13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş
13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş Tarih : 20.11.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - Cevdet Kömürcüoğlu - Volkan Ahmet Narinç

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 11654 defa] 13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Alanyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%45]
1 puan
2 [%10]
0 puan
9 [%45]

Toplam Oy Verenler: 20

Çevrimdışı kahyaoglueren

Yenen gole bak. Bolgesel amator lig golu. Wellinton ne guzel bırakmış adamı.

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı blackeagle35

Komedi bu Welinton yeter artık ya

Çevrimiçi levitate

yanına gittiği adamı tutan arkadaşı var yaptığı hamleye bak HAHAHFJWKLCELGLEŞGLRÇLGLE
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Ulan Welınton  bir hareketin de  doğru olaydı arkadaş, bu kadar mı  bihaber  olur  insan ya ??
Yorgo

Çevrimdışı AigleBordeaux

Suc Welinton'da degil onu oynatanda
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Mehmet57

Hadi Welinton klasik Welinton. Lakin, Vida ne yapiyor? Boyle defans mi olur? Topun gectigi yerle kollari belinde durdugu yerin arasinda bir metre var. Topun arasina girmeyeceksen ne diye elini beline baglarsin?

Montero-Serdar ikilisinin vakti geldi de geciyor.

Çevrimdışı 38life

Hadi Welinton klasik Welinton. Lakin, Vida ne yapiyor? Boyle defans mi olur? Topun gectigi yerle kollari belinde durdugu yerin arasinda bir metre var. Topun arasina girmeyeceksen ne diye elini beline baglarsin?

Montero-Serdar ikilisinin vakti geldi de geciyor.

Korkuluk
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Adamını tutarken tuttuğu adamı altıpasın icinde unutup başkasına gidiyor. Bu bambaşka seviye.

Çevrimdışı 38life

Vidayla Wellinton'un ar damarı çatlamış. Gol yemek rahatsız etmiyor herifleri. Ama ilk 11'e devam. Süper...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hoca epey radikal değişiklikler yapmış kadroda.

Adamda çok net Danny Krueger sendromu var.

Çevrimiçi Mehmet57

Larin etse etse, 1.2 milyonluk topcu. Bonuslarla beraber 1.75 en fazla. Bunun ustunde istedigi her kurus degmez.

Çevrimiçi levitate

pen6 verseler bile 2-1 yenilirdik
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Larin etse etse, 1.2 milyonluk topcu. Bonuslarla beraber 1.75 en fazla. Bunun ustunde istedigi her kurus degmez.

Bence de öyle ama işin bonservis boyutunu kabul edemiyorum ben. Eldeki oyuncu bedavaya kaçıyor. İyi bir gelir elde edilebilirdi.

Çevrimdışı tolga1903

nasıl bir ilişki var bu herifle aranda sergen yalçın? oynadığı kısacık dönemde bu dangalaktan kat kat iyi performans sergileyen iki stoperine bulduğun ilk fırsatta yok muamelesi çekecek kadar ne görüyorsun bu welinton vida'da?

Çevrimiçi levitate

e hani kırmızı

aaa pardon avans verdik mhkya

Çevrimiçi sEuL

Maca cok iyi hazirlanmisiz, adamlarin 2 metreye pas atacak hali yok

Çevrimiçi gokhans

Şenol güneş is loading...
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Maca cok iyi hazirlanmisiz, adamlarin 2 metreye pas atacak hali yok
antrenmanda ayak tenisinden baska bisey yapilmiyo  :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Karabay

Çevrimdışı 38life

Şampiyonluk imkansız hale gelmediği sürece Sergen hocayla yollar ayrılmayacak. Dolayısıyla tüm suç yönetimin. Hocaya kimse kızmasın.

Çevrimiçi Mehmet57

Kenan hic bir super lig takiminda 11 oynayabilecek kapasitede degil. Ger gor ki, bizde 11’de

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kenanı 1. Ligde playoff hattındaki kimse almaz. Bedava versek almazlar. Kocaelisporun forveti Kenandan çok daha üstün.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kenan'ın orta sahada kucağına topu ver, yok onu geçtim beline topu bantla kaleye kadar desen koşamaz.

Çevrimdışı 38life

Benim hatırladığım kadarıyla Kenanı milli takıma alan ve göz bebeği yapan Şenol Güneş. Hani Şenol Güneşi isteyen varsa tekrar bı düşünsün.

Etiketler: