12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor
12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor Tarih : 06.11.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Erkan Özdamar - İbrahim Çağlar Uyarcan - Erdinç Sezertam - Alper Ulusoy

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 16878 defa] 12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı ALDENYX

aslinda alex batsman pjanic  baska bir antrenörde baska sistemde daha iyi olabilir beninde beyenmedigim transfer alex ve ozellikle batsman ayrica atibayla bir turlu ayrilamama ...net golcu yok su cornelyus bizde cok fark yaratirdi
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Samet Demir

En iyisi foruma girmemek. Troller volta atıyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Bu saatten sonra eşeğin kuyruğu gibi ne uzar ne kısalırız.
1-2 maç kazanır arkasından 1-2 maç kaybeder öyle devam eder.

Ya hoca kadroda radikal bir şeyler yapacak ya da yönetim radikal bir şeyler yapacak.
Bakalım hangisi olacak göreceğiz.
hiçbiri diyorum :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yahu maaş dengesiyle ne alakası var. Hoca ayrı bir alemde takımın hocasına inancı kalmamış. Eskilere değer vermemek ne demek onu anlamadım. Tam tersi gereğinden fazla değer verdigimiz için ayrılmamız gerekenlerle yola devam etmişiz.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı MUSTAFA_

En iyisi foruma girmemek. Troller volta atıyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı mrred

aslinda alex batsman pjanic  baska bir antrenörde baska sistemde daha iyi olabilir beninde beyenmedigim transfer alex ve ozellikle batsman ayrica atibayla bir turlu ayrilamama ...net golcu yok su cornelyus bizde cok fark yaratirdi
Ben kategorik olarak hiçbir oyuncuya Türkiye liginde 1.5 dan fazla maaş verilememesi gerekir diyorum. Oyuncuların

yeteneklerinden bağımsız söylüyorum bunu. Bu lig bu fiyatları etmez.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Mehmet57

Welinton israrini dunyanin hic bir yerinde anlatamazsin. Kimse anlamaz.

Yasli mi? Evet
Yabanci mi? Evet
Kaliteli mi? Hayir
Daha genc oyuncularin var mi o mevkide? Evet
Onlar Welinton’dan daha iyiler mi? Evet
Para kazandiracak oyuncu, yaslanmis, performansi dusuk olan (yabanci) futbolcu icin yedekte tutulur mu? Hayir

Ozaman Welinton niye oynar. Hatta Vida niye oynar? Defansin gobeginde Serdar-Montero icin vakit geldi de geciyor.

Çevrimdışı caner.eryigit

Demirspor maçıyla başlayan büyük operasyon yedik hoca ile yönetim de buna çanak tuttu.
Yazıklar olsun hiçbir renkliye yapamazlar bu verilmeyen penaltıların açıklaması yok.
Hoca dağılmış durumda oyuncularıyla bağı kopmuş şampiyonlar ligi sevdası bela oldu başımıza.
Şimdi milli arada çıksın yönetim taş üstüne taş bırakmasın valla billa yazıklar olsun bir tane adam itiraz etmez mi arkadaş buz gibi penaltı gitti maç 1-1

Çevrimiçi Özgür Gültekin

hoca devam ederse devre arası Ozan haberlerine hazır olun.

Çevrimiçi Necmi

Evet hakemker simdiye kadar cok hakkimizi yedi, ama bugün hakemlik bir olay yok, ben hatali karar verdiklerini düsünmüyorum, hicbir pozisyonumuza penalti bu diyemedim. Resmen ortasahasiz oynuyoruz, hicbir taktigimiz yok, bu takimi bu hale getiren malesef sergen hocadir. Gecen sezon basardiklarindan dolayi hakki ödenmez, ama fazla ego yükselti, sezon basi imzalamayip süreci uzatip sonra tv'de 3 senelik kontrat yaparsam sana tazminatida cakarim laflari hic hos degildi.
ghezzalin pozisyonu net penaltıydı hakem kafaya vurulan dirseklere bile faul vermedi sahada öne çıkmaya çalışan bir hakem vardı rezil yönetti ama biz daha rezil olduğumuz için farketmiyor

Çevrimdışı ALDENYX

Bu saatten sonra eşeğin kuyruğu gibi ne uzar ne kısalırız.
1-2 maç kazanır arkasından 1-2 maç kaybeder öyle devam eder.

Ya hoca kadroda radikal bir şeyler yapacak ya da yönetim radikal bir şeyler yapacak.
Bakalım hangisi olacak göreceğiz.
Turkiye kupasina raziyim ben avrupada da direk  guruplardan baslariz ... ayrica demek ki kadro iyi bile olsa antrenörün önemi varmis ????

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En başta hata 2.5 milyon euro verilen Hoca da yapıldı. Hoca bu parayı istediği an gönderecektik. Taraftar baskısı başkanı

köşeye sıkıştırdı. Yine kendi kendimize zarar verdik. Hoca sözleşme görüşmelerinde bana alex batsmani ghezzal ve rosieri

almazsanız imzalamam demiş olabilir. Sen kimsin Sergen dedikçe bize forumda neler dendi... Yahu burası Beşiktaş biz

sana değil sen bize uyacaksın adamın tavrına bak.
Maalesef Sergen hem kendi kariyerini bitiriyor hem de Beşiktaş'a büyük zarar veriyor.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi sEuL

Demirspor maçıyla başlayan büyük operasyon yedik hoca ile yönetim de buna çanak tuttu.
Yazıklar olsun hiçbir renkliye yapamazlar bu verilmeyen penaltıların açıklaması yok.
Hoca dağılmış durumda oyuncularıyla bağı kopmuş şampiyonlar ligi sevdası bela oldu başımıza.
Şimdi milli arada çıksın yönetim taş üstüne taş bırakmasın valla billa yazıklar olsun bir tane adam itiraz etmez mi arkadaş buz gibi penaltı gitti maç 1-1
Caner o macta dedigin gibi hakemler macin icine etti ama kendi sahanda 3-0’dan maci nasil verirsin. Mac kontrolumuzde giderken hoca 3 degisiklik yapip macin icine etti. Yanlis hatirlamiyorsam gitti Kenan’i Tore’yi falan aldi 3 oyuncu degisikligi ile maci tamamen rakibe hediye etti.

Çevrimdışı Culpable

Sergenin banka hesaplari incelensin .  bu degisiklikleri yapan kisi kesinlikle trabzon yenilmez oynamistir :)

Çevrimiçi Necmi

En başta hata 2.5 milyon euro verilen Hoca da yapıldı. Hoca bu parayı istediği an gönderecektik. Taraftar baskısı başkanı

köşeye sıkıştırdı. Yine kendi kendimize zarar verdik. Hoca sözleşme görüşmelerinde bana alex batsmani ghezzal ve rosieri

almazsanız imzalamam demiş olabilir. Sen kimsin Sergen dedikçe bize forumda neler dendi... Yahu burası Beşiktaş biz

sana değil sen bize uyacaksın adamın tavrına bak.
olabilir diye yorum yapıyorsun sonra bu yüzden hocaya gömüyorsun 😂
Geçen sene hocayı tek beğenmeyen bendim bu sene daha sahada hoca görmedim ama bu eleştiri şu ruh halimde bana kahkaha attırdı 😂

Çevrimdışı ALDENYX

aynen macin kirilma ani  inanamadim nasil bu pozisyonu es gecebilirler ilkkez kufrettim cunku görerek bilerek vermediler orta hakeme yakin cizgi hakemin gorus acısında ve var daki muhakkak ekran basinda degildi ....

Çevrimdışı Culpable

ilk 11 de su oynamis bu oynamis onemli degil Hocanin wellington israrini zaten uzun zamandir biliyoruz
Besiktas teknik direktoru  bu degisiklikleri yapmaz

daha onceki macta da yazdim dakika 80  yenik durumdasin  rakip  sahadaki topu kendi sahana yada kendi kalecine gonderiyorsan bu adama BESIKTAS FORMASI  HARAM

Çevrimdışı Culpable

Ghezzal in pozisyonu  %1000000000000000000000000 penalti  var a bile bakmiyor hakem !!!
Yonetimden aksiyon varmi ?
Tabiki yok euhm euhm  hakemlerimize sahip cikalim vs vs vs

Çevrimiçi Necmi

Larinin bacağı kırılsa o şekilde oyunda tut kenandan fazla katkı verir bats sakatmı forvetsiz çık takım daha iyi oynar maçın dörtte üçünde güvenin milletin içinden geçmeye çalışıp top kayıplarını izledi kenarda
Azıcık hoca olan biri bırak sahayı kenanla güveni maç kadrosuna yazmaz forvetsiz oyna alt yapıdan forvet oynat ben daha mutlu olurum 60 dakika dokuz şiki oynadı takım pestilleri çıktı alex güven yüzünden iki katı yoruldu takım topu eksikken tutmak için mücadele ettikleri yetmiyor birde bunların kaptırdığı topların peşinde perişan oluyorlar

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yönetim önce bu rezaleti düzeltsin. Sonra Beşiktaş konuşalım. Lafa gelince bilet dağıtmıyoruz derler. Rakip seyirciyi tribüne doldururlar. Hem de yasak varken  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Ghezzal in pozisyonu  %1000000000000000000000000 penalti  var a bile bakmiyor hakem !!!
iyide sahada bir tane itiraz eden oyuncu yok baskıda kurmuyorlar hakemi zorlasınlar yönetimden önce sen sahada tepki vereceksin umurlarında değil salla başı al maaşı durumu var vurdumduymazlar
Sergenle hafta içi ağır antrenman yaptırıyor diye tartışmışlar takım yorgun koşamıyor bir iki tane çaba gösteren oyuncu var

Çevrimdışı Orhan_

ANÇ başkan taraftar masaya yumruğu vur demesin demiş. Alınıyor kendileri :D.

Çevrimdışı MUSTAFA_

iyide sahada bir tane itiraz eden oyuncu yok baskıda kurmuyorlar hakemi zorlasınlar yönetimden önce sen sahada tepki vereceksin umurlarında değil salla başı al maaşı durumu var vurdumduymazlar
Sergenle hafta içi ağır antrenman yaptırıyor diye tartışmışlar takım yorgun koşamıyor bir iki tane çaba gösteren oyuncu var
Takım ile Sergen arası açıldıysa iş çoktan bitmiş demektir. Biz boşa konuşuyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: