6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor
6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor

Beşiktaş Forum|6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor Tarih : 21.09.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan Olguncan - Mustafa Sönmez - Burak Pakkan VAR : Alper

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor  [Okunma sayısı 26636 defa] 6. Hafta Beşiktaş 3-3 Adana Demirspor
Anket
Beşiktaş, Adana Demirspor maçından kaç puan alır?
3 puan
29 [%78.4]
1 puan
3 [%8.1]
0 puan
5 [%13.5]

Toplam Oy Verenler: 37

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Unnamed

5 dakika daha uzasa 4-3 olurdu. Gecen haftaki mac herkesin gözünü boyamıs. Defans hattında Vida yokken maalesef. Ersin düz kaleci o kadar söyledik kale diye. Sesimiz cıkmıyor ki.

Çevrimiçi Samet Ç

Faul var Rosier'in topa dokunması fiziksel olarak engelleniyor bir buçuk dakika fazladan uzattı maçı net golümüz ofsayttan sayılmadı ne diyelim ki biz.

Çevrimdışı worns

Bu maç hocaya yazar. İki senede takıma oyun merkezini derine çekmeyi öğretemezsen, böyle hikayeler yaşarsın. Bi takım sürekli haldır huldır tempo yapamaz. Öndeki kalite bu sene iyi fakat takım kulübeden hiç taktik destek alamiyor malesef. Umarim ders olur.

Çevrimiçi bjkozy

Adana gibi takima 3-0dan mac mi verilir

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çıkıp sert açıklama yapılması lazim
Resmen arayı açmamiza izin verilmedi haysiyetsizler.

Çevrimdışı yaço58

Adam monteroya basıp çıkıyor onu geçtim rosiere net faul var geldi sövme ya adı herif bile bile yaptı bunu sıfatını her maç aynısını yapıyor her maç

Çevrimiçi levitate

en az iki faul var orda yuh kör herif
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi İsmail Özyurt

5 dk. Dedi niye 6 dk uzattı hakem.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Necmi

Töreyi sahaya süren adam hoca falan değildir
Daha bir maç önce takımı batıran adamları tekrar batırsın diye oyuna soktu
Batırdı onlarda

Çevrimiçi Samet Ç

Şu hakem her maç aynısını yapıyor ve yine bizim maça verilebiliyor adamlar uzatma bitmiş geri pas yapıyor hala daha oyunu devam ettiriyor peşine iki kere faul yapılan pozisyonu es geçiyor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Umarım ders çıkaracağımız bir maç olur.

Çevrimdışı Orhan_

Bu hakemin tavrı zaten belli. Sen evinde 3-0'dan 3-3'e gelebilecek bütün değişiklikleri yaptın hocam.. Töre denen adamın antrenmanda forma giymemesi lazımken her hafta oyuna giriyor.

Takımı şu an gereksiz rotasyonlar ve değişiklikler frenliyor maalesef.
Vida'nın çok hızlı dönmesi lazım...
Nazar diyelim buna biz...

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Unnamed

Töreyi sahaya süren adam hoca falan değildir
Daha bir maç önce takımı batıran adamları tekrar batırsın diye oyuna soktu
Batırdı onlarda

...

Çevrimdışı can1903

Ben hakemmiş taraftarmış aanlamam abi. 3-0dan 3-3 maç vermeyeceksin.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı levent14

Golde bencede net faul vardı...Ama sunuda unutmamak gerek..Bunu hak ettik..ADS gibi gayet dandik bir takıma 3-0 dan oyunu veremezsin..Oyunumuzda ciddi sıkıntı var yerli kalitemiz kötü buna Ersin de dahil...

Çevrimdışı GreenBook

Ali palabıyık gibi hakemi hala bu ligde hakem olarak tutuyorlar

Çevrimdışı ALDENYX

Iki oyuncu cikiyo takim 5 gomlek geri gidiyo montero her defasinda yedirtiyo vidanın yoklugu takimi etkiliyor ersin o topa çik ulan çık adamla carpissan zaten faul kalenin dibinde durarak bi yol almamazsin
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Samet Ç

Tribünede iki laf edeyim maçın yarısından fazlasını delikanlım diye şarkı söyleyip lay lay lom yaparsan hakemde böyle alır puanı elinden herkesin bir kendine gelmesi lazım

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Golde bencede net faul vardı...Ama sunuda unutmamak gerek..Bunu hak ettik..ADS gibi gayet dandik bir takıma 3-0 dan oyunu veremezsin..Oyunumuzda ciddi sıkıntı var yerli kalitemiz kötü buna Ersin de dahil...

Orta sahada kaybolduk. Adamlar dönen bütün topları aldı.
Atiba artık hızlanamıyor, Salih parmak uçlarında kibar kibar oynuyor.
Sonuçta Josef'in ki de can, her yere nasıl yetişsin?

Çevrimiçi Necmi

5 dk. Dedi niye 6 dk uzattı hakem.
uzatmada oyuncu değiştirsen adama bir dakika daha ekle dersin
Sergen iki puanı bağıra bağıra verdi

Çevrimiçi Gökhan Kurt

uzatmada oyuncu değiştirsen adama bir dakika daha ekle dersin
Sergen iki puanı bağıra bağıra verdi
Hala hakem yerine Hocayı konuşuyorsun abi . Pess cidden .

Çevrimdışı GreenBook

Ghezzal efendi gelen geçen topu ezdin ailecek dayanamadık kaptırdığın toplara geçen sene ile alakan yok !!!