12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor
12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor Tarih : 06.11.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Erkan Özdamar - İbrahim Çağlar Uyarcan - Erdinç Sezertam - Alper Ulusoy

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 16663 defa] 12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı AigleBordeaux

Avcı ve Trabzon hayatta şampiyon olamaz terim tokatlar bunları geçen sene piyasada yoklardi neredeyse şampiyonluğu veriyorduk iş kızışınca ts tökezler ölü gs yine şampiyon olur biz kendi derdimize yanalım ambargo koyup ligi süpürecek kadro ile oynanan oyuna düştüğümuz duruma bak olacak iş değil
+1903 Gs yaristan kopmazsa Trabzon'a hakem yardimi kesilecek o zaman goruruz hamsileri ama onlar Gs'yi cok severler Gs'nin arka bahcesi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Necmi

Abi VAR ın başında oturan haysiyetsizler oyuncular itiraz etmeyince bakamıyor mu??? Bu biraz anlamsız bi savunma. Bir değil iki değil, bu kaçıncı maç. Ben aynı şeyleri yazmaktan bıktım. Bizim sahadaki durumumuz, hocanın yaptığı yanlışlar vs. bunlar hakemin işi değil. İşlerini yapsınlar yeter. Her maç göz göre göre en az iki penaltın verilmesin, eee biz kötüydük.
dostum o başka bir konu ben burda oyuncuların ruhsuzluğundan bahsediyorum hakemleri falan bir kenara koy bu kafayla maç kazanamazsın hakemler dönüp lehimize karar vermeye başlasalar bu zihniyet bize yine maçı kazandıramaz birşeyler kırılmış

Çevrimiçi Necmi

Bu arada daha çok antrenman yapacakmışız neyse hayırlı olsun.
yapmalı yeterince yorgun değiller hala yürüyebiliyorlar sürünmeleri lazım hem zaten aynı anda anca kadronun yarısını sakatlayabildi bu rekor çıkartmaz tamamı sakatlanırsa başarı sayarım
Geçen sene takım kamp yapmadığı için çok şanslıymışız

Etiketler: