) :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay:

Çevrimiçi levitate

aldırma kartal ne alaka lan şampiyonluk gitmiş daha nolsun
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Culpable

Dakika 87  Umut Meraş Çıkan Oyuncu  Francisco Montero   Giren Oyuncu

Sergen Yalcin Oley :) :halay: :halay: :steamed: :steamed:

Çevrimiçi levitate

baktı gol geliyor hemen sakatlandı

Çevrimdışı Culpable

Taraftar 5  5 5  diye tezahurat yapmiyor mu :)

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ersin girme lan kendisi oynasin
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

aha fblilerin yaptığı tezahürat geldi :D

Çevrimiçi blackeagle35

Yalniz bu golü skor şu haldeyken atmak da büyük karaktersizlik

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Artık hocaya birşey demiyorum. Şu güne kadar taraftardan çekindikleri için kovmadıklarını düşünüyordum. Ama öyle olmadığını, tam tersine hoca için kendilerine baskı yapan ve başarıda gerekli takdiri görmediklerini düşündüklerinden taraftar ve camiayı cezalandırıyorlar. Kesin kanaatim budur.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

şu takımdan 4 yemek nasıl bir vizyondur rezil olduk kaç haftadır yeter artık be kardeşim en kötü dönemlerde bile böyle olmadık
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı 38life

Bu sezonun tek tesellisi sarışınların şampiyon olamayacak olması. Avunduğumuz şeye bak...

Çevrimiçi levitate

kesin çapraz kopardı geçmiş olsun

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu sezonun tek tesellisi sarışınların şampiyon olamayacak olması. Avunduğumuz şeye bak...
gs olur yaz kenara

Çevrimiçi Samet Ç

Hocam yine rekor kırmış çok büyük hoca.

Çevrimdışı Culpable

Acima Yetime ........ diye bir soz var
yakaladigin zaman eziceksin

Çevrimdışı 38life

Ben bu son bir kaç haftalık süreçte hala Sergen Yalçın'ı destekleyen, devam etmeli diyen Beşiktaşlı medya maymunların da asla unutmayacağım, asla. Beşiktaş'a en büyük zararı verenler...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Al, çerçevelettir duvara as bunu. As ki bu durumu unutma bir daha...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Sinan23

İnşallah küme düşersin Giresun ulan oy için lige çıkartıldın. Başka maçta sesi çıkmayan adamlar şov yapıyor. Hakem arkalarında karaktersizlik diz boyu.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Oyuncu fark etmemiş olabilir. Ayağı kayıp düşmesi ve pozisyonu bırakması da olası.

Çevrimdışı AigleBordeaux

bir daha gorusmeme dilegiyle  :)

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Yorgo

Çevrimdışı 38life

gs olur yaz kenara

Normalde Trabzon bir şekilde kendi kendine çelme takıp salar zirveyi ama bu sezon başka. Bu sezon vermezler şampiyonluğu.

Etiketler: