12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor
12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor Tarih : 06.11.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Erkan Özdamar - İbrahim Çağlar Uyarcan - Erdinç Sezertam - Alper Ulusoy

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 16876 defa] 12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi sEuL

Pjanic çıktıktan sonra tek pas yapamadık. Bu kurgu kabullenilebilir değil ama problem Pjanic değil, problem Teixeira.
Ya olur mu canim, 90+6’da Pjanic adamini takip etmedigi icin gol yefik. Hersey Pjanic yuzunden

Çevrimdışı Unnamed

Ahmet Nur Çebi yanına Sergen Yalçın'ı da al DEFOL

Çevrimdışı Orhan_

Nkodunun pozisyon penaltı değil. Top arada sıkışmış kalmış.
Welinton'a çok fena takıldım. Topu rakibe hediye etsin diye oynatıyoruz galiba biz bu beceriksizi.
Larin'in iki ayağı kırılsa yerine Kenan denen şeyi oyuna almam ama herif bu çapsızlıkta bile süre bulabiliyor.
Sergen artık yavaş yavaş yolcu olacak gibi duruyor. Oyuncular kendi aralarında anlaşırsa pres yapıyorlar yoksa ileride biri deli dana gibi koştuktan sonra arkaya bakıp sitem ediyor. Bu görüntüyü her maç yaşıyorsak orada bir plansızlık var demektir.

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimdışı 38life

Daha çoooook kaos yaşarız Sergeni baş tacı ettiğimiz sürece. Tek 1 kişi uğruna daha ne futbolcularımız taraftarın önüne atılacak, yerden yere vurulacak, itibari yok olacak, taraftarın güvenmediği adam ilan edilecek. Daha ne kırmızı kartlar, yicez, futbolcularımız ne sinir harpleri geçirecek, ne özgüven kayıpları yaşayacak, taraftar daha çok birbirine girecek, daha çok takımla kanlı bıçaklı olacaz. Çok hakem konuşacaz. Puan tablosuna daha çok aşağıdan bakicaz...

Tek 1 kişinin gönlü kırılmasın diye...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi sEuL

piyanic niye çıktı atiba niye girdi
berabere yatmak nedir kendi evinde
Sergen’den bi cacik olmaz.

90 dakika topu sisirip durduk rakip ceza sahasi icine, e be adam orta yapip duracaksin bari ceza sahasina 2’den fazla adam sok. Mac oyle bir noktaya geldiki ceza sahasi icinde oyuncumuz yokken orta acmaya decam ettik. Hocada izliyor ordan.

Iki pozisyona girdik Pjanic sayesinde gitti onuda cikardi herif. Atiba Salih girince muhtesem gecis oyunu oynadik zaten

Çevrimiçi Özgür Gültekin

muhtemelen Şenol Güneş gelir.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Ersinin soluna atılan her top gol oluyor

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Evet hakemker simdiye kadar cok hakkimizi yedi, ama bugün hakemlik bir olay yok, ben hatali karar verdiklerini düsünmüyorum, hicbir pozisyonumuza penalti bu diyemedim. Resmen ortasahasiz oynuyoruz, hicbir taktigimiz yok, bu takimi bu hale getiren malesef sergen hocadir. Gecen sezon basardiklarindan dolayi hakki ödenmez, ama fazla ego yükselti, sezon basi imzalamayip süreci uzatip sonra tv'de 3 senelik kontrat yaparsam sana tazminatida cakarim laflari hic hos degildi.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Samet Ç

Pjanic çıktıktan sonra tek pas yapamadık. Bu kurgu kabullenilebilir değil ama problem Pjanic değil, problem Teixeira.
İkisi de değil hatta hiçbir futbolcu değil problem hoca ve oyuncuları tanıyamaması Teixeira'dan 8 yapmaya kalkarsan bu kadar verim alırsın oyunculuk birşey yok

Çevrimdışı mrred

muhtemelen Şenol Güneş gelir.
Devre devam ederken gelmez o en iyi ihtimal ara da gelir.
The great gig in the sky

Çevrimdışı caner.eryigit

Ghezzal pozisyonu penaltı değil mi Abi resmen ayağa basıyor

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ALDENYX

Gezalin pozisyonu nasil penalti verilmedi?????? Pjanic neden cikti  ? texerya boyle oynayacaksa lahic den ne fazlasi var ? Rosier taraftara oynama  orda padi atan adami birakma yada dusur gitsin  son sn..be adam
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Pjanic yedirdi yedek kulübesinden. Gecisken orta saha ile golu. Hatta 3 kere daha geçiş yaptılar.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Hoca ve takım arasında irtibat kopmuş artık yapacak bir şey yok.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Daha çoooook kaos yaşarız Sergeni baş tacı ettiğimiz sürece. Tek 1 kişi uğruna daha ne futbolcularımız taraftarın önüne atılacak, yerden yere vurulacak, itibari yok olacak, taraftarın güvenmediği adam ilan edilecek. Daha ne kırmızı kartlar, yicez, futbolcularımız ne sinir harpleri geçirecek, ne özgüven kayıpları yaşayacak, taraftar daha çok birbirine girecek, daha çok takımla kanlı bıçaklı olacaz. Çok hakem konuşacaz. Puan tablosuna daha çok aşağıdan bakicaz...

Tek 1 kişinin gönlü kırılmasın diye...
Birilerine sonsuz kredi vermek ülkece yaptığımızı en büyük hata  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

biraz sakin kafayla baktım yediğimiz golde bişey yok aslında

ama ghezzal ve pjanic pozisyonları %300 penaltı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

Pjanic cikar, Atiba girer. Ne icin? Atiba ne yapacak? Atak mi kesecek? Hangi tempo ile?

Bu yine Sergen’e yazar. Bu son maci olmali.

Çevrimdışı ALDENYX

Ersinin soluna atılan her top gol oluyor
Ilk yari cikartti soluna yerden giden topu da bur makesef mac kazandiran yada berabere tutan kaleci degil...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı caner.eryigit

Daha nasıl penaltı olacak abi

Çevrimiçi mellfred

ilk yarı umut’un kanadından bir gol bulabilseydik farklı olurdu
atamadıkça bocaladık
piyanic çıkarsa alternatifi atiba mıdır ? 60’tan sonra komple düştük oyundan
yazık oldu
her sene 10 puan geriden gelip şampiyon olmazsın
yazık oldu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu saatten sonra eşeğin kuyruğu gibi ne uzar ne kısalırız.
1-2 maç kazanır arkasından 1-2 maç kaybeder öyle devam eder.

Ya hoca kadroda radikal bir şeyler yapacak ya da yönetim radikal bir şeyler yapacak.
Bakalım hangisi olacak göreceğiz.

Çevrimiçi murat baltacı

Vidanın yaktığı kaçıncı maç formsuzsa oynatma arkadaş. Atiba ısrarı nedir galibiyet lazım pjanic texira çıkıyor Salih Atiba giriyor ikiside etkisiz eleman herkes şans buldu Oğuzhan yok adaletsiz hoca taktik bilgisi ve b planı olmayan hoca derhal istifa etmeli.
BeŞiKtAşK

Etiketler: