14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor
14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor

Beşiktaş Forum|14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor Tarih : 27.11.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Hüseyin Göçek - İbrahim Bozbey - Candaş Elbil - Sarper Barış Saka VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor  [Okunma sayısı 19271 defa] 14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor
Anket
Beşiktaş, Giresunspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%60]
1 puan
1 [%6.7]
0 puan
5 [%33.3]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Culpable

1-0 yenik durumdasin Ghezzal sakatlandi ise yerine girecek oyuncu wellington mu ?
Ghezzal'da sakatlanmis  :claps:

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi, Penaltı pozisyonunda kalede Ersin olsa o ortaya çıkmadı diye içinden geçerdin.

Gerçekçi baktığında o pozisyonda hiç bir kaleci çıkamaz. Bu arada Rosier refleksle net bir biçimde kolunu açıyor, açmaması gerekirdi.
kalecinin o topa çıkması için salak olmadı lazım ben altı pas içine düşen toplara diyorum bir iki metre önüne düşen topa çıkmayıp kafa vurduruyor
Kalecinin neye çıkıp neye çıkmayacağını burdaki herkes biliyorda gözlerini kapatıyor herhalde

Çevrimdışı levent14

Şu pjanic denen adamı kadroya dahi almamak lazım hatta devre arasında sutlayin..Adam adeta kendini sakınıyor hiç mücadeleye girmiyor sahada öyle kaçıyor saga sola

Çevrimdışı AigleBordeaux

1-0 yenik durumdasin Ghezzal sakatlandi ise yerine girecek oyuncu wellington mu ?
ikinci golu yemeyip butun sucu hakemin ustune atarim mac sonu taktigi galiba  :tabe:

Çevrimiçi levitate

hatalı geri pas sonucu 2. giresun golü yakındır
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Abi biz niye hiç pozisyona giremiyoruz lan? Neden hep yavaş kalıyor oyuncular neden anında kademe geliyor tam topa vuracakken yani bu kadar mı savunması kolay şu takımı? Akan oyunda adam akıllı pozisyona giremiyoruz bekleyen her takım vurup gidiyor ben anlamadım bu nasıl iş

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kalede Ersin' de yok ama şimdi kime giydirecez.
En iyisi zemine kızalım.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi tolga1903

Sergencim al şu mertini pjanicini welintonunu nsakalani ufaktan uza abicim hadi

Çevrimdışı Culpable

Yedi bile
13 macta 8 gol atan   takim bize 50 dakikada 2 tane gol atiyor
Sergen gidinceye kadar benim Mac izleme, Besiktas urunu  alma vs vs  hepsi biter  sizlere kolay gelsin

hatalı geri pas sonucu 2. giresun golü yakındır

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu Sergenciler Beşiktaş'ın saflarına katilmadılar mı hala? Bu maç sonu da tribünden destek falan görmeyiz umarım. Değişim olmadan olmuyor. Havanın değişmesi lazım. Böyle bataklığa saplanıyoruz. Bu sene hiç oldu. Geleceğimizin derdindeyim artık...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

Yedi bile
13 macta 8 gol atan   takim bize 50 dakikada 2 tane gol atiyor
Sergen gidinceye kadar benim Mac izleme, Besiktas urunu  alma vs vs  hepsi biter  sizlere kolay gelsin

valla abi bende izlemeyecektim merakıma yenik düştüm

normalde üzülürdüm şu an bir şey hissetmiyorum

Çevrimdışı blackeagle35

Bizim bu santraforumuz niye tekte alıp vuramıyor enteresan

Çevrimdışı 38life

Ben hayatımda forma adaleti konusunda bu kadar adaletsiz bir teknik direktör görmedim. Ve her seferinde Allah öyle bir ödetiyor ki bu adaletsizliği...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Demir

Maç sonu açıklamasını merakla bekliyorum

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı worns

Bir şey oynadığımızdan değil ama şu maçta aşırı bir şanssızlık yaşadığımızı da kabul etmek gerekir. Giresunu yakından takip ettiğim için söylüyorum, iki golü rüyasında zor görecek kadar kısır bi hücum hattı vardır. Zaten pozisyona filan da giremediler çok garip iki gol yemeyi başardık.

Çevrimiçi tolga1903

Şenol'un 2018'deki 1000 ortali quaresma oyunu şu takımı 5ler

Çevrimdışı AigleBordeaux

Cok iyi basladik istekli basladik ama devamini getiremedik rakibimiz sansliydi

Çevrimiçi sEuL

Oncelikle sunu soylemek istiyorum, hakemler………

Etiketler: